Пігулки для схуднення з ефектом амфетаміну » Новини Даугавпілса та Латвії. Відео новини дня на Грані. LV

Пігулки для схуднення з ефектом амфетаміну » Новини Даугавпілса та Латвії. Відео новини дня на Грані. LV Пігулки для схуднення з ефектом амфетаміну

Продовольчо-ветеринарна служба днями закликала латвійських споживачів не купувати не зареєстровані в Латвії небезпечні для здоров’я біодобавки Fruta Planta і La Jiao Shou Shen, поширювані інтернет-магазинами.

Згідно з інформацією, отриманою від Голландської інспекції здоров’я, в біодобавках Fruta Planta і La Jiao Shou Shen, вироблених китайським підприємством Hainan healthy food company Ltd, міститься сибутрамін – речовина, яка не тільки знижує апетит, а й діє подібно амфетаміну, викликаючи ейфорійний прилив енергії, безсоння, прискорене серцебиття, що призводить до аритмії. Наявність сибутраміну в препаратах для зниження ваги взагалі неприпустимо. В даному випадку в обох продуктах це речовина присутня в небезпечно високій концентрації. Поширення Fruta Planta і La Jiao Shou Shen в Латвії заборонено. Якщо ці препарати помічені в торгівлі, необхідно повідомити за телефоном: 67027402.

Але біодобавки, заборонені в Латвії, цілком доступні через Інтернет. Відкриваємо сторінку і дізнаємося, що «Fruta Planta зменшує капсулу ваги 100%». Ви не дуже зрозуміли? Я теж. Зате далі все просто. «Місце походження продукту: Китай, кількість мінімального замовлення: 10 Pack / Packs. Здатність поставки: 1000 Pack / Packs per День. Фірмове найменування: Reduce Weight 100% slimming capsule. Зв’язуватися зараз ». А тепер докладніше про те, чи варто зв’язуватися і чим такий зв’язок нам загрожує.

НЕБЕЗПЕЧНІ ТАБЛЕТКИ

Зазвичай люди набирають зайву вагу тому, що не можуть впоратися зі своєю неадекватною апетитом, з’їдаючи багато зайвого. Бажання отримати таблетку, яка дозволить набагато спокійніше дивитися на улюблені висококалорійні страви, без неприборканого бажання все це з’їсти дуже заманливо. На користь таблеток висловлюються виробники, продавці, а також журнали і газети, спонсорами, співвласниками або рекламодавцями яких є перші.

Нагадаємо, що спочатку таблетки для схуднення призначалися для лікування людей з важкими порушеннями обміну речовин і для хворих на цукровий діабет. Не можна вживати таблетки просто тому, що подружка порадила або часу на спортзал не вистачає. Більшість пігулок для схуднення роблять украй шкідливий вплив на печінку та нирки. Основна маса препаратів діє на клітинному рівні, викликаючи почуття помилкового насичення і змушуючи організм забирати поживні речовини з клітин. У результаті клітини як би висихають. Уявіть, вам кілька днів не давали пити, а потім поставили перед очима глечик з водою. Та ви ж з жадібністю вип’єте цю воду! Те ж відбудеться і з «висохлими» клітинами після припинення прийому чудо-препарату: вони в терміновому порядку надолужать згаяне. А досягнувши колишніх обсягів, відкладуть небудь на «чорний день». В результаті – плюс кілька кілограмів набраної ваги. Але більш небезпечні, на думку лікарів, – побічні дії таких горе-ліків.

До складу більшості таблеток для схуднення входять речовини, що пригнічують апетит. Найбільш відомі з них – амфетамін, фенфлурамін і його похідне дексфенфлурамін, а також фентермін. Сибутрамін, що також входить до складу деяких таблеток для схуднення, впливає на певні центри головного мозку, пригнічуючи апетит, що загрожує безсонням, підвищенням артеріального тиску. Можуть з’явитися почервоніння шкіри, нудота, зміна смаку і т. д. Фенілпропаноламін може викликати підвищення артеріального тиску, захворювання печінки.

Актор С. Садальський, схуднувши за короткий час на 6 кілограмів після подібних таблеток, трохи з життям не розлучився. Таблетки для схуднення стали однією з головних версій причини смерті шоумена Р. Трахтенберга.

Поки існує тільки один перевірений спосіб не бути товстим і бути здоровим: вести активний спосіб життя, тобто не більше, ніж спалюєте калорій, і займатися фізичними вправами. Відмова від солодких легкозасвоюваних вуглеводів, надлишку тваринних жирів, пряної їжі, а також продуктів на зразок чіпсів – дійсно можуть гарантувати відносно швидке схуднення. І, звичайно ж, треба рухатися, рухатися і ще раз рухатися.

ЗАПОР і ТЕМНОТА

Кілька років тому в Латвію просочилися капсули LiDa, слідом за якими в 2009 році з’явилися капсули для схуднення під назвою «Знежирення дикоросів». Таблетки «на травах» виявилися смертельно небезпечні – до їх складу входить все той же сибутрамін. Жертви цих таблеток тривало лікувалися в наркологічному диспансері. Ось як описує свій стан одна з них – Євгенія: «Ми з подругою замовили капсули через офіційний сайт LiDa. Я протрималася 5 днів, схудла на 5 кг, але це того не варто! Через 10 хвилин після прийняття накриває: прискорене серцебиття, сухість у роті, апатія, відсутність апетиту до відрази, стан як у сні. На п’ятий день я зомліла від виснаження в центрі міста, після цього перестала приймати препарат. Тепер у мене проблеми з серцем і тиском! Подруга брала 10 днів, у неї почав розвиватися артрит в її 21 рік! Загалом, це чистої води наркотик! » Серед жертв капсул виявилася і телеведуча програми Degpunktа Інесі супі. Після скандалу в пресі було порушено кримінальну справу, яку, правда, незабаром було припинено за відсутністю складу злочину. Зате вдалося домогтися закриття сайтів-розповсюджувачів препарату і спільноти на порталі draugiem. lv, присвяченого йому. Продавців препарату «Знежирення дикоросами» регулярно ловлять як наркодилерів. Зазвичай у складі препаратів вказані лише рослинні компоненти: «марена, сльози Іоба, шкіра насіння пасифлора, паросток болотниці, листя лотоса та ін» Представники офіційної медицини одноголосно рекомендують триматися подалі від подібних сумнівних таблеток. В аптеках ними не торгують, але Інтернет від їх достатку тріщить.

Ось, наприклад, Bottom of Form. В анотації повідомляється, що це (дослівно): «Одна з найкращих природних slimming продуктів, капсул втрати ваги, Плодоовоч 100% природних & капсул втрати ваги заводу. Втрата ваги головної продукції – (Розумій як свого жиру – прим.), Пілюльки дієтхарчування, slimming капсула, втрачає вагу ». Взагалі-: «пілюльки втрати ваги, чисто природне». А ось і составчік: «Лимон Плодоовоч (інгредієнта), пектин, груша бальзаму, редиска, Плодоовоч, порошок etc. Spirulina ». Далі повідомляється, що це «їстівне метод. Щодня раз, кожне час 1, в фронті сніданку або посилає з кип’яченою водою позаду. Прикладіть об’єм. 1, просто сите, сало статевого дозрівання багато часи зменшує вагу відмову і легкий відскік, потреба тримати форму. 2. Запор, темрява, на стороні має натовп плями кольору. »

Невже ви зважитеся на прийом таких таблеточек? Хоча справа, безумовно, хазяйське…

Comments are closed!