Перлова дієта. Меню дієти з перловою кашею. Відгуки

Перлова дієта. Меню дієти з перловою кашею. Відгуки. Перлова дієта Меню перлової дієти для схуднення

Тип дієти – низькокалорійна

Спад ваги – 4-5 кг

Термін застосування – 5-7 днів

Для схуднення

і очищення організму добре підійде дієта з перловою кашею.

Перлова каша завжди цінувалася на Русі через своїх воістину унікальних властивостей. Перлова крупа виробляється з цільного ядра ячменю, на якому після обробки залишилися зернові оболонки, а значить, збереглися всі корисні речовини цільного зерна ячменю.

Перлова крупа містить величезну кількість речовин необхідних для нашого організму, багато з яких сприяють схудненню. У крупі є вітаміни А, В, Д і Е, мікроелементи – залізо, кальцій, мідь, йод та інші. У перловці в два рази більше фосфору, ніж в інших крупах, а як відомо, саме фосфор так необхідний для правильного обміну речовин в організмі і хорошої роботи мозку. Так само крупа містить лізин – ця амінокислота має противірусну дію, підтримує життєвий тонус і зміцнює серцевий м’яз. Крім усього іншого лізин бере участь у виробленні колагену, який надає шкірі гладкість і пружність, і так необхідний для боротьби зі зморшками.

Перловка, як і більшість круп, містить багато клітковини, завдяки якій досягається очищення кишечника. Так само перловка містить речовини, які перешкоджають відкладенню жирів в організмі.

Всі ці властивості, роблю перлову крупу дуже важливих дієтичним продуктом і дозволяю використовувати її в дієтах.

Меню перлової дієти:

З вечора замочуємо перлову крупу у воді / слід врахувати, що перловка збільшується в об’ємі при варінні в 5 разів /, вранці варимо на воді і без солі. Протягом дня вживаємо вийшла кашу 3-4 рази на день без масла і приправа.

Під час дієти рекомендується пити достатню кількість звичайної або мінеральної води без газів / до 1,5-2 літрів /. На ніч можна випити склянку 1% кефіру.

Після закінчення дієти намагайтеся поступово переходити до колишнього харчування, а якщо ви хочете й далі утримувати досягнутий вага – вживайте перлову каші хоча б один раз в день.

Повторювати дієту рекомендується не раніше, ніж через 1-1,5 місяці.

Відгуки. Перлова дієта – досить жорстка дієта, перші дні вас може турбувати сильне відчуття голоду. Втрата ваги може досягати 1-1,5 кг на добу. Надалі дієта непогано переноситися. До всього іншого перлова дієта досить збалансована і немає необхідності в примі вітамінів і мікроелементів.

Читайте так само інші дієти на основі каш:

  • перлова дієта
  • дієта-з перлової крупи
  • перлова дієта відгуки
  • як похудати на перловій крупі
  • які відгуки про перлову дієту

Comments are closed!

_0.31MB/0.00359 sec