Пластівці Фітнес: відгуки, калорійність

Пластівці Фітнес: відгуки, калорійність Пластівці Фітнес: відгуки, калорійність

by admin on 9 квітня 2014 · 0 comments

Як схуднути? Тисячі жінок щодня задають це питання на форумах і в соцмережах, в Яндексі і Гуглі, але насправді відповідь на нього відомий всім. Щоб схуднути, потрібно зменшити калорійність

добового раціону.

Як це зробити? Існує багато способів, і ось деякі з них:

  зменшити розмір порцій; відмовитися від вечері; скористатися однією з численних дієт; приймати блокатори калорій; вживати спеціальні продукти для схуднення.

Тема нашої сьогоднішньої розмови – один з таких «спеціальних» продуктів для схуднення – пластівці Фітнес від компанії Нестле. Він знаходить неоднозначні відгуки серед покупців. Хтось хвалить, хтось лає, хтось худне, хтось обурюється відсутністю ефекту, комусь смачно, комусь дорого… Загалом, продукт суперечливий, і вимагає невеликого огляду.

Позиціонування пластівців Фітнес

Усі суперечки про ефективність пластівців Фітнес пов’язані саме з позиціонуванням. Сама назва і струнка дівчина на упаковці говорять про те, що з цими пластівцями можна схуднути. Але, по суті, вони нічим не відрізняються від всіх інших пластівців, які є звичайними харчовими продуктами, і не призначені для контролю ваги.

В результаті, люди, що купують пластівці Фітнес, спочатку мають завищені очікування, які в підсумку не виправдовуються. У думках людина зводить звичайні пластівці до рівня препарату для схуднення, і чекає відповідного ефекту – зниження маси тіла без зусиль і дієт. Насправді ж пластівці Фітнес – всього лише готовий сніданок. Він допомагає схуднути, але лише за умови, що всі інші правила раціонального, збалансованого, низькокалорійного харчування будуть дотримані.

З одою боку, пластівці Фітнес – це сніданок, але з іншого, виробник рекомендує вживати його двічі в день. На думку компанії Нестле, продуктом можна не тільки поснідати, а й повечеряти. І виробника можна зрозуміти, адже його першочергова мета – отримання прибутку від реалізації своєї продукції. Чим частіше людина вживає пластівці, тим швидше вони у нього закінчаться. Швидше закінчаться – швидше купить нову упаковку.

Хімічний склад пластівців Фітнес

Пластівці фітнес містять близько 350 ккал на 100 г. ваги. Багато це, чи мало? Зазвичай. Як у будь-яких інших пластівців, як у будь-якої крупи, наприклад, вівсяної або гречаної. Одна порція – 30 р. Тобто, калорійність сніданку Фітнес становить від 100 до 150 ккал, залежно від того, чим ви заливаєте пластівці – водою, молоком або кефіром.

У продукті містяться такі нутрієнти:

  багато складних вуглеводів; невелика кількість білків і жирів; багато клітковини; вітаміни і мінерали.

Пластівці – продукт рослинного походження, тому немає нічого дивного в тому, що складається він переважно з вуглеводів. Інша справа, чи допомагають вони зменшити вагу? Ні, вуглеводи шкодять фігурі. Але організму вони необхідні, тому виключати з раціону можна лише прості цукру, що містяться переважно в кондитерських виробах.

Більшість дієт для схуднення допускають вживання картоплі, злакових каш, мюслі, пластівців і інших углеводсодержащих продуктів.

міститься в пластівцях Фітнес клітковина допомагає позбутися від почуття голоду. Вона займає місце в шлунку, але не має енергетичної цінності. Також на упаковці можна виявити перелік вітамінів і мінералів, які він містить. Список довгий, але він швидше для реклами, ніж для здоров’я. В одній порції пластівців вітамінів міститься мало, тому під час дієти краще скористатися полівітамінними препаратами.

Пластівці Фітнес і схуднення

Чи можна схуднути за допомогою пластівців Фітнес? Можна, якщо включити їх до складу дієтичного харчування. Але самі по собі пластівці жир не розщеплюють, калорії не блокують, обмін речовин не посилюють, тому на диво розраховувати не слід. Ви не схуднете лише через те, що будете вживати пластівці 2 рази на день.

Тим не менш, у даний час позиція більшості дієтологів щодо дієтичного харчування така:

  вуглеводна їжа потрібна, її не можна виключати з раціону при схудненні; перевагу слід віддавати складним вуглеводам; вживати углеводсодержащие продукти краще вранці, тому що потім, отруївшись на роботу або навчання, ви будете використовувати надійшла в кров глюкозу як джерело енергії.

Таким чином, пластівці Фітнес цілком успішно вбудовуються в більшість дієт для зниження ваги. З їх допомогою дійсно можна схуднути, але лише за умови, що будуть дотримані інші принципи правильного харчування:

  відсутність калорійних «перекусів»; виключення з раціону солодощів; жорстке обмеження жирів; скромний обід; вечерю без вуглеводів.

Самі по собі пластівці Фітнес не є продуктом, який викликає втрату маси тіла. Але його успішно можна вбудовувати в схему дієтичного харчування, вживаючи один раз на день, вранці. Пластівці Фітнес хороші тим, що вони смачні і швидко готуються. Але при схудненні вони не мають жодних переваг перед іншими пластівцями або звичайними злаковими кашами. Тобто, продукт зручний, заощаджує час і здатний надати допомогу в боротьбі із зайвою вагою. Але якщо ви вважаєте, що коштує він занадто дорого, можете снідати вівсянкою або гречкою. Отримаєте той же ефект при менших грошових витратах.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про бодібілдинг BodyTransfrom. ru обов’язкове!

 • пластівці фітнес відгуки
 • як швидко схуднути в животі
 • Фітнес пластівці
 • фитнес пластівці
 • пластівці фітнес для схуднення
 • чи допомагають пластівці фітнес схуднути
 • як похудати з допомогою пластввців фітнес
 • фітнес пластівці відгуки
 • Пластівці
 • склад пластівців фітнес

Comments are closed!

_0.31MB/0.00606 sec