Плавання для схуднення. Відгуки

Плавання для схуднення. Відгуки. Плавання для схуднення. Відгуки.

Чи допомагає плавання схуднути?

Прочитаємо і перечитаємо відгуки жінок про схуднення.

Вони і дадуть відповідь на питання: «Як впливає плавання

для ефективного схуднення»?

Подружка привела мене в басейн. Сказала, що він класно мені допоможе вага зайвий скинути. Ходила в басейн чотирнадцять днів, але результату не бачила ніякого. А потім мені пояснили, що допустила я помилку величезну. Я приходила з басейну і наїдалася до самого відвалу! А ще я не знала, що небажано їсти години дві після плавання. Як у стоматолога, прям, розписано все! Але помилку я виправила, і почала по-новому ходити на плавання. Подивимося, що виграю – для схуднення.

Ефект від плавання (в схудненні) присутній, але від плавання така втома відчувається! Покруче, ніж від залів тренажерних.

Плавання після величезних навантажень розслабляє здоровскі. Я потім і про безсоння всяку забуваю! А вранці не можу прокинутися. І будильник не ігнорує, ніби. Я його не чую, просто – напросто! Чули таке? Я теж не чула, поки плавати не стала!

    Олександра:

Мені говорили, що з ластами плавати – ефективніше! Спробувала – відчула моторошні незручності. Вирішила, що звикнути можна до ластів, але у мене не вийшло нічого і за півтора тижні. Кинула. Пішла в біг!

Два рази на тиждень на плавання ходжу. Результат бачу, хоч і повільно мені худне. Головне ж, що худне!

Класно допомагає для поліпшення фізичної форми плавання! Класно, але от плавати довго не виходить. Швидко втомлююся. Звикнути потрібно до такого спорту теж. Скажу так…. Коли не думаю про те, що худнути треба, так плавати можу довго. Коли задумаюся – не виходить нічого.

Чотири рочки вже в бассіке пропадаю. Худну, а ось целюліт нікуди не можу подіти. Втомилася від нього моторошно.

А я шість місяців в басейн ходжу. Чотири кілограми цілих скинула! Чи не зупиняюся! Мені допомагає плавання для схуднення. Далі продовжую худнути. Шкодую, правда, що вода в басейні хлорована.

Перевірила на собі плавання в басейні, але ніякого такого результату я не досягла. А ось на море коли відпочивала – схудла класно. Помітно схудла! Я з моря не вилазила.

У ванній теж можна схуднути! Простежити обов’язково тільки, щоб ванна не була зайнята, щоб вона чекала жінку, яка збирається схуднути. Я табличку на ванну вішаю. Просто сиджу і музику слухаю. Вся в пеночке така, і вся пахну екстрактом хвойним!

Плавання для схуднення і в річці (на місяць) допомагає від семи кілограмів позбутися спокійно! Люблю річку. Переселилася б в село. Туди, де річка, але робота не пускає. Жити ж необхідно хоч за щось! Але я не забуду той липня минулий, який мені схуднути допоміг. Мені начальник відпустку дав і я була постійно у річечки. І, шкода, що час пролетів дуже швидко…. Наступного року я річку теж не залишу без уваги. Якщо місце схуднення не здумаю змінити, звичайно! Мій характер пахне непередбачуваністю! І я сама частенько його боюся

Щоб за допомогою плавання схуднути…. Плавайте не менше тридцяти хвилин. А розминку робити обов’язково потрібно на суші. Я впевнена, що так ви схуднете точно. Мені точно так само і пощастило! Шлю везіння на рядки ці! Головне, щоб ви зловили їх вчасно!

Чому я не втрачаю кілограми, коли плаваю? Адже і плаваю добре, і регулярність, як можу, дотримуюся. Засмучуюсь, що толку немає з усіх старань моїх! І себе картаю, думаючи, що ні доробляю щось. Ненормальна і закомплексована, але дуже мріє схуднути! Дієту не хочу використовувати, оскільки я плавати люблю, і хочу отримати колосальну користь від заняття коханого. А що, якщо той басейн, в який я ходжу, зачароване? А що, якщо мені достатньо буде змінити місце плавання? Спробую! У гіршу сторону-то точно мінятися тут нічого не повинно. Не повірю, що від плавання повніють! До речі, не їм я взагалі після тренувань плавальних. Максимум, що зжувати можу, так це маленьку пачечку або баночку йогурту легені. Багато – багато рідини п’ю! Це не завадить ні при якій дієті. Я у всіх дієтах воду, наприклад, зустрічаю. Краще пити воду з-під крана, ніж чай, в який цукор не додається. І кава це так жниці стосується.

Дівчата, це фантастично! Схудла на п’ять кілограмів за вісім днів! Ні з якою дієтою зробити подібне не вдавалося мені. Не вдавалося, як я намагалася! А плавання мені тільки «спасибі» залишається сказати. Це диво!

Чи правда, що потрібно міняти стиль плавання постійно, щоб ефект посилювати? У всіх думки розрізняються, тому я і звернулася сюди. За допомогою! У надії величезною, що хтось із вас викликатися буде допомогти мені. Усі, хто знає щось – пишіть!

Регулярність важлива, звичайно, але у лікарів дозволу запитати слід. Плавати будете наперекір лікарям – до лікарні потрапите! Там і схуднення вам всім не потрібно нітрохи буде.

Після плавання потрібно з’їсти хоч щось білкове. Це важливо для організму. Ну, і для тих, хто плавати любить і не кидає плавання.

Ходила в басейн, намагалася поплавати. А тепер не ходжу, так як з роботою вийшла «заминка». Графік – цілковита дурниця!

Чесно? Намагалася нічого не порушувати. Не порушувала. І нічого у мене з такою Затейка не вийшло. Стільки сил і нервів пішло марно! Злюся! Але не на себе конкретно, а на несправедливість.

Плавання для схуднення. Не можу не їсти після плавання. А я знаю, що потрібно витримувати кілька годин. Коротше, це і «провалює» дієту мою. Кого ж тут звинувачувати окрім себе? Буду стройнеть виключно у снах і в мріях! А себе я не перероблю вже. Боляче жити, коли замислююся про таке. Який же я чоловічок слабкий! Себе і ненавидіти починаю (чи не спеціально).

    Відгуки Ніни:

А у мене псоріаз. Плавати не можна в басейні. Дуже хотілося б використовувати плавання для схуднення! Але хлорки там повно. А коли хлорка є – є і небезпека. Погіршення бути можуть! Добре, що подруга Лерка мене зупинила вчасно і не дозволила туди записатися. Вона мене врятувала! Я їй цього не забуду. Вона розумничка така! Рятує мене все життя. А я-то толком нічого і не зробила для неї…. Тому, що дуже вже самостійна вона. І добре це і погано, як кажуть, такі от відгуки.

  • похудати за допомогою плавання
  • худають від річки?
  • чи допомагає плавання схуднути
  • чи поможе басейн похудати?
  • чи поможе плавання похудати

Comments are closed!

_0.31MB/0.00376 sec