Подруга моєї дружини настійно радить приймати Гербалайф для схуднення і

Подруга моєї дружини настійно радить приймати Гербалайф для схуднення і… Тема: Подруга моєї дружини настійно радить приймати Гербалайф для схуднення і.

24.08.2004, 12:53 # 5

Читач Недуг. Ру

А я не помер ще, 7 років ем. У мене пройшло 4 проблеми по здоров’ю. І найголовніше:

у мене все по батьковій лінії померли від ІНСУЛЬТУ. Почав я вводити цю систему харчування в свій раціон в 27 років. У мене було предьязвенное стан, я їв Антибіотики від постійних простуд, постійні головні болі з-за підвищеного тиску, а кишечник просто працював на виліт! За місяць я з усім цим розпрощався і вже 7 років в прекрасній формі. І вважаю (це взагалі офіційні дані Держкомстату), що Серцево-судинні захворювання – це ПЕРША ПРИЧИНА смерті в Росии і саме її треба бояться, а не системи правильного харчування, яка перевірена МОЗ 51 країни.

25.09.2010, 00:51 # 7

Читач Недуг. Ру

Я двічі намагалася приймати Гербалайф. Ніколи особливо не страждала надлишком ваги і взагалі зі здоров’ям все гаразд, але як людина ледачий вирішила, що це просто супер-рішення: не потрібно готувати сніданок і ще потім витрачати час на його пережовування – додав 2 ложки чудо-порошку на склянку молока – проковтнув і до обіду вільний. Іноді їхній же чайок попивати – пісня!

Але легко лише казка мовиться, а на ділі. після цього коктейлю жерти хочеться так, що ні на чому не можеш зосередитися, а після підбадьорливого чайка серце калатає ся в горлі, як після літра міцної кави, потім через тиждень з’явилася постійна серцевий біль. Але консультанта це анітрохи не збентежило. У Гербалайф взагалі все працює за принципом “чим гірше – тим краще”. Виявляється, відчуття голоду після коктейлю говорить про те, що організм зголоднів по вітміни і вам потрібно його по-більше пити – “хоч 10 разів на день” (цитую дослівно!), Поки організм не “наїсться”, а така реакція на чайок означає, що потрібно чистити судини ихним ж продктов “Niteworks”.

Тоді я з чайком зав’язала, але життя мене не вчить і через півтора року я вирішила знову спробувати “коктейл для ледачих” і почистити судини “Niteworks”.

Про коктейлі можу лише сказати словами консультанта: “у деяких він навіть викликає блювотний рефлекс, але це говорить лише про те, що організм засмічений і потрібно тільки знайти, ніж його заїдати або запивати, щоб не було так гидко, а потім звикаєш і навіть подобається! “.

А от “Niteworks” взагалі іспитваніе не для слабкодухих – справжній “озвірин”! Його приймають перед сном “і виходить ефект, що ти спиш у лісі” (це мій консультант так говорить. Мій консультант – це взагалі окремий хіт, але ж раніше абсолютно нормальна людина був!). Я в принципі ніколи безсонням не страждала, але після прийому “Niteworks” дійсно засинаєш відразу, навіть зуби почистити складно, а в 4:00 вже як огірочок! Але вже до 7 години ранку, відчуваєш такий приплив енергії, що готова весь світ роздерти на шматки, бо здатна вже навіть ложку в руках утримати – всю колотить. А після обіду стан вже на межі істерики: здається достатньо було б того, щоб какя-то нещасного муха разбіоась б об лобове скло машини, і сліз вже в найближчу годину не вгамувати!

Тепер я вже на зовсім відмовилася від Гербалайфа!

Гербалайф, Подруга, принимать, похудения, моей, советует, жены, настоятельно, можете, посоветовать, этому, производителя, поводу, можно, только, найти, информацию, препаратах, данного

  • препарат медичний озвірін

Comments are closed!

_0.31MB/0.00801 sec