Пластівці “Фітнес 14 днів” від Нестле – Допомагають схуднути, відгуки CityKey. net

Пластівці “Фітнес 14 днів” від Нестле – Допомагають схуднути, відгуки CityKey. net Допомагають схуднути

Чого тільки не придумують виробники, що б їх товар купувався. Ось і компанія Нестле придумала відмінний рекламний хід, який приваблює не одну тисячу жінок, які мріють схуднути. Пластівці фітнес,

які треба їсти протягом двох тижнів вранці і ввечері і, про щастя, ти схуднеш. Виробники обіцяють зниження ваги аж на 5 кілограм і зменшення обсягів стегон і талії на 2,5 сантиметра.

Я, звичайно, не дуже вірю в чудеса, але пластівці собі купила. Розповім про свій досвід. Пластівці самі по собі смачні, є одне задоволення. Правда, мені сподобалися пластівці з добавками (фруктами, полуницею), а от просто цільнозернові не очень. Харчувалася пластівцями двічі на день, вранці і ввечері. Заливала пластівці або кефіром нульової жирності, або соком. Вдень у основному їла овочі, що не жирні бульйони, рибу або курку на пару. Загалом, почуття голоду я не відчувала і, поснідавши в 7 ранку пластівцями, до 12 дня їсти не хотіла. Плюс до дієти я щодня займалася: 10 хвилин занять на Министеппер і 15-20 хвилин крутіння обруча. Від усіх цих маніпуляцій за два тижні я схудла на 3 кілограми, талію і стегна не заміряла. Який не який, а результат.

Тепер про мінуси харчування пластівцями Нестле. По – перший, харчуватися 14 днів пластівцями фітнес дуже дорого. Пачка пластівців 230 грам, коштує близько 130 – 150 рублів і її вистачає, з умовою, що пластівці ми їмо двічі на день, всього на 2-3 вдень. Для мене це не дешеве задоволення. По – другий, пластівці фітнес міститься цукор, відповідно не такі вже вони й низькокалорійні.

Мій висновок такий. Пластівці «Фітнес 14 днів» від Нестле підійдуть жінкам, яким ніколи готувати, а всім іншим дешевше і корисніше приготувати на сніданок, наприклад, вівсяну кашу. В принципі для різноманітності можна тримати вдома пачку пластівців, але знову ж таки можна вибрати більш дешеві (і з меншим вмістом цукру) пластівці. Хоча, якщо сказати чесно, з усіх готових сніданків, які я пробувала, пластівці Нестле найсмачніші. У будь-якому випадку як варіант схуднення спосіб з пластівцями фітнес від Нестле не поганий. Для досвіду спробувати можна.

Якщо вам сподобався відгук – будь ласка, поділіться посиланням із друзями!

  • дієта плюс крутіння обруча
  • Пластівці фитнес 14 днів справді допомогає похудати?
  • чи допомагають схуднути пластівці фітнес 14 днів
  • fitness 14 днів
  • пластівці фітнес спосіб приготування
  • пластівці фітнес треба варити чи так їсти
  • пластівці фітнес як готувати
  • програма фітнес 14 днів чи справді можна схуднути?
  • фітнес 12 днів
  • фітнес 14 днів вдома

Comments are closed!

_0.31MB/0.00606 sec