ПИТАННЯ ДІЕТОЛОГУЯ купила капсули цінцзишоу. В перший день випила 1 капсулу. Але прочитавши інструкцію ще раз стала пити 2 капсули в день. пила по 2 капсули 3 дні на третій день мені стало погано, боліла голова, паморочилося сильно голова, нудило, впав тиск

ПИТАННЯ ДІЕТОЛОГУЯ купила капсули цінцзишоу. В перший день випила 1 капсулу. Але прочитавши інструкцію ще раз стала пити 2 капсули в день. пила по 2 капсули 3 дні на третій день мені стало погано, боліла голова, паморочилося сильно голова, нудило, впав тиск.

Дієта » Питання та відповіді

На Ваші запитання відповідають дієтологи:

Трифонова Маріанна Валентинівна. Головний дієтолог Центру естетичної і відновної медицини «Емеральд»

ПСИХОЛОГИ

Ратникова Наталя – психолог, фахівець з психосоматики і з проблеми зайвої ваги, психологічний центр-студія ЛІЛА. ЗАПИС НА ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

Ігор Ладанов – сертифікований психотерапевт, в роботі використовує методи нейротрансформінга, який базується на найзначніших відкриттях основних напрямів світової психології. Читати докладніше.

Запис на прийом за тел. +7 (903) 236 84 90 або e-mail [email protected] ru

а також

ewa. 23.02.2009 5:48 Здравствуйте.

Я купила капсули цінцзишоу. В перший день випила 1 капсулу. Але прочитавши інструкцію ще раз стала пити 2 капсули в день. пила по 2 капсули 3 дні на третій день мені стало погано, боліла голова, паморочилося сильно голова, нудило, впав тиск. Загалом відчувала себе жахливо 2 дня. На другий день я правда вже не пила капсулу. скажіть будь ласка це нормально для таких таблеток? Або вони просто мені не підходять? Ще хотілося б знати на скільки сильно впливають капсули на організм?

Відповідь: Єва, в анотації цього засобу у складі значаться: Ківі, яблуко, апельсин, гуарана, вітаміни А, В1, В2, В6, В12, кальцій, залізо, L-карнітин, екстракт листя лотоса індійського. Кількість і у вигляді чого ці складові перебувають у препараті не позначені.

За реєстрами Фармконтроля і Росздоровнагляду в списках дозволених цей препарат не значиться. Значить, цей продукт продається нелегально. Про його істинному складі залишається тільки здогадуватися.

Більшість, що приймали цей препарат, пишуть про виражених симптомах токсичного впливу на серцево-судинну систему.

На жаль, я часто зустрічаю випадки ігнорування пацієнтами хороших лікарських рекомендацій і, навпаки, високу готовність вживати якусь гидоту за порадою «тітки з черги».

Я не раджу Вам продовжувати прийом цього препарату.

Щетиніна Олена Віталіївна, тел. 8 (495) 974-74-44. Сайт клініки Деталь http://www. detal. ru/individuals/problems_of_weight/

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ і УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Розповімо ВСЕ про операції для схуднення +7-925-750-25-15

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ і УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

  • які припарат приймати щоб швидше вирости

Comments are closed!