Поради від дієтолога Світлани Фус Ефективне схуднення

Поради від дієтолога Світлани Фус Ефективне схуднення Поради від дієтолога Світлани Фус.

Багато людей дуже довго шукають методику схуднення, яка підходить для них за всіма показниками. Якщо ви хочете схуднути в стислі терміни і при цьому не відчувати почуття дискомфорту, то вам допоможуть поради від дієтолога Світлани Фус .

Як говорить

сам дієтолог, одним з найважливіших показників здорової людини є ідеальний вагу. Наявність надлишкової маси може згодом призвести до розвитку багатьох серйозних захворювань, наприклад – холецистит, панкреатит, діабет, хвороби серцево-судинної системи і суглобів. Якщо дотримуватися основ правильного харчування, ви не тільки зможете швидко і надовго схуднути, але і поліпшити стан вашого здоров’я.

За своїм принципом, дієта Світлани Фус – система правильного харчування . яка не включає в себе жорстких обмежень. Це дозволяє дотримуватися даної методики тривалий час. Не секрет, що набагато складніше утримати вагу, ніж його скинути. Найчастіше при неправильному підході до дієти, може не тільки повернутися колишній вагу, але і перевищити початкове значення. Дотримання, хоча б те кількох правил Світлани Фус, швидко принесе свої плоди.

Поради від дієтолога Світлани Фус.

1) Насамперед слід змінити всі свої звички в їжі. Намагайтеся перейти на систему правильного харчування і дотримуйтеся її все життя.

2) Якщо ви хочете швидко схуднути, то недостатньо просто сидіти на дієтах, ви повинні додавати правильні фізичні навантаження.

3) Заведіть за правило, ввести харчовий щоденник . Таким чином, ви легко зрозумієте, що з вашого раціону слід видалити.

4) Якщо ви різко обмежуєте себе у споживанні їжі, це принесе лише тимчасовий результат. Адже надмірна вага незабаром повернеться і навіть подвійно.

5) Повністю виключіть зі свого раціону цукор, краще замінити його медом.

6) Обмежте себе у вживанні борошняних продуктів.

7) Намагайтеся використовувати для приготування їжі, виключно цільні зерна, а не їх переробку. Тільки цільні злаки містять в собі всі поживні і корисні речовини.

8) Включіть в раціон, як можна більше овочів в сирому або приготованому вигляді. Будь овоч містить рослинну клітковину, яка очищає організм від багатьох шкідливих речовин, а також сорбує надлишок жиру. Крім того. саме клітковина прискорює процес перетравлення білкових продуктів.

9) Вживаючи молочні продукти, слід віддавати свою перевагу нежирним варіантам .

10) Не можна виключити з раціону білкову їжу, краще замінити її більш пісними сортами м’яса.

11) Слід рівномірно розподіляти харчування протягом всього дня. Таким чином, ви зможете уникнути переїдання.

Стаття підготовлена??спеціально для сайту Poxudejka. okis. ru

Варто почитати:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00478 sec