Потрібні всього 3 речі, щоб прибрати живіт і боки швидко. А ви знаєте які? | Центр молодості

Потрібні всього 3 речі, щоб прибрати живіт і боки швидко. А ви знаєте які? | Центр молодості Потрібні всього 3 речі, щоб прибрати живіт і боки швидко. А ви знаєте які?

Ви не помічали, що коли мова заходить про зайву вагу, ми несвідомо тичем пальцем в свій животик. Ця несимпатична і гнітюче обвисла опуклість начебто розпливається

холодцем під грудей і прагне заполонити ще й спину. Словом – неприваблива картина, писати не маслом, а жиром.

І тоді ми починаємо вишукувати кардинальні способи, щоб прибрати живіт і боки швидко і ефективно . У всіх нас організми – різні, як і особливості метаболізму. Але є і деякі універсальні принципи, які допоможуть позбутися від ненависних складочок на боках і підтягти животик до колишніх розмірів.

Вчені відзначили, що набирати вагу ми починаємо саме з збільшення жирових відкладень на боках і животі. Відбувається це непомітно, але цілком закономірно: напевно ви дозволяли собі деякі надмірності і нехтували фізичним навантаженням. Але спохвачуються ми зазвичай в самий останній момент, коли не влазить в недавно куплене вечірнє плаття або збираєшся на море.

Ось тоді й приходиш в жах від того, що бачиш у дзеркалі, і морально готуєшся на будь-які жертви, щоб тільки якомога більш відчутно і, головне, швидко прибрати живіт і боки, та ще й з попи хоча б трошки. < / p>

І причому саме ці «проблемні зони» найважче прибрати, тому що навіть коли ми сидимо на дієті, у нас худне що завгодно (обличчя, руки-ноги, груди), а животик вперто не бажає зменшуватися. Але є, так би мовити, «три кити» – лише три речі, які потрібно зробити, щоб вирішити проблему обвислих опуклостей без особливих зусиль і виснажливих дієтичних приписів.

Отже, як прибрати стегна і живіт ефективно і в найкоротші терміни? Принцип № 1: Особливе харчування для плоского живота

Якщо причиною зіпсованої фігури (ще недавно чудовою) послужила не хвороба, а переїдання і «неправильна» їжа, то все поправимо. Почніть з головного – перегляньте складові вашого раціону. Будь дієтична схема неодмінно передбачає обмеження (а то і зовсім – виключення з раціону) висококалорійної їжі, так само як і смаженої, солоної і солодкої.

На час схуднення віддайте перевагу відварним і приготованим на пару страв. Наприклад, кашки на воді з невеликим шматочком натурального вершкового масла, печена картопля замість смаженої, легкі омлети на сніданок, супчики на овочевих бульйонах – буде саме те. І, зрозуміло, ніяких переїдань і перекусів на ніч.

Принцип № 2: Позбавлення від шлаків і очищення організму

Можна вдіяти якийсь час (зазвичай днів сім-десять) клізми – наприклад, з невеликою кількістю яблучного оцту і десертної ложки солі на півтора-два літри води. Вже через тиждень ви самі собі здивуєтеся, наскільки швидко вам вдалося прибрати стегна і живіт. Але зменшиться при цьому тільки обсяг – адже ви ж позбулися від шлаків. але не від самого жиру, збереженого глибоко в підшкірних тканинах.

підчистити організм – тепер запускаємо механізм «розчинення» жирових відкладень. Молода відварна кукурудза, огірки, брокколі, кабачки, інша клітковина – все це призведе в рух застійні обмінні процеси в жирових депо.

Принцип № 3: Комплекс т-Трапп для тих, кому потрібно прибрати живіт і боки швидко і ефективно.

Ви і самі розумієте, що тільки фізичні (аеробні) навантаження запускають механізм активного розщеплення жирів. Без цього не обійтися, причому розщеплення починається після мінімум півгодини занять. Нехай це буде енергійна ходьба або ранкові / вечірні пробіжки або піші прогулянки – що завгодно.

Але найефективнішим способом для того, щоб швидко прибрати стегна і живіт, залишається так званий комплекс т-Трапп . Принцип – простий до банальності: повільне виконання аеробних вправ з постійним збільшенням напруги м’язів. Це можуть бути вправи на скручування або розтяжку, напруга преса, стегон, сідниць.

Такі заняття запускають процес спалювання жиру вже через сім-десять хвилин після початку тренування. Мало того, що жир активно спалюється, так ще й м’язи добре підтягуються, стають щільніше і еластичнішою. А фігура знаходить особливу стрункість і – ніякого жиру на боках і животі

Comments are closed!