Пісочний годинник

Пісочний годинник Ідеальна фігура «пісочний годинник».

Тип жіночої фігури “пісочний годинник” характеризує таке співвідношення частин тіла, яке можна назвати ідеальним. З одного боку, даний тип жіночої фігури володіє видатними формами: красивою пружною грудьми, апетитною попою, з іншого,

у дівчат такий комплекції добре окреслена талія, завдяки тому, що таз і плечі рівні у обсязі. Хорошим прикладом подібного роду жіночої фігури може бути Скарлетт Йоханссон. Не дарма вона є жаданої мрією багатьох чоловіків!

Але, повірте, їй не просто пощастило з фігурою, навіть «пісочним годинах» доводиться потіти і працювати над собою. Сама Скарлетт Йоханссон тренується щодня. Пов’язано це з тим, що тип жіночої фігури «пісочний годинник» схильний до накопичення жирових відкладень у вигляді «вушок». Гідні і сексуальні пропорції тіла не змушують «пісочний годинник» займатися з обтяженнями, хоча і силові тренування могли б бути актуальні, у разі якщо «пісочний годинник» хочуть бути по-справжньому ідеальними. Але все ж перевагу слід віддати аеробного навантаженні. Так чи інакше, але ідеальна фігура потребуватиме зусиль!

“Пісочний годинник” змушені займатися спортом з високо інтенсивним навантаженням, тому вони потребують енергії. Як Ви вже знаєте з принципів правильного харчування, відкладення жиру – це накопичення поживних речовин організмом прозапас, у разі, коли калорії не були витрачені за той час, поки вони засвоювалися. Звідси дуже важливий висновок, недостатньо просто витрачати енергії більше, ніж отримуєш з їжі, важливо витрачати її ще швидше. Це важливе правило не можна не враховувати, коли складаєш раціон харчування.

Меню дієти

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що білкова дієта підійде пісочним годинах тільки в період сушіння, про кремлівській дієті тут не може бути й мови. Оптимальною дієтою буде вуглеводна дієта. Чергування вуглеводних, голодних і білкових днів дозволить “пісочним годинах” не баритися обмін речовин, а раціон харчування релевантний настільки, наскільки дозволяє схуднути назавжди. Безумовно найважливішим тут є швидкість обміну речовин.

Програма тренувань “пісочного годинника”.

Енергоємність мускулатури – незаперечний факт, але пісочний годинник володіють кращою схильністю до поєднання в собі елегантності і сексуальності. Саме тому пісочний годинник в своїй тренувальній програмі повинні робити упор на аеробне навантаження. Що ж до великих м’язових груп і в першу чергу попи, то для того, що б підтримувати її в апетитною формі, необхідно відвідувати тренажерний зал 2 рази на тиждень.

Пісочний годинник також найчастіше є володарками пишного бюста, який також вимагає тренування з залізом. Великі груди має властивість обвисати з роками, особливо після годування грудьми дитини. Що б запобігти ці жахливі наслідки. необхідно тренувати грудні м’язи, в даному випадку вправ на груди може бути багато: жим лежачи, жим під кутом, пуловер, кросовер та інші.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00438 sec