Поради власникам німецької вівчарки

Поради власникам німецької вівчарки

Зуби у цуценяти починають змінюватися в 3 місяці, і тривати це може до 6-ти. У цей період, необхідно стежити, щоб новому зубу не заважав молочний (зазвичай це різці або ікла), і якщо це відбувається, акуратно розгойдати і витягнути молочний зуб. Так само

в цей період не можна грати з цуценям в перетяжки, щоб не зіпсувати прикус.

l Іграшки

Для цуценя німецької вівчарки підійдуть не всі іграшки пропоновані в зоомагазинах. Оскільки вони вельми кмітливі з дуже раннього віку, куплені вами піку іграшки будуть миттєво позбавлені пищалок, і вельми скоро ви застанете свого німця з пищалкой застрягла в пащі (добре якщо він не встигне її проковтнути). Набагато краще запропонувати іграшку з харчовим наповнювачем, або кісточку з жил. Даючи цуценяті правильні іграшки вам не доведеться качати молочні зуби, і ховати від нього домашні тапочки.

l Вітаміни

Найголовніше, в період зростання німецької вівчарки, це формування опорно-рухового апарату. Звичайний зростання супроводжується деякою незграбністю, тому що всі частини тіла починають рости по черзі. Мине кілька місяців, а в деяких випадках майже рік, перш ніж щеня стане красивою, гармонійно складеної собакою. Але можна допомогти цуценяті сформуватися швидше за допомогою добавок і спеціальних вітамінних комплексів містять глюкозамін. Рекомендована добавка: Гелакан Дарлінг, Cani Agil. Можна давати вітаміни Brevers для шкіри та шерсті.

l Привчання до туалету

Перш за все ви повинні визначитися, скільки разів на день ви зможете виводити цуценя на вулицю. Якщо ви правильно його годуєте, то він буде ходити в туалет щоразу після їжі і сну. Ймовірно вам важко буде бігати 6-8 разів на вулицю (особливо якщо ви живете в квартирі не на першому поверсі). Тоді карати маленького цуценя за калюжі і купки марно і неефективно, адже він ще не може терпіти. Як же бути? Тепер уважно!

1) Заведіть одну куртку в якій будете вигулювати цуценя. З вечора нарежте кубиками сир і покладіть в кишеню.

2) Виносячи цуценя на вулицю, не забудьте прихопити з собою загорнуту в газету купку, і покласти її в те місце. де згодом збираєтеся влаштувати вигул для свого собаки.

3) Дайте цуценяті озирнутися і обнюхатися, і коли він зробить калюжу, діставайте з заповітного кишені шматочок сиру, і зі словами «хороший пес» віддавайте цуценяті. Зроблене ж «неподобство» вдома просто приберіть, без всяких докорів і тикання носом.

Пройде всього лише кілька днів (якщо ви будете точно слідувати вищеописаним трьома пунктами), і ваш шибеник зміркує, що за «неподобство» на вулиці дають сир, а за «неподобство» вдома просто НЕ ДАЮТЬ СИР. Ви ще будете дивуватися його розуму, коли він буде «сідати» по декілька разів за одну прогулянку, щоб виманити у вас побільше сиру.

ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ! Щеня повинен отримувати сир за КОЖНУ купку і калюжу зроблені на вулиці. Якщо хоча-б разів ви забули сир будинку, дресирування на смарку. Тому, не міняйте куртку в якій вигулюєте цуценя, і ріжте з вечора сир, щоб забути про іпорченние килими назавжди.

l Покарання

Щоб вам не довелося шукати в літературі з кінології главу з вищевказаним назвою, що не заохочуйте погані звички з щенячьего віку. Якщо вам ніколи стежити, за тим, чим займається щеня у вашу відсутність, а ви, повертаєтеся з роботи в розгромлену квартиру, і вас зустрічає задоволений пес, будь ласка, не лайте його, а спробуйте зробити наступне:

Залишайте цуценя у вашу відсутність в спеціально відведеному для нього місці, де він не може нічого зіпсувати. У вихідний день спровокуйте цуценя поставити лапки на стіл, поклавши ковбасу на самий край. Коли цуценя зробить спробу крадіжки, зробіть гучний звук (наприклад згорнутою газетою по одвірка, або власним тапком по підлозі). Швидше за все щеня відмовиться від своєї затії. А якщо спробує ще раз, не ловіть гав, робіть те ж саме. Інший приклад: коли малюк узяв ваш туфель, щоб «пограти», швидко візьміть його іграшку, і зі словами «це моє, а це твоє» поміняйтеся з ним. І все!

Карати цуценя рукою категорично не можна. Рука господаря-тільки для заохочень.

Це-короткий огляд того, що ви повинні знати набуваючи цуценя. Собакою він стане тільки через 1,5-2 роки. А який собакою він стане-вирішувати вам. Все, що ви вкладете в нього в самому ранньому періоді, залишиться в ньому на все життя. Знайдіть золоту середину. Виховуйте строго і справедліво. Хваліте і докоряйте. Ми сподіваємося що ваш щеня стане для вас прекрасним другом. Що він стане великою і красивою собакою, яка буде радувати вас все життя.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00888 sec