Плоский живіт: вправи для талії | www. wmj. ru

Плоский живіт: вправи для талії | www. wmj. ru Плоский живіт: вправи для талії

Спорт і велнес

Новини Спорт і велнес Дієти та харчування Вагітність і діти Сервіс “Рухайся і худни” ;

Немає такої жінки, яка не мріяла б мати тонку талію. Фраза банальна, але вона надихає, і жінки йдуть на різні хитрощі, щоб домогтися бажаного.

Різні методики і дієти переконують, що талія обов’язково стане тонкою, варто тільки спробувати. А ще пропонують купити дієти. Ось тут починається найсумніше. Як правило, практично всі вони схожі як близнюки-брати. А новітні методики виявляються черговою мильною бульбашкою. Як, наприклад дієта на основі 25 кадру. Людям, що не схильним до навіювання, ця дієта не дає нічого, а гроші вже викинуті. Нехай сума і не така велика, приблизно 40 доларів, але результату буде нуль. Або дієта Малишевої «не будете їсти таких-то продуктів, і живіт піде за кілька днів». І знову неправда. Гроші беруть без докорів совісті, а живіт так і не йде.

Найсумніше в тому, що ніхто чесно не напише: «Милі пишечки! Ви роками наїдається живіт, і не буває такого, щоб живіт пішов сам, тільки не їжте хліба або чого-небудь іншого. Для того щоб домогтися плоского живота, потрібні не тільки дієти, а праця до сьомого поту. Результат буде, але не відразу, а через пару місяців. І не просто потрібно сісти на дієту або перестати їсти деякі продукти, а потрібно щодня робити певні вправи, їсти малокалорійну їжу, не забуваючи про м’ясо, тільки не жирному, і перестати, їсти на ніч ». Чому не забуваючи про м’ясо? Та все дуже просто: для того щоб були сили щодня виконувати ці вправи.

Пропонований комплекс вправ для стрункої талії і зменшення обсягу живота включає в себе розтяжки, які необхідно виконувати після кожної серії вправ на опрацьовані м’язи. До і після занять фітнесом їжу краще не приймати протягом двох годин.

Заняття повинні проходити два-три рази на тиждень, пропускати їх не можна. Якщо заняття випадають на критичні дні, то навантаження можна зменшити, але відмовлятися від вправ не потрібно. Головне в досягненні мети – методичність і наполегливість.

Фітнес-леді.

1. Розминка.

А. прискорений крок, поступово переходить у біг. Час до 7хв.

Б. дістати пальцями рук пальці ніг, спочатку лівою, а потім правою ноги.

2. Випади. Корпус при виконанні цієї вправи повинен бути прямо вертикальний, а м’язи живота втягнуті. Встати прямо на ноги, на ширину плечей. Невеликі гантелі в руках, опущені уздовж тіла. Зробити крок назад лівою ногою.

А. роблячи вдих, опускаємося вниз, кут в колінах 90 градусів.

Б. роблячи видих, піднімаємося вгору. Потрібно виконати два підходи по 30 напівприсідань. Міняємо ногу.

3. Розгинання в тазостегновому суглобі. Спину тримаємо прямо, м’язи живота втягнуті.

А. стаємо на коліна і впираємося долонями в підлогу. Руки не повинні виходити за лінію плечей.

Б. роблячи видих, піднімаємо ліву ногу, підняту п’ятою догори. Виконуємо 30 разів кожною ногою.

3. Планка. Працюють глибокі м’язи живота (стабілізатори поперечної м’язи черевної порожнини).

А. стаємо на передпліччя і на шкарпетки. Тіло як одна горизонтальна лінія. М’язи живота напружені максимально. При виконанні вправ потрібно не прогинати поперек і не піднімати таз догори.

Б. На вдиху піднімаємо праву ногу догори. Носок натягнуть на себе. На видиху початкове положення. Для кожної ноги 30 підходів.

4. Прямі скручування. Працюють м’язи живота.

А. лежимо на підлозі, руки вздовж тіла, ноги зігнуті в колінах.

Б. видихаючи, піднімаємо корпус, що не тягнемося підборіддям до колін, а намагаємося максимально підняти лопатки. Виконуємо три підходи по 30 разів.

5. Почергове опускання ніг. Акцент на нижній прес, працює пряма м’яз живота. Лежачи на спині, ноги піднімаємо вгору, носки на себе, руки за головою.

А. підвести і утримувати корпус.

Б. опускаємо по черзі ноги, не торкаючись, статі. При видиху піднімаємо ноги вгору. Виконувати три підходи по 30 разів. Після виконання вправи потягніть м’язи преса.

Так, вправи нелегкі, особливо якщо зайвої ваги багато. Але завзятість і праця допоможуть позбутися від животика і придбати тонку талію!

  • Плоский живітвправи

Comments are closed!