Персональний сайт – Замовити диск Слендер Плюс в Росії

Персональний сайт – Замовити диск Слендер Плюс в Росії. Замовити диск Слендер Плюс в Росії.

Чи чули ви коли-небудь про те, що можна схуднути легко і просто за допомогою

спеціальної програми «Slender +», що є аналогом 25 кадру?

Програма заснована на тому, що людина

при перегляді будь-яких відеоматеріалів сприймає за допомогою сітківки очей тільки 24 кадру, 25 кадр людина не бачить, але саме він відмінно сприймається і фіксується підсвідомістю людини. Якщо такий кадр “сховати” в якомусь фільмі або програмі, в підсвідомість будь-якої людини можна закласти установку на схуднення.

Невже, це правда, запитаєте ви? Звичайно! Сьогодні технології 25 кадру активно використовується в різних сферах діяльності людини. Так, не секрет, що такі кадри додають в різні відеоролики та фільми фірми і компанії, що рекламують свій товар. Інформація, осідаючи в підсвідомості багатьох людей, змушує їх купувати цей товар, поступово приводячи до істотного збільшення продажів рекламованого товару.

Однак даний варіант рекламування вважається не цілком чесним, тому в багатьох країнах заборонено, в тому числі і у нас (стаття закону № 10 «Про рекламу» РФ).

Чому для схуднення ефективний «Slender +» а не 25 кадр?

На сьогоднішній день вже розроблено і випробувано кілька різних програм для схуднення, всі вони використовують 25 кадр. Розробляються нові програми, проте всі вони працюють всього лише в 50% випадків. Як ви думаєте, чому? Та тому, що дана методика не адаптована для схуднення. Саме тому ми зайнялися вивченням сигналу, що передається людині за допомогою 25 кадру, поле чого впровадили в нього установку на схуднення, що дозволило добитися максимальної ефективності! Дана установка сприймається людиною в 100% випадків, причому схуднення настає навіть тоді, коли ви худнути зовсім не плануєте!

Завдяки використанню 25 кадру, закладеного в програму, схуднення вам гарантоване. Ніяких цілеспрямованих дій для цього робити не потрібно, достатньо тільки запустити диск з програмою. 25 кадр не буде відволікати вас від звичайних повсякденних турбот: прання, прибирання, приготування їжі і навіть від набору тексту. Ефективність 25 кадру не залишиться непоміченою, ви почнете худнути без докладання до цього зусиль і втрат часу.

«Slender +» починає діяти на підсвідомість людини з моменту запуску програми на диску. Методика має схожість з гіпнозом або кодуванням, різниця тільки в тому, що ефект від дії 25 кадру буде більш вираженим, що пов’язано з постійним психологічним впливом. Чим більше ви будете проводити часу за комп’ютером, тим більших результатів зможете добитися.

При користуванні методикою підсвідомість людини автоматично зчитує код програми і коригує параметри організму таким чином, що це, зрештою, призводить до втрати ваги. При цьому свідома дія обмежується одним тільки запуском програми. Ви впливаєте на свою підсвідомість за допомогою програми і впливаєте на причину появи у вас зайвої ваги, а позбавляючись від неї втрачається і наслідок – зайві кілограми.

Замовити диск для схуднення “Cлендер Плюс” в Росії можна на офіційному сайті. Натисніть для переходу ТУТ.

Comments are closed!