Ответи@Mail. Ru: як схуднути в області стегон і попи?

Ответи@Mail. Ru: як схуднути в області стегон і попи? як схуднути в області стегон і попи?

ANACONDA Просвітлений (32086) 4 роки тому

Жир, як правило, перш за все відкладається на стегнах. Тому постарайтеся замінити жирну їжу на рибу

і пісну курку, їжте поменше смажених страв і не захоплюйтеся висококалорійним сиром.

Сніданки (виберіть один з пропонованих варіантів).

а) тост з хліба з висівками, запечені помідори, дві столові ложки домашнього сиру;

б) одна суха пшенична коржик, невеликий банан, півсклянки знежиреного молока;

Обіди (виберіть один з пропонованих варіантів). невелика булочка з борошна грубого помолу з одним з наступних доповнень:

а) один розім’ятий банан з лимонним соком;

б) 50 г солоного тунця, лимонний сік;

в) дві столові ложки вареної квасолі.

Вечері (виберіть один з пропонованих варіантів).

а) 250 г курячої ніжки (без шкіри). приготованої на грилі, велика порція змішаного салату;

б) 150 г білої риби, приготованої на грилі, 125 г картоплі, звареної в мундирі, стручки зеленої квасолі, кабачки.

Вправи: Щоб зробити стегна стрункими, треба змусити працювати відвідні і приводять м’язи. Найкраще це зробити за допомогою ходьби, бігу і сексу. Якщо ж ви не можете відірватися від екрану телевізора, все одно не втрачайте часу дарма – стискайте кісточками диванні подушки. А під час рекламної паузи постарайтеся виконати наступну вправу: ляжте на килимок, поверніться на лівий бік, упріться ліктем лівої руки в підлогу; долонею правої руки теж упріться в підлогу перед собою – для рівноваги. Підніміть і опустіть праву ногу 10 разів, перекиньтеся на інший бік і повторіть вправу.

Літній вітерець Мислитель (8641) 4 роки тому

у вас напевно тип фігури груша) А у груш все вниз “стікає”)) Просто з часом метаболізм сповільнюється. Жир йде складніше, а без спорту і правильного харчування так взагалі обмін речовин барахлить. Якщо обмін речовин барахлить, харчування неправильне а рух менше ніж споживаних калорій – у груш починає рости попа і товстіють ноги. Талія і руки при цьому можуть оставатся стрункими.

Жир в області стегон і сідниць скупчується довше, ніж в інших частинах. Зайва вага в нижній частині живота неймовірно важко видалити, ці “запаси” йдуть з організму в останню чергу. А жир у верхній частині тіла швидко генерується і потім легко проходить через процес метаболізму.

у моєї сестри була така ж проблема, вона пробувала купа дієт, записалася в тренажерний зал (але від цього вона тільки додавала у вазі, т. к. росли м’язи і ефекту практично не було). потім їй порадили басейн, вона купила абонемент і результат був на обличчя, а точніше на стегнах і попі =)))

Comments are closed!