Ответи@Mail. Ru: Як схуднути не втрачаючи м’язи за які заплачені літри поту

Ответи@Mail. Ru: Як схуднути не втрачаючи м’язи за які заплачені літри поту Як схуднути не втрачаючи м’язи за які заплачені літри поту

111 111 Профі (917), закритий 4 роки тому

Я останнім часом почав діяти так:

Р-р = РЕР = р-Р Профі

(828) 4 роки тому

Я поділюся своїм досвідом і порадами тренера. Тренер культурист біцепс у нього зараз за 50 см і йому вже 55 років. Все життя займається качалкою і перечитав чимало літ-ри на цю тему і досвід у нього огого. Так ось що він каже:

Щоб набрати масу (м’язову). потрібно робити тільки базові вправи тобишь жим лежачи, штанги і т. д. Для виділення м’язів ти все правильно написав, але варто уточнити, що для цього використовують тренажери. На всі затрачати не більше 1 години. В ідеалі 40 хв. Але це за його словами. Я, наприклад не завжди можу встигнути і змогти все зробити за 40 хв. т. к. серце собі вже зіпсував через неправий. тренувань. Для росту м’язів головне – надірвати їх. Довгі тренування навантажують органи, і вони не встигають відновлюватися. Після занять їсти і відпочивати. Під час тренування теж потрібно пити воду. Підходи робити до немогу. Якщо можеш зробити більше 12 разів, значить вага маленький, якщо менше 8, навпаки.

Якщо у тебе кубики видно, значить ти не товстий, след-но тобі не потрібно худнути. Повір важче набрати вагу, ніж скинути його. Тим більше тобі всього 14 років. Ти просто займайся і все само собою налагодиться. Якщо я після тренування не співаємо, то худну катастрофічно. Якщо довго погано харчуватися, то організм починає використовувати внутрішні резерви. Їси ти ніби нормально, але те, що після 6 випиваєш тільки склянку кефіру – це мене збентежило. І ти після такого не худнеш? Після тренування їсти треба обов’язково. Я не кажу, що калорійну їжу, але корисну, різну.

Конкретно для складки – роби прес щодня по 3 підходи раз по 30, що ще можна сказати.

Якщо раптом не знав, то ноги слід робити окремо. Перед ногами потрібно зробити тільки спину (поперек розігріти) і можна зробити прес в цей же день. Якщо поєднувати ноги з плечима напр. або ще з чимось, то на серце припадає велике навантаження, та й на інші органи теж. Кров доводиться ганяти то в ноги, то в руки.

АЛЕ для кожного потрібно підбирати свій метод тренувань. Фізіологія у всіх різна. Наведу свій гіркий приклад.

Конституція тіла у мене середня. Навіть іноді був повненьким. Років у 16 ??почав я вдома щодня займатися гантелями шестікг-ми і віджимання робити (до цього теж займався років з 9 з перервами то боротьбою, то качалкою і т. д.). Займався близько підлозі року. У тілі виріс не кволо. Пішов знову на тренажери. Походив тижнів півтора і на черговій тренуванню не розігрівшись взяв велику вагу на жим лежачи, два рази підняв, і на третій – груди порвав. До лікарів не ходив, думав, що несерйозно, а коли пішов було вже пізно – операцію потрібно було робити відразу. Так от. Т. к. я півроку без перерв старанно займався і потім різко кинув (а м’язи вимагали навантажень). щось в моєму тілі змінилося, і я різко схуд на 10 кг. І набрати я вже не можу, хоча до травми я міг легко погладшати, якщо хотів.

І от якщо раніше я міг займатися в тренажерному по дві години і ріс, то зараз, якщо я попрацюю 2 години, то тільки виснажу себе. Це я до того, що до кожного потрібно підбирати свій режим тренувань і методів. Експериментуй, перевіряй, як у тебе краще виходить. І НІКОЛИ не роби що-небудь без розігріву. В інтернеті повно матеріалів на цю тему.

Коротше понастрочіл я тут, майже все не в тему, але сподіваюся розберешся і зрозумієш і сподіваюся що це принесе користь. Удачи!

Решта відповідей

Comments are closed!

_0.31MB/0.00529 sec