Оздоровча дієта для кишечника

Оздоровча дієта для кишечника Оздоровча дієта для кишечника

Сучасні медики стверджують, що більшість захворювань, яким піддається людський організм, так чи інакше, побічно або безпосередньо пов’язані з станом шлунково-кишкового тракту. Точно так само і їх попередники – стародавні арабські та китайські лікарі – вважали кишечник чи не найголовнішим людським органом, від якого безпосередньо залежало хороше самопочуття і здоров’я людини.

Однак сучасні люди часто не звертають уваги на різні сигнали, що подаються цим життєво важливим органом, воліють сором’язливо замовчувати про нездужання, пов’язаних з кишечником. Але не варто ігнорувати стан власного кишечника і виникаючі з ним проблеми, бо в іншому випадку наслідки можуть придбати важкий характер.

Крім згубного впливу на роботу інших органів людського організму, збої в роботі шлунково-кишкового тракту провокують проблеми з шкірою, головні болі і мігрені, алергічні захворювання. Хворий кишечник не найкращим чином впливає на чи не найголовнішу для жінок складову їх краси – фігуру. Саме з цих причин кишечник слід періодично прочищати і розвантажувати. Позбавлення шлунково-кишкового тракту від шкідливих скупчень шлаків і токсинів – вірний шлях до краси і здоров’ю.

У сучасних умовах поліпшити стан кишечника можна найрізноманітнішими способами, до яких відноситься і гідроколонотерапія (промивання кишечника спеціальною рідиною з біологічно активними добавками), і різні дихальні вправи, і лікувальне голодування, і багато інших методик очищення. Значну лепту в нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту вносить дотримання принципів здорового харчування і дієти.

Однією з найбільш дієвих і щадних є оздоровча дієта для кишечника. Як стверджують дієтологи, дотримання даної системи харчування протягом 10 днів не тільки сприяє оздоровленню кишечника і поліпшення його роботи, а й нормалізує обмінні процеси в організмі. Як результат – можна отримати не тільки оновлений і здоровий кишечник, але і позбавитися від зайвих кілограмів (4-7 кг за курс в залежності від фізіологічних особливостей людини).

Важливе правило оздоровчої дієти – випивати за день 2-2,5 л негазованої мінеральної води і вживати у вигляді харчової добавки вітамін С.

Табу слід накласти на наступні продукти – газовану воду, цукор, сіль, хлібобулочні та кондитерські вироби, алкоголь!

Протипоказанням до використання даної дієти є великі фізичні навантаження, важкі умови праці, хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. Щоб уникнути різних небажаних наслідків перед дотриманням оздоровчої дієти краще всього проконсультуватися з фахівцем-дієтологом або лікуючим лікарем-терапевтом.

Поживна меню оздоровчої дієти для кишечника виглядає наступним чином (з розрахунку 10 днів):

Так зване «очищаючу голодування». Протягом цього періоду часу слід вживати яблука зелених сортів (до 1 кг за день). Увечері слід випити велику чашку зеленого або чорного чаю з додаванням 1 ст. л. меду.

сніданок – 1 стакан мінеральної води (без газу), зварена на воді геркулесовая каша (150-200 грам);

обід – 150-200 г відвареної яловичини, 1-2 свіжих помідора;

вечерю – 150-200 грам відвареного рису (за бажанням з додаванням 1-2 ст. л. соєвого соусу), 1 чашка чаю з лимоном.

сніданок – зварена на воді геркулесовая каша (150-200 грам), 1 чашка натуральної кави;

обід – 2 яблука, лимона або апельсина;

вечерю – 1 велике яблуко і 1 апельсин.

сніданок – 1 сира морква, подрібнена на тертці і полита соком лимона, 100-150 грам знежиреного йогурту або нежирного сиру, 1 склянка мінеральної води (без газу);

обід – 1-2 курячих яйця, зварених круто, 2-3 запечених картоплини, 200-300 грам салату з помідорів і огірка, заправленого невеликою кількістю оливкової (соняшникової) олії;

вечерю – 150-200 грам відвареного рису (за бажанням з додаванням 1-2 ст. л. соєвого соусу), 1 чашка чаю з лимоном.

сніданок – зварена на воді геркулесовая каша (150-200 грам);

обід – зварена на воді геркулесовая каша (150-200 грам);

вечерю – 150-200 грам відвареного рису (за бажанням з додаванням 1-2 ст. л. соєвого соусу).

сніданок – 1 чашка натуральної кави;

обід – 1 чашка овочевого бульйону, 1 яблуко середніх розмірів, 100-150 грам нежирного сиру;

вечерю – 1-2 склянки маложирного кефіру.

сніданок – 1 стакан мінеральної води (без газу), зварена на воді геркулесовая каша (100-150 грам), 1 яблуко, 1 апельсин;

обід – 1 стакан маложирного кефіру, 1 апельсин, 1 яблуко;

вечерю – 150-200 г відвареної риби, 1-2 апельсина, 1 чашка чаю з лимоном.

вечерю – 100-150 г відвареної яловичини, 100-150 г відвареного рису (за бажанням з додаванням 1-2 ст. л. соєвого соусу), 3 невеликих яблука.

сніданок – 1-1,5 склянки маложирного кефіру;

обід – 1 чашка чаю з додаванням 1 ст. л. меду;

Comments are closed!