Повний живіт у жінок – як його прибрати? Причини появи і дієта для позбавлення

Повний живіт у жінок – як його прибрати? Причини появи і дієта для позбавлення Як скинути пивний живіт жінці

Регулярне вживання пива загрожує поганою фігурою. Це особливо актуально для жінок. У них з’являється так званий пивний живіт, який пов’язаний з гормональним дисбалансом. У таких жінок в організмі переважають менш

активні естрогени, наприклад, естрон.

Саме з естрогенами пов’язано особливе відкладення жиру в типових місцях, тобто на животі та стегнах. До того ж у жінок, які захоплюються пивом з’являються вусики над верхньою губою, які також пов’язані з порушенням в гормональному фоні.

Це пояснюється тим, що естрогени – це попередники андрогенів, тобто чоловічих статевих гормонів, які зумовлюють характерний ріст волосся.

У цій статті мова піде про те, як впоратися з пивним животом, щоб повернути собі красиві минулі форми. Природно, що всі перераховані заходи будуть ефективні лише в разі повної відмови від цього хмільного напою.

Комплекс заходів включає в себе:

формування здорового способу життя; дієтичне харчування; фізичні вправи. Причини появи пивного черева

Основна причина появи пивного животика у жінки полягає в регулярному вживанні пива у великих кількостях. В цілому це шкідливий напій, який не рекомендується ні жінкам, ні чоловікам. Як виняток допускається його вживання у свята.

Поява пивного животика пояснюється кілька причинами:

    калорійність самого пива; калорійність продуктів, які вживаються одночасно з пивом (горішки, чіпси). Вони до того ж ще й солоні, що створює додатковий фактор затримки рідини в організмі; розвиток гормонального дисбалансу, так як в пиві містяться попередники естрогенів.

Крім того, що з’являється пивний животик, цей напій може привести і до інших негативних наслідків. Вони полягають в тому, що пиво завдає шкоди печінці і ниркам, негативно позначається на роботі головного мозку. Тому від вживання цього напою необхідно відмовитися не тільки з естетичних міркувань, а й з метою збереження здоров’я, в тому числі і репродуктивного здоров’я жінки.

Якщо наслідки для печінки виявилися катастрофічними, то необхідно виробляє її чистку. Читайте для цього статтю про очищення печінки за допомогою гарбуза. в якій ми дамо багато дієвих методів народної медицини.

Спеціальна дієта

Відмова від вживання пива і боротьба з пивним животиком вимагає певної дієти. Вона полягає в тому, що необхідно вживати якомога більше овочів і фруктів, які містять велику кількість рослинної клітковини, що є відмінним стимулятором перистальтики кишечника.

Також величезну користь організму принесе вживання селери (живці, пагони і корінь), так як це рослина для його засвоєння організмом відбувається з активним споживанням енергії. Тому розщеплення селери не супроводжується надходженням додаткових калорій в організм, а навпаки, дозволяє розщеплювати власні жири.

У раціон харчування обов’язково включати білкову їжу, так як білок є пластичним матеріалом, який необхідний для утворення нових клітин. Слід відмовитися від вживання смажених і копчених страв, а також різко обмежити вживання солі. Не слід забувати, що добова норма рідини не повинна бути менше 2 літрів. Адекватна водне навантаження дозволяє органам і системам працювати злагоджено і правильно.

Фізичні вправи

Підвищення фізичної активності є запорукою успішної боротьби з пивним животом. Це мають бути такі вправи, які задіють групу м’язів передньої черевної стінки.

У першу чергу необхідно відзначити хитання преса. Це досить простий спосіб, як ефективно прибрати зайві жирові відкладення на животі. Також дуже добре робити зарядку з халахубом. Він задіє м’язи бічного відділу черевної стінки так само як і передню групу м’язів.

Таким чином, програма по позбавленню від пивного животика повинна бути комплексною. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на її ефективність. Тому обов’язково відмовитися від вживання пива та інших шкідливих звичок, нормалізувати харчування, а також регулярно виконувати фізичні вправи (як самостійно, так і з тренером).

Відео в тему з програми “Все буде добре”

  • як схуднути від великого пивного живот жінці

Comments are closed!

_0.31MB/0.00424 sec