Ответи@Mail. Ru: як схуднути в області стегон за короткий час?

Ответи@Mail. Ru: як схуднути в області стегон за короткий час? як схуднути в області стегон за короткий час?

Особистий Кабінет Вилучений Майстер (1366) 7 років тому

Жирові відкладення, переростають в м’язову масу. Просто дієта.

-Зовсім нічого,

-кава,

-або

день через день одновідсотковий кефір півтора літра в день.

Через тиждень все буде Вері Веллі. Удачи =)

Ірина Ельчінова Знаток (259) 7 років тому

Потрібно бігати, бігати і бігати і не менше однієї години на день (будь то ранок або вечір) ще + до цього не їсти після 6-7 годин вечора.

Адже саме “бігом” ти скидаєш вагу.

Анастасія Майстер (1219) 7 років тому

Beg v anticellulitnyh wtanah 3-4 raza v nedelju po 40-45 minut. Ili hotyaby hod `ba.

Holodnoe oblivanie (ili kuso4kom l `da protirat` bedra), posle etogo rastirat `zhestkoi mo4alkoi ili weto4koi. Anticellulitnyi krem??2 raza v den`.

Mnogo pit `(min. 8 stakanov vody v den`). I, kone4no, sledit `za pitaniem.

Na vse eto uhodit 4asa 1,5 v den `.

Zato!

Esli vse eto budete delat `, uzhe nedeli 4erez 3 prosto ne uznaete svoi bedra.

Uda4i!

Тетяна Просвітлений (29164) 7 років тому

Рецепт N1. Вправи для живота: спочатку потренуйтеся дихати животом – на вдиху живіт випинається, на видиху втягується. На вдиху при випнутій животі назвемо положення “1 поверх” і потім поступово втягуючи живіт доходимо до останнього 6-го поверху. Початкове положення для вправи 3-й поверх, завдання, сидячи на стільці рівненько, зробити 100 втягувань з 3-ї по 5-й поверх, при цьому не забуваємо дихати. Так 3 рази на день. Ще: теж саме вправу в положенні рачки і кожен раз затримуємося на 5-му поверсі до рахунку 5, потім повертаємося на 3-й і так 30 разів 3 рази на день.

Рецепт N2. Стрибки-“американо” проти “галіфе” і “вушок”: щоб прибрати так звані “вуха” і “галіфе” треба щодня робити по 100 стрибків-“Американу”. Це стрибки на одній нозі з одночасним підняттям іншої прямої ноги під кутом 90 градусів. Під піднятою ногою грюкнути в долоні.

Рецепт N3. Догляд за внутрішньою стороною стегон: масаж внутрішньої сторони стегна робити потрібно, але це не накачає м’яз. Більш ефективний баночний вакуумний масаж з корицею і медом (див. рецепт N3: Самомасаж для тіла).

Щовечора добре обтирати ноги солоною водичкою (1 ст. л на 1 літр води).

Щодня робити вправу “пистолетик” на кожну ногу не менше 5 разів для кожної ноги.

Дуже добре зміцнюють внутрішню м’яз стегна вправу з гумовим м’ячиком: сідайте на стілець і між колін затискаєте невеликий гумовий м’ячик. Стискати-розтискати його колінами багато-багато разів – 200 і більше. Так само і на роботі, якщо дозволяє ситуація, корисно небудь предмет затиснути і тримати колінами, щоб відчувати м’яз.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00690 sec