Перловка для схуднення

Перловка для схуднення Перловка для схуднення

Всі каші – за винятком, мабуть, манної – є відмінними помічниками в справі боротьби з надмірною вагою. Незважаючи на свою низьку калорійність, вони дають довгий відчуття насичення і надзвичайно корисні для шлунка, що страждає від обмежень. Поряд з гречкою

і рисом особливою популярністю користується перлова крупа – недорога і проста в приготуванні.

Ефективність перлової дієти, на відміну від більшості популярних режимів харчування, базується не на низькій калорійності, а на насиченні, яке приносить навіть невелика порція каші. Крім цього, клітковина, якої в перловки більше, ніж у пшениці, нормалізує обмін речовин, а лізин стимулює вироблення колагену не гірше дорогих препаратів.

Отже, перловка для схуднення – унікальний продукт, які не тільки м’яко позбавляє від складок на талії, але очищає і оздоровлює організм. Класична перлова дієта розрахована на тиждень: щодня ви будете втрачати близько кілограма – за умови, що значно обмежити споживання солі і будете випивати в день не менше півтора літрів чистої води. Перші два дні у вашому раціоні повинна бути тільки перлова каша, зварена у великій кількості води; можна трохи присолити її для смаку. Третій і четвертий день принесуть невелике послаблення: крім каші дозволено з’їсти одне зелене яблуко; на п’ятий і шостий дні вечірню порцію перловки можна замінити піалою нежирного сиру, а на сьомий день, дозволено нежирне відварене м’ясо. Не забувайте, що найбільш смачна та каша, крупа для якої була замочена у воді на 8-10 годин, а оптимально – на ніч. Хороша дана дієта не тільки результатами, але й тим, що практично з кожним днем??в раціоні з’являються нові страви, а на психологічному рівні це допомагає витримати обмеження.

Особливо добре проявляє себе перлова дієта для схуднення в поєднанні із заняттями спортом. На відміну від багатьох дієт, заснованих на вживанні одного, максимум – двох продуктів, вона дає сили навіть для інтенсивних занять в тренажерному залі.

І не варто переживати про виснаження організму: перловка багата мінералами і вітамінами групи В, також вона містить цинк і йод, необхідний для активної розумової діяльності. Але, незважаючи на це, початок такої дієти варто узгодити з лікарем, адже навіть вона має протипоказання.

Перловка недорога і доступна, а тиждень на такій дієті дозволить заощадити фінанси на новий гардероб парою розмірів менше, – а він вам обов’язково знадобиться.

  • схуднення на перловці
  • Дієта перловка що можна їти яблука
  • перловка для схуднення
  • перлока для схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.00616 sec