Поради: як схуднути на 10 кг смачно?

Поради: як схуднути на 10 кг смачно? Поради: як схуднути на 10 кг смачно?

Ви навіть не помітили, як це сталося… Спочатку пояс на спідниці став чомусь тугіше. Потім виявилося, щоб застебнути блискавку, потрібно видихнути і втягнути живіт. Потім раптом

блискавка взагалі розійшлася… і ви, заплющивши очі, встали на ваги, а відкривши очі зрозуміли: вам потрібно терміново схуднути… Але як же схуднути на 10 кг .

Я знаю, як це зробити. Мені кілька років тому вдалося зрозуміти, як схуднути на 10 кг. У вас це теж вийде!

Ні, не потрібно рахувати калорії або мучити себе голодом. Ні до чого виснажувати себе тривалими, незвичними тренуваннями. Потрібно запам’ятати одну нескладну формулу – «один плюс чотири» – і не забувати про неї. Ще, звичайно, потрібно буде готувати. Багато готувати, значно більше, ніж зазвичай, смачних салатів із сирих овочів.

Готуємо салат для схуднення

    Овочі можна брати будь – по сезону. Влітку – огірки, помідори, редис, листові салати. Взимку – моркву, редьку, буряк. Сира буряк може здатися незвичною, але з неї виходять салати не гірше, ніж з вареної. Бажано, щоб до складу салатів завжди входила капуста. Вона допоможе прискорити процес. У сирої капусті міститься речовина, що перешкоджає переходу вуглеводів в жири.

Приправляти салати краще лимонним соком, можна додати трохи олії. Якщо ви любите майонез, то постарайтеся вибирати легкий.

Чарівна формула, як схуднути на 10 кг – 1 +4

Отже, салат готовий. Настав час згадати чарівну формулу, яка допоможе виконати завдання – як схуднути на 10 кг.

«Один плюс чотири» – одна ложка будь-якого страви і чотири ложки смачного салату. Цю пропорцію потрібно дотримуватися, накладаючи їжу собі в тарілку.

Одна середня котлета або сосиска за обсягом становлять приблизно півтори столових ложки, пишуть на minuskg. ru. Значить, поклавши собі котлетку, ви до неї додаєте шість столових ложок смачного салату. Одна сосиска і плюс шість ложок салату. Ложка пюре, макаронів або вареної квасолі і плюс ще чотири ложки салату. Буквально через кілька днів ви навчитеся визначати порції «на око».

Замініть хліб

Ви звикли все їсти з хлібом? Це просто «механічна» звичка небудь відкушувати. Можна піти на невелику хитрість – замінити хліб огірком або листом капусти. Спочатку така заміна здасться незвичною, але тільки спочатку.

Можливо, що протягом першого тижня застосування формули «один плюс чотири» помітного результату не буде. Наберіться терпіння і через два-три місяці ви зможете з гордістю сказати: «Я зробила це. Мені вдалося зрозуміти, як схуднути на 10 кг смачно. »

Ірина Фадєєва для сайту по схудненні minusKG. ru

  • потрібно схуднути терміново на 10кг поради

Comments are closed!

_0.31MB/0.00624 sec