Перепелині яйця – користь для схуднення!

Перепелині яйця – користь для схуднення! Перепелині яйця – користь для схуднення!

Перепелині яйця використовуються в кулінарії давно, з давнини. Вперше про них згадується ще в єгипетських папірусах і китайських рецептах. У наш час перепелині яйця вільно у продажу є в усіх супермаркетах і магазинах. Однак, покупці обходять їх стороною, віддаючи перевагу традиційним курячі яйця. Пов’язано це з консерватизмом мислення і небажанням змінювати стиль і раціон харчування, хоча користь перепелиних яєць доведена спеціальними дослідженнями. Але все ж останнім часом люди частіше стали замислюватися про своє здоров’я, і, як наслідок, звернули увагу на цей продукт. У даній статті ми спробуємо розкрити всю користь перепелиних яєць, а також розповімо, як правильно худнути за їх допомогою.

Історія появи на ринку

Перепелині яйця, користь яких відома з незапам’ятних часів, знайшли популярність завдяки японцям, хто, як відомо, з усього прагне отримати максимальну вигоду. У 1945 році перед вченими постала гостра необхідність знайти продукти, що сприяють виведенню радіонуклідів з ураженого опроміненням організму. Завдяки дослідженням було виявлено, що цими властивостями володіють перепелині яйця. Був розроблений спеціальний раціон для таких хворих. Позитивний досвід японців перейняли й російські фахівці після вибуху на Чорнобильській АЕС. В результаті включення перепелиних яєць в їжу, значно покращився стан хворих, і особливо дітей. Після проведення додаткових досліджень, були виявлені й інші позитивні властивості продукту, завдяки чому перепелині яйця були рекомендовані для дитячого харчування.

Користь перепелиних яєць

Перепелині яйця широко застосовуються в дієтичному і лікувальному харчуванні. На відміну від курячих яєць, перепелині яйця легко засвоюються організмом. Вони настільки нешкідливі, що показані дітям, які перебувають на штучному вигодовуванні. Одне перепелине яйце містить весь комплекс вітамінів, амінокислот, а також велика кількість мікро-і макроелементів. Наприклад, калію в ньому міститься в 5 разів більше, а заліза – в 4 рази. Але є одна особливість, яку треба врахувати – максимальну користь можна отримати, вживаючи перепелині яйця в сирому вигляді. При цьому ризик зараження сальмонелою у перепелиних яєць зводиться до нуля. Це пов’язано з тим, що перепела мають високу температуру тіла (близько 42 ° С), і мікроб при такій температурі гине.

Перепелині яйця і дієта

Деякі задаються питанням: чи корисні перепелині яйця при лікуванні ожиріння? Численні дослідження показали, що дієтологи рекомендують щодня вживати перепелині яйця при наборі ваги і при комплексному лікуванні жінок з проблемами ожиріння. Їм призначається спеціальна дієта на перепелиних яйцях. Ця дієта відрізняється легкістю, поживністю і смаковими якостями. Дієта розрахована на 2 тижні. У поєднанні з фізичними навантаженнями вона дає приголомшливий результат. Залізо і цинк, що містяться в складі яєць, благотворно впливають на відновлення м’язів після фізичних навантажень, покращують процес кровотворення. Особливо показані перепелині яйця для схуднення людям, страждаючим нервовими і серцево-судинними захворюваннями.

Схуднення за допомогою яєць перепілок відбувається повільно, але при цьому в раціоні зберігаються всі корисні і поживні речовини, а також амінокислоти, які прискорюють процес обміну речовин. Таким чином, на питання: чи можна схуднути за допомогою яєць існує позитивну відповідь.

Перепелині яйця і здоров’я

Особливо цінні яйця японських перепелів. Вони споконвіку вважалися натуральним ліками. Лікування перепелиними яйцями вважається ефективним у всьому світі. Регулярне вживання їх в їжу сприяє лікуванню багатьох захворювань, таких як:

  анемія; пневмонія; бронхіальна астма, захворювання серцево-судинної системи; захворювання шлунково-кишкового тракту; недокрів’я; артеріальна гіпо-та гіпертензія; розлади нервової системи.

Особливо важливо підкреслити, чим корисні перепелині яйця для жінок. Вживання перепелиних яєць покращує стан волосся, нігтів і шкіри. Маски і лосьйони, які мають у складі яйця перепілок, мають омолоджуючий ефект. Вагітним жінкам особливо корисні перепелині яйця, так як вони знижують появу токсикозу і сприятливо впливають на розвиток плоду. А у годуючих мам підвищується рівень вироблення молока.

Дітям перепелині яйця корисно включати в раціон щодня по 1-2 яйця. Це сприяє поліпшенню розумового розвитку дітей і підвищує опірність організму захворюванням і імунітет.

Чоловікам теж корисні перепелині яйця . Регулярне вживання в їжу підвищує статеву потенцію. Також знижується ризик розвитку інфарктів, знижується артеріальна гіпертензія.

Існує приблизна добова потреба вживання перепелиних яєць для різних вікових категорій людей.

  Від 1 до 3 років – 1-2 яйця; від 3 до 10 років – 2-3 яйця; від 10 до 18 років – 4 яйця; від 18 до 50 років – 5-6 яєць; від 50 і старше – 4-5 яєць.

Бажано вживати їх у сирому вигляді, запиваючи соком або водою. Іноді існує індивідуальна непереносимість яєць. У цьому випадку слід додавати їх в готові страви.

Шкода перепелиних яєць

Як такого шкоди перепелині яйця не несуть. Іноді, правда, виникає алергія на яйця, в яких міститься алерген – овомукоід. Це в основному стосується дітей, оскільки дорослі дуже рідко страждають алергією на яйця.

 • користь шкарлупи яєць для м\язів
 • схуднення за допомогою яєць
 • дія перепелиних яєць на мязи
 • користь перепелиних яєць для жінок
 • перепелині яйця для похудання
 • ³
 • відгуки про перепелині яйця
 • властивості перепелиних яєць жінкам
 • якими пігулкками відновити мязи після втрати ваги
 • дієта на перепелиних яйцях

Comments are closed!