Персональний сайт – правильне годування цуценя

Персональний сайт – правильне годування цуценя ЗАПИТАТИ & НАПИСАТИ:

Годування цуценят

Цуценят необхідно годувати протягом усього дня і в цілому, годування цуценят має бути розпочато з 5 невеликих страв у день, доводячи годування до чотирьох страв у день, у віці від 3 місяців,

потім 3 годування в день, для 8 місячних цуценят.

Важливо, щоб цуценя харчувався їжею для свого віку – харчуванням, спеціально призначеним для цуценят і молодих собак, яке гарантуватимуть, що зростаюча собака отримає їжу, необхідну для здорового зростання.

Традиційні рекомендації зводяться до того, щоб собаки у віці від 12 місяців або старше харчувалися тільки один раз в день, а маленькі породи собак, харчувалися два рази на день (так як вони з’їдають невелику кількість їжі при прийомі їжі).

Проте, останні дослідження показали, що навіть великі породи собак краще годувати два або більше разів на день невеликими порціями, так як це зменшує ризик здуття живота у собаки.

Кількість споживаної їжі

Кількість їжі, яка потрібна собаці, залежатиме від її розміру, а також від її віку і щоденних фізичних навантажень.

Більшість готових продуктів для харчування собаки містять загальні вказівки для живлення собаки в залежності від її розміру, і служать хорошим керівництвом для власників собак.

Зміна харчування собаки

Дуже важливо при зміні харчування собаки, зробити це поступово, годуючи старої їжею і додаючи невелику кількість нової, а потім, протягом декількох днів, зниження кількості старих продуктів і збільшення кількості нових.

Це допоможе уникнути будь-яких шлункових розладів через зміни режиму харчування, це особливо важливо для цуценят і молодих собак.

Годування собаки натуральною їжею

Для забезпечення нормальної життєдіяльності організму собаки, їй у добовій нормі корму потрібно (на 1 кг живої ваги): білків – 3-4 г, жирів – 1-2 г. вуглеводів – 12-15 р.

Тобто м’яса 35%, каші 45%, решта овочі.

Ну і звичайно, вітаміни + мінерали.

М’ясо (курка, яловичина) потрібно давати собаці або обшпареним окропом, або вареним протягом декількох хвилин (солити не потрібно).

Рибу морську потрібно давати собаці варену і без кісток.

Яйце, печінка та інші субпродукти не частіше разу на тиждень також вареними.

З круп потрібно давати собаці рис, гречку, пшоно (самі по собі або в суміші).

Не рекомендується давати собаці вівсянку.

З овочів дають собаці моркву, буряк, кабачки і т. д.

З молочних продуктів собаці можна давати – кефір, ряжанку, що не фруктові йогурти, сир (все кисломолочне). Саме молоко не можна давати собаці (воно не засвоюється вже після місячного віку)

Хліб і борошняні вироби, супи, родзинки, авокадо, помідори, картоплю, ковбаси, сосиски, кістки, цукор, смажене м’ясо і т. д. – ДАВАТИ НЕ МОЖНА!

(Нижче наведена таблиця з перелік продуктів, які при годуванні собаки потрібно уникати)

До натуральній їжі обов’язково потрібно давати полнокомплексние вітамінно-мінеральні добавки в залежності від ваги і віку собаки. Цуценяті їх потрібно давати до року постійно, дорослим місяць через місяць.

Небезпечні для собаки продукти.

Деяка їжа придатна для людей, і навіть інших видів тварин, становить небезпеку для собак через їх іншого метаболізму. Деякі можуть заподіяти тільки слабкі травні розлади, тоді як, інші можуть викликати хворобу, і навіть смерть. Ці продукти не повинні даватися собакам (навмисно чи випадково). Цей список містить не всі небезпечні продукти, тому що неможливо перерахувати все, що ваша собака може з’їсти.

Продукти, яких

потрібно уникати.

Причини, з яких не рекомендується

їх вживати собакам

Алкогольні напої Чи зможе заподіяти сп’яніння, отруєння, у важких випадках кома і смерть.

Дитяче харчування Може містити цибульний порошок, який токсичний для собак. Може також призвести до харчового дефіциту, при споживанні у великих кількостях.

Кісточки від риби, птиці або різних видів м’яса Може викликати травму шлунково-кишкового тракту або застрягти в горлі або стравоході.

Котяча їжа Занадто високий вміст протеїну і жирів.

Шоколад, кава, чай, і інші кофеїновмісні напої Містить кофеїн, теобромін, або теофілін, який є токсичним і впливає на серце і нервову систему.

Цитрусові Екстракти цитрусових масел можуть стати причиною нудоти і блювоти.

Жирні гарніри і салати Можуть викликати панкреатит.

Виноград і родзинки Містить невідомий токсин, який може пошкодити нирки.

Хміль Може викликати задуху, почастішання серцевого ритму, підвищення температури і смерть

Вітамінні добавки (для людей), що містять залізо Можуть викликати роздратування травної системи і бути токсичними до інших органів, включаючи печінку і нирки.

Вживання великої кількості печінки зміг викликати інтоксикацію вітаміном А, яка негативно вплине на м’язи й кістки.

Молоко та інші молочні продукти Деякі дорослі собаки і кішки не мають достатньої кількості ферменту для розщеплення лактази, яка міститься в молочних продуктах. Це може привести до діареї. Молочні продукти, що не містять лактозу, собакам їсти можна.

Гриби Можуть містити токсини, які можуть вплинути на весь організм, навіть викликати шок і привести до смерті.

Цибулю і часник (сирий, варений або в порошку) Містите диметилсульфоксидом і дисульфіди, які можуть пошкодити клітини крові і викликати недокрів’я. Часник більш менш токсичний ніж цибулю.

Хурма Кісточки хурми можуть заподіяти кишкову непрохідність і ентерит.

Кісточки від персиків і слив Можуть викликати закупорку травного тракту.

Картопля і стебла картоплі, ревінь, листя і стебла томатів Містять оксалати, які можуть пошкодити травної, нервової, та сечовидільної системи.

Сирі яйця Містять фермент авидин, який ускладнює засвоєння вітаміну Н. Це може привести до проблем зі шкірою і випадання шерсті. Сирі яйця можуть також містити сальмонел.

Сира риба Може призвести до дефіциту вітаміну b, через що до втрати апетиту, і у важких випадках настає смерть.

Сіль Споживання у великих кількостях може призвести до порушення електролітного балансу.

Солодка їжа Може призвести до проблем із зубами і цукровому діабету.

Тютюн Містить нікотин, який негативно впливає на травну і нервову систему. Зміг привести до почастішання серцевого ритму, перепадів тиску, комі, і навіть смерті.

Дріжджове тісто Викликають підвищене газоутворення у травній системі, завдаючи біль, і може привести до розриву шлунка або кишечника.

  • цуценя як
  • Годування молодих собак
  • кабачки собаці в як давати
  • перелік продуктів для собак
  • страви для цуценят рецепти
  • чи можна давати собаці каву
  • чи можна місячному цуценя давати варену картоплю
  • чи можна собаци кабачки
  • Як давати кефір маленьким собакам

Comments are closed!