Під прицілом об’єктива … – Як скинути вагу за 1 місяць

Під прицілом об’єктива… – Як скинути вагу за 1 місяць. Під прицілом об’єктива.

October 5th, 2013. 12:29 pm

Як скинути вагу за 1 місяць.

Я багато разів починав приводити себе у форму і багато разів кидав це заняття. Але негативний досвід теж дав позитивний результат, я зробив висновки і узагальнив всі помилки. Головне прийшло усвідомлення факту: хочеш скинути вагу-міняй спосіб життя! І міняй кордінально. Я думав записуватися в спортзал, але вирішив з цим почекати бо різка зміна способу життя завдало б мені великий стрес. Я збудував власну програму, що ідеально підходить моєму організму і не вганяти у зневіру від монотонних занятій. В цьому пості я напишу все те, що саме мені допомогло отримати позитивну динаміку поліпшення організму та позбавлення від зайвої ваги. Забігаючи вперед скажу, що за перший місяць мені вдалося скинути 6 кілограм. Як і в пості про самостійні подорожі. я постараюся систематизувати всі аспекти, що дозволяють без знущань над організмом скинути зайву вагу. Отже.

1. Мотивація. Це найголовніше, що дозволяє вам рухатися вперед, робити перші кроки і не зупинятися на досягнутому! Немає мотивації-немає результату. Одного погляду в дзеркало буває недостатньо, потрібно щось більше, що дасть вам стусан в напрвлении до дії. Дуже важливо себе не жаліти і не відкладати на завтра, на вечір, на понеділок. Тільки зараз, в цю хвилину, сьогодні! Ви повинні себе зненавидіти і називати все своїми іменами-якщо ви жирна сволота, то ви Жирна сволота і ніяк інакше. Ненависть до себе відмінний мотиватор. Потрібно ненавидіти свою лінь, свої шкідливі звички, свій спосіб життя, своїх друзів годованців харчуються підніжним фастфудовскім кормом. Через час ви почнете собою пишатися, усвідомлюючи що ви можете бути іншим, відмінним від інших. Це важливо! Але одним завзятістю і силою волі довго не протягнеш, потрібні підтримуючі засоби. Для мене такими засобами стали ряд додатків в айпаде і кілька відеокурсів на ютуб від небезизвестного Максима “Тесака” Марцинкевича. Я встановив собі програму iGoal в яку занісши всі свої вихідні дані я щодня вносив свою вагу, який вимірював вранці і ввечері. Іноді кілька разів на день. Програма нехай і примітивно, але вибудовує графік вашого зниження ваги якому ви повинні слідувати. Основний упор при цьому робиться на калорії. На фотографії видно синя лінія якої я повинен дотримуватися (вихідний вага 100,64, бажаний 93,00). Але у мене процес пішов з випередженням графіка, хоча якихось особливих зусиль і знущань над організмом я не робив. Наступним мотиватором для мене також став ряд програм які нагадували мені щодня, що треба виконувати комплекс вправ. Про всі ці програми я розповім окремо, повірте графіки, аналіз результатів, висновки дуже добре підстьобують.

2. Харчування. Харчування я напевно виділив би як головний фактор, що сприяє схудненню. Займатися спортом і жерти все що під рукою попадається це даремна трата часу, результату не буде. Щоб довго не просторікувати напишу що я виключив зі свого раціону: цукор, борошняне (кілька скибочок бездріжджового хліба з’їдаю, злаки потрібні), смажену їжу, вершкові масла, свинину, ковбаси і більшість сирів, фастфуд, картоплю. Абсолютно виключив алкоголь-хто б що не говорив, але це чистий криниця вуглеводів. Або бухати або ти жирна свиня. Хоча раз на тиждень пару фужерів червоного сухого дозволяти собі можна та й потрібно. Приходячи в магазин краще все купувати перший час за списком або чітко пам’ятати що вам треба купити. У кошику не повинно бути зайвих продуктів. Дивіться що купують товсті взрощенний на жирах росіяни і пишаєтеся собою. Харчуйтеся рівномірно. До 11 ранку собі можна дозволити трохи більше. Бажано харчуватися 4-5 разів на добу. Але це не означає що ви повинні з’їдати повноцінні порції – ви не повинні відчувати почуття голоду. Захотіли поїсти-з’їли пару бананів, банку тунця, погризли трохи горіхів, з’їли салатик з морської капусти або спаржі. Корисно і поживно. І пити не менше 1,5 літрів чистої води в день.

3. Фізична активність. Зауважте, я не написав спорт. Повинна бути фізична активність, що дозволяє спалювати більше калорій ніж ви споживаєте. Менше сидите, забудьте про ліфт, більше прогулянок пішки, по можливості йти пішки замість транспорту. 4-5 кілометрів на день це вже достатньо. Я почав бігати день через день на стадіоні, благо він у мене під боком. Норми для себе не встановлюю, орієнтуюся на самопочуття. Зазвичай це 6-8 кіл неспішного бігу. Враховуючи довжину кола 400 метрів виходить близько 3км. З часом буду збільшувати дистанцію. Біг можна чергувати з ходьбою: два кола біг-коло ходьба і тд. Встановіть собі в телефон runkeeper. Це відмінний помічник у цій справі. Бажано щоранку робити зарядку і комплекс окремих вправ. Я роблю присідання, віджимання і досить жорстоку групу на прес. Головне це привчитися не відкладати на потім, виділяти на це час. Нехай весь світ зачекає.

4. Шкідливі звички. Тут все просто: Їх бути не повинно. Або-або. Фужер червоного сухого в ресторані з дівчиною в рахунок не йде :). Запам’ятайте: Головна шкідлива звичка-це ваша лінь!

5. Коло спілкування. Постарайтеся знайти людей які єдині з вами у ваших прагненнях. За останній місяць я помітив цікавий факт: багатьом твоїм “друзям” ти стаєш не цікавий. А це про щось говорить. Алкоголь замінює справжнє спілкування псевдоспілкування. Це цікавий факт я вважаю.

Якщо є питання пишіть. Наступного разу напишу більш детально про програмки якими я користуюся.

Comments are closed!