Пластир для схуднення. Китайські пластирі

Пластир для схуднення. Китайські пластирі Пластир для схуднення

(ціна за упаковку, в упаковці 10 пластирів)

Пластир для пасивного, або допоміжного схуднення (зниження зовнішнього жиру). Може використовуватися для корекції фігури.

Принцип дії

Активні компоненти,

що входять до складу пластиру для схуднення від Хао Ган, швидко проникають через пори шкіри в жировий шар, який знаходиться під пластиром. На цій ділянці активізується обмін речовин, прискорюється розщеплення жирів.

Активним речовинам, що входять до складу пластиру, не потрібно проходити через шлунково-кишковий тракт, як у випадку зі спец. добавками. На них не впливають травні соки, не змінюють їх структуру, тому вони не втрачають своїх доброчинних властивостей.

Використовуючи пластир для схуднення від компанії haogang можна, впливаючи на проблемні ділянки тіла, домагатися бажаних результатів.

Використання пластиру для схуднення не примушує дотримуватися які б то не було дієти, піддавати організм в стресам, пов’язаними з голодом і як наслідок недоліком живильних речовин, що потрапляють в організм разом з їжею, щодня займатися виснажливими фізичними вправами, вдаватися до хірургічних способів позбавлення від зайвої ваги.

Використовуючи пластир немає необхідності внесення додаткових змін до звичний режим життя.

Даний пластир може застосовуватися як допоміжний засіб при використанні інших методів схуднення, що значно прискорить процес втрати зайвих кілограмів саме в тих зовнішніх місцях, які є найбільш проблемними.

До недоліків методу схуднення з використанням пластиру можна віднести те, що пластир не здатний вплинути на кількість внутрішнього жиру, тобто жиру, який накопичується близько нирок, печінки, кишечника, інших внутрішніх органів.

Врахуйте. що пластир впливає тільки в тому місці, де він приклеєний. Тобто якщо пластир для схуднення приклеєний на сідниці, він не зможе зменшити кількість жиру на животі, спині і т. д. Також якщо пластир наклеєний тільки на ліву сідницю, він не здатний вплинути на праву.

Не рекомендується використовувати пластир вагітним жінкам, годуючим матерям, дітям, при алергічних реакціях на компоненти пластиру.

Спосіб застосування

Наклеїти пластир на шкірний покрив проблемної ділянки. Тримати наклеєним від 20 хвилин до 3 діб. Найбільшого ефекту можна досягти, якщо застосовувати пластир для схуднення на протязі 1-2 місяців.

  • пластир проти вагітності

Comments are closed!

_0.31MB/0.01067 sec