Перші літні вітаміни – редис для схуднення

Перші літні вітаміни – редис для схуднення

Одним з перших овочів, які дозрівають в середній смузі, є редис. Ми часто недооцінюємо редис і мало використовуємо його у своєму раціоні. Учені запевняють, що ставлення до цього овочу потрібно змінити. Якщо ви дотримуєтеся здорового харчування або певної дієти, то редис

стає особливо корисним. Справа в тому, що він містить цілу комору поживних речовин.

Почнемо з того, що забарвлення редису визначається наявністю в ньому рослинного барвника антоциана. Ця речовина не тільки робить редис таким яскравим, але і наділяє овоч чудовими властивостями – редис підвищує еластичність судин, що сприяє загальному зміцненню серцево-судинної системи і профілактиці серйозних захворювань, пов’язаних з кров’яним тиском.

Згідно з останніми дослідженнями, антоциан має здатність стримувати ріст ракових клітин. Це робить редис просто незамінним на вашому столі. На думку вчених, вживання редиски в їжу два-три рази на тиждень працює подібно осаго. захищаючи від багатьох захворювань.

Дієтологи також високо цінують властивості редису, адже він здатний виводити з організму шлаки. Крім того, редис стримує апетит, і легкий салатик з редисом перед основною трапезою значно знизить кількість з’їденого. Тому в боротьбі із зайвою вагою редис незамінний, як каско на дорогах.

Редис корисний і дорослим, і дітям, оскільки багатий вітамінами і мікроелементами. Є в його складі і вітаміни С, РР, В, і мінерали кальцій, залізо, калій, цинк. Редиска багата клітковиною, що дозEляє йому стабілізувати рівень цукру в організмі.

Щоб редис повною мірою поділився з вами своєю користю, потрібно правильно його вибрати. Шкірочка редису повинна бути гладкою, без чорних вкраплень. На дотик редис повинен бути твердим. Якщо овоч м’який, значить користі в ньому мінімум, так як він перезріло.

Зберігати редис треба в холодильнику, при цьому бажано опустити пучок редиски в воду. Використовувати в їжу можна не тільки коренеплоди, а й молоду зелень редиски. Її можна порізати в салат, при цьому користь салату збільшитися в кілька разів.

Не забувайте про важливе умови, при виконанні якого редис стане виключно корисним для вашого здоров’я. Заправляти салат з редискою або його зеленню можна тільки рослинним маслом, але не майонезом.

Вживати редис в їжу частіше разу на тиждень не варто тим, у кого присутні захворювання органів травлення, редис може негативно позначитися на хворому шлунку або кишечнику.

Comments are closed!