Пластівці фітнес (fitness) 14 днів. Програма фітнес 14 днів

Пластівці фітнес (fitness) 14 днів. Програма фітнес 14 днів Пластівці фітнес (fitness) 14 днів. Програма фітнес 14 днів

admin 4 червня 2013 · 9 comments

Склад Fitness 14 днів і реалізація програми схуднення

У складі «Фітнес 14 днів» – пластівці із злаків, здебільшого – пшеничні. Крім того,

в них міститься і цукор – інакше їм було б складно надати приємний смак, яким вони, за численними відгуками, відрізняються. Асортимент передбачає кілька різних видів пластівців, в деяких є фруктові добавки. Їх перевага перед іншими аналогічними продуктами полягає в тому, що вони відрізняються зниженим вмістом цукру, до того ж, в них немає кукурудзяного сиропу, який прискорює засвоєння, а отже, і поява почуття голоду після прийому їжі.

** (НФП) Норми фізіологічних потреб, встановлені законодавством Російської Федерації. Показники поживності 1 порції підраховані з урахуванням поживних речовин, внесених молоком.

Загалом, з точки зору користі і поживної цінності, ці пластівці заслуговують похвал – якщо в них дійсно все міститься в тому вигляді і кількості, як написано на пачці. Однак процес схуднення обумовлений не стільки тим, щоб їх їсти, скільки загальним складом харчування, в якому вони знаходять своє місце. Пластівці «Фітнес 14 днів» виступають не як основа, а як частина програми по зниженню ваги, і, в принципі, їх можна замінити чимось ще, навіть тарілкою вівсяної каші.

На упаковці позначено меню, яке необхідно дотримуватися протягом двотижневого проміжку часу, щоб схуднути. Кожен день хоча б один раз трапеза повинна складатися з пластівців Фітнес.

Отже, на сніданок пропонується з’їсти 8-9 столових ложок пластівців із знежиреним молоком, а також 1 або 2 будь-яких фрукта і чашку чаю (кава, води). Якщо між сніданком і обідом з’являється відчуття голоду, рекомендується заглушити його яблуком або порцією знежиреного йогурту. На обід покладається овочевий салат, суп (бульйон) або блюдо з м’яса або риби. Чай, кава, мінеральна вода також допускаються. На полуденок можна 1-2 фрукта + йогурт, або нежирний сир або кефір, шматочок хліба + чай, каву або вода. Нарешті, вечерю складається або з порції пластівців з молоком, або з овочів з бульйоном, або зі знежиреного йогурту або кефіру. Рясне пиття і фізична активність при дотриманні дієти не тільки вітаються, але і настійно рекомендуються.

В принципі, досить суворо, але це, принаймні, вельми однозначно і логічно пояснює, звідки візьмуться обіцяні результати.

Результати дотримання програми фітнес 14 днів

Виробники обіцяють, що за 2 тижні програми втрата ваги становитиме до 5 кг, а збиток в обсягах талії і стегон – по 2,5 см. В цілому, ці обіцянки мають під собою основу, хоча більшості все ж не вдається досягти подібного ефекту. Поки дієта строго не розписує, скільки супу, м’яса або йогурту можна вживати в грамах, обов’язково знайдуться люди, які будуть мимоволі перевищувати обсяг і калорійність харчування. Якщо оцінювати середні результати, то більшість дівчат говорять про те, що за 2 тижні вони скинули 1,5-2 кг ваги.

«Фітнес 14 днів»: чи є обмеження?

Йдеться про продукт харчування, а не про якийсь препараті або добавці, так що в цьому розділі можна написати небагато. Так, в якості «побічного ефекту» можна розглядати здуття живота, яке з’являється у деяких після вживання пластівців. Протипоказаннями ж вважаються, по-перше, глютенова ентеропатія – спадкове захворювання з непереносимістю білка глютену, що міститься в злаках, а по-друге, гострі або хронічні захворювання органів травлення, при яких лікар не рекомендує змінювати режим харчування в бік зменшення калорійності (виразкова хвороба, стихаюче загострення гастриту і т. д.)

Як можна охарактеризувати пластівці «Фітнес 14 днів» в цілому? Серед дієтологів ставлення до них дуже прихильно, адже людині не пропонується голодувати, одноманітно харчуватися або приймати потенційно небезпечні добавки. Схуднення відбувається найприроднішим чином, і якої шкоди від цього продукту очікувати не доводиться. На жаль, втрата кілограмів за програмою Fitness 14 днів відбувається не настільки швидко, як хотілося б і як обіцяється. Однак це й непогано: адже поступове зниження ваги є запорукою його довгого утримання на нормальних значеннях. А взагалі, головне, що має статися при виконанні програми – це навіть не саме схуднення. а формування звички вибирати здорові, корисні продукти і дотримуватися помірності в харчуванні, яка йде на користь не тільки фігурі, але і настрою, красі та здоров’ю в цілому.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

  • пластівці фітнес 14 днів
  • програма фітнес 14 днів
  • фітнес пластівці ді
  • программа фітнес 14 днів
  • пшеничні пластівці користь
  • скільки істи пластівці нордік щоб похудати відгуки
  • Fitness 14 дів
  • калорійність пластівців фітнес з сухофруктами
  • Як можна схуднути від пластівців Фітнес 14днів
  • пластівці фітнес скільки кілограм можна скинути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00496 sec