ПАК медовий для схуднення – купити за найкращою ціною в Алмати від “Інтернет магазину” Асил Арман ” – 1183734

ПАК медовий для схуднення – купити за найкращою ціною в Алмати від “Інтернет магазину” Асил Арман ” – 1183734 ПАК медовий для схуднення

2200 тг.

«Ми хочемо розуміти свій внутрішній світ, щоб знати, з чим потрібно розлучитися.

Чи не заганяючи всередину свій біль, ми зможемо позбутися її ». Луїза Хей

Профілактично – активний комплекс.

Переїдання завжди означало потребу в захисті. Відчуваючи себе переляканим, відчуваючи небезпеку, людина як би нарощує захисний шар. Надмірна вага зовсім не пов’язаний з кількістю їжі, що поглинається. Багато витрачають своє життя на невдоволення собою через огрядності. Яка безглузда втрата енергії! Замість цього їм би варто розібратися, що в їх житті викликає страх і невпевненість. Може бути, щось не ладиться на роботі або в сімейних відносинах, в сексуальній сфері або в житті в цілому. Якщо у Вас надмірна вага, не зациклюйтеся на проблемі їжі та ваги. Надмірна вага – всього лише зовнішнє вираження сидить у Вас страху. Дивлячись у дзеркало на дивить вас товстуна, пам’ятайте: Ви бачите результат Вашого колишнього способу мислення. Змінюючи його, Ви сієте зерно, з якого зійде краще майбутнє. Вибравши правильні думки сьогодні, Ви творите свою завтрашню фігуру.

Компанія «Asyl Arman» спеціально для Вас розробила пак для схуднення. До складу пака входять такі медові бальзами, як:

    «Баян Сулу»; «Жибек»; «Рауан»; А також масло чорного кмину; І косметичний бальзам “Асил Арман”.

Пак рекомендується з метою:

    Профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, Профілактики печінки Профілактики щитовидної залози, Сприяє очищенню організму, кишечника, протоків печінки, виведенню шлаків, Нормалізації обміну речовин. Сприяє схудненню. Бальзам поліпшує травлення, активізує секрецію і моторику шлунково-кишкового тракту, зменшує всмоктування жирів і стимулює очищення кишечника, Сприяє Жовчоутворення, Підвищує антитоксичну функцію печінки, надає м’який, послаблюючий ефект. Має антисептичну й антибактеріальну дію, Ефективний при хронічних запальних процесах жіночої статевої сфери, Активізує дренаж в лімфатичної системи, має загальнозміцнюючий і омолоджуючий ефекти.

Людина не є сукупність тіла і особистісних характеристик. Душа в ньому завжди прекрасна і сповнена любові, яка б не була тілесна оболонка.

Рекомендації: – захворювання печінки і жовчного міхура; – Порушення обміну речовин і гіпотиреоз; – Хронічні запори, нерегулярний стілець; – Хронічні запалення жіночої та чоловічої статевої сфери.

  • як лікувати запори у дітей відгуки

Comments are closed!