Підписка Дениса Борисова

Підписка Дениса Борисова ПЕРЕДПЛАТА на СЕКРЕТИ

Вітаю вас хлопчики і дівчатка. У мене для вас СЮРПРИЗ

Сьогодні в черговий раз я переконався, наскільки мало навколо нормальних людей і як багато ідіотів, які веселять

нас своїм хворобливим світоглядом. Можливо, ви сьогодні теж зіткнулися з подібним, переглядаючи телевізор або по шляху до себе на роботу? Тоді вам, напевно, стане зрозуміло моє бажання хоч на трохи закритися в «ординаторській» відгородившись від «божевільні» навколо, який ми називаємо Світом.

Знання – це зброя. А давати зброю в руки кожної мавпі – небезпечно, тому що знання відкривають занадто великі можливості. Загалом, я вирішив зробити подарунок для моїх постійних читачів.

    З цього дня ТІЛЬКИ ВИ зможете читати і дивитися всю викладаємо мною інформацію без обмежень. З цього дня я НЕ буду викладати в ЗАГАЛЬНИЙ ДОСТУП (в інтернет) ВРЮ. Інформацію. А тільки її частину. З цього дня мої постійні читачі (передплатники) будуть дивитися і читати багато матеріалів набагато раніше за інших.

ЯК це буде реалізовано на практиці?

Через дострокову поштову розсилку найбільш корисних і цікавих матеріалів.

Переваги подібної розсилки величезні:

-Інформація стане більш ВІДВЕРТА. Ми не залежимо від громадської думки, пошукових систем, соціальних мереж і т. д. ( Нас ніхто не забанив за «відверті теми» і «колючий правду», як було з ДО4Ей ) -Ви будите отримувати інформацію РАНІШЕ і в ПОВНОМУ обсязі. -У нас складеться закрите “привілейоване” співтовариство дійсно зацікавлених у вдосконаленні людей. -Якщо людина зацікавлена, то він не пропустить в силу випадку потрібний йому випуск, тому що отримає ЙОГО на свій ящик і зможе переглянути, тоді, коли йому зручніше. -Ви зможете дійсно важливі для вас статті розміщувати У СЕБЕ в окрему папку на поштовій скриньці і ніколи не втратите . Навіть якщо з моїм сайтом щось станеться. -Я буду знати, що пишу для людей дійсно зацікавлених (а не для всіх підряд ). -Вам буде приходити стаття без реклами . відволікає увагу.

Крім того, в майбутньому, я планую персоніфікувати розсилку за ознаками. Для того, наприклад, щоб досвідчений спортсмен отримував теми пов’язані з фармакологією, а дівчина отримувала статті про жіночий тренінг. Це було б логічно й корисно.

До того ж іноді я буду ділитися з вами більш значними продуктами. Наприклад, у мене зараз написаний чернетку підбору тренувальної програми в залежності від чотирьох параметрів: Пол, вік, тренованість, генетика. Викладати його для всіх мені не хочеться. А для своїх безкоштовно – із задоволенням!

КОРОЧЕ. ЦЕЙ СВІТ НЕ ДЛЯ ЛЕДАЧИХ!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00712 sec