Персональний сайт –

Персональний сайт – Як схуднути чоловікові?

Якщо ви потрапили на цей сайт, то у вас є проблема. І вона полягає в тому, що ваше товсте тіло далеко від ідеалу, а ваш живіт постійно зростає. День у день все більше жиру відкладається на вашому тілі, в тому числі і в області живота.

Напевно, вас не зігріває думка перетворитися на огрядного

людини з постійною задишкою і підвищеним тиском.

Кожен день ви все більше втрачаєте можливість отримати струнке і красиве тіло і бути в усіх відношеннях здоровим чоловіком. Через деякий час схуднути буде дуже складно. Вам просто-напросто не вистачить сили волі.

Як схуднути чоловікам у животі швидко

А чому раптом ви захотіли схуднути?

Адже раніше ви їли стільки, скільки хотіли, не замислюючись про наслідки. Чому іменний сьогодні, ви вбили в пошук фразу «Як схуднути чоловікові в животі». У мене є відповідь. Вас це турбує тому, що ви стали настільки товстими, що вам стало неможливо отримувати задоволення від життя.

Євген, 35 років:

Я вже не міг дивитися на себе в дзеркало, якщо чесно. Одяг вже не допомагала приховувати недоліки (це ще м’яко сказано) моєї фігури. Я відчував, що у відносинах з дружиною виросла прірва, хоча вона і говорила, що буде любити мене такого, який є. Напевно, не хотіла мене ображати, але від цього ставало ще важче на душі…

Є всього 3 причини. які змушують шукати відповідь на питання, як схуднути і прибрати живіт:

1. Більшість жінок не звертає на вас увагу, адже ви викликаєте у них почуття відрази.

2. Ваша працездатність знижена, і вам постійно хочеться подрімати. І саме тому вам рідко довіряють відповідальну роботу і не пропонують підвищення по кар’єрних сходах.

3. Ви не отримуєте задоволення від сексу. Ваш величезний живіт не дає повною мірою насолодитися фізичним контактом із статевим партнером.

У вас за плечима втрачені роки повноцінного життя. Замість яскравих спогадів, ви лише отримаєте жаль про прожитого пересічної життя.

І ви прекрасно це розумієте. А інакше вам би не довелося шукати в Інтернеті способи схуднення. Дозвольте вам задати лише одне питання, на яке потрібно дати абсолютно чесна відповідь.

Як схуднути чоловікові в домашніх умовах

Що Ви шукаєте?

Чудодійні дієти? Комплекс вправ? Таблетки для схуднення? Супер-тренажери? А я скажу, що ви намагаєтеся знайти.

Ви шукаєте простий метод, як схуднути за тиждень, нічого при цьому не роблячи. Ви скачете по сайтах, вихоплюючи шматки інформації, від якої ви не отримаєте абсолютно ніякої користі.

Тут ви халявного способу схуднення не знайдете! Можете закрити цей сайт і далі кликати по посиланнях в пошуковику.

Ви ще тут? Якщо так, то ось вам твердження, яке ще ніхто на даний момент не зміг спростувати.

Поки у вас в голові буде крутитися ця безглузда ідея ( знайти легкий спосіб схуднення ), ви й далі будете товстіти. Такого способу просто немає! Ніколи не було. І ніколи не буде. Проти природи не попреш!

Володимир, 31 рік:

Здоровий глузд говорив мені, що не можна прибрати живіт за пару тижнів. І все таки, я просадив чимало грошей на супер-тренажери і міо-стимулятори. Адже хотілося спалити жир відразу і легко. Зате тепер я знаю, що чудес не буває і пора діяти осмислено.

Що ж робити?

Ну, по-перше, усвідомити, що ожиріння (навіть легке) – це результат неправильного обміну речовин.

По правді кажучи, без жиру людині не обійтися. Але з якоїсь причини (неправильне харчування, постійні стреси, вроджена схильність до повноти, вікові зміни) організм почав виробляти жиру більше, ніж слід. І найбільше жирові відкладення у чоловіків скупчуються в районі живота.

І, по-друге, треба зрозуміти, що якщо ви товстішає через порушення обміну речовин, то саме цю причину і слід усувати.

Немає сенсу в банальному спалюванні жиру. Через деякий час він знову накопичиться. Причому його стане ще більше. Требуется грамотна і комплексна система.

Матеріал з Вікіпедії:

Досить часто дієти тільки підсилюють ожиріння. Причина полягає в тому, що жорстка дієта допомагає швидко скинути зайві кілограми. Однак, після зупинки дієти, сильно зростає апетит, засвоюваність їжі зростає і набирається вага ще більше, ніж до початку дієтичного курсу.

Потрібно зробити такі дії, які б змінили внутрішні процеси вашого організму. І тільки після цього ви назавжди зможете схуднути, навіть у домашніх умовах хоч на 10, хоч на 20 кг.

Але що ж потрібно такого зробити, щоб поміняти ці процеси? А ви подумайте логічно, хто зміг би дати відповідь на це питання?

1. Продавець таблеток (тренажерів, мазей, поясів тощо) для швидкого схуднення і спалювання жиру, який абсолютно не знає внутрішніх процесів організму. У нього одне завдання – продати диво-засіб.

2. Лікар-дієтолог. якого навчали в університеті за застарілими програмами.

3. Фітнес-інструктор. у якого завжди була відмінна підтягнута фігура. Хіба він коли-небудь зрозуміє людини, яка мріє схуднути.

4. Звичайна людина без спеціальної освіти, але поборовшись своє ожиріння і розробив комплексну систему схуднення для чоловіків, засновану на законах фізіології людини.

Я більше схиляюся до останнього варіанту. Хто може дати кращий рада з вирішення проблеми з вагою? Тільки той, хто Сам її вирішив. І звуть цю людину Дмитро Шеломенцев.

Comments are closed!