Ответи@Mail. Ru: як схуднути на 10 кг за три тижні

Ответи@Mail. Ru: як схуднути на 10 кг за три тижні як схуднути на 10 кг за три тижні

Xk L ю 3 i W Учень (72), закритий 5 років тому

[. Бездушна. сука. ] Майстер (2202) 5 років тому

Я скинула 8 кг за 9 днів на гречаній дієті. І то наприкінці я мухлювали

.

На гречаній дієті можна скинути 10-12 кг за 2 тижні. Це крупа дає відчуття ситості і очищення організму.

Олена Профі (835) 5 років тому

Виключити солодке і борошняне. Їсти два рази і то, одні овочі та фрукти, та й то, дуже мало. Якщо дуже вже захочеться поїсти, то можна пити: соки, воду, зелений чай без цукру. Ще трохи на обід можна рис, зварений на воді, без масла і солі.

Mirra Майстер (1467) 5 років тому

Я не цій дієті сиділа роки два тому, мені потрібно було терміново скинути вагу для конкурсу. За тиждень 8 кг. Тільки молоко знежирене, хв. вода без газу. Перші 2 дні важко, але результат класний. Правда обіцяли 10 кг. але я скинула тільки 8 кг. Живіт зникає вже на третій день, тому щоб не було розтяжок, роби масааж живота і стегон оливковою олією або ж будь-яким кремом в який доданий 1 упаковка вітаміну Е. (вони продаються в аптеці у вигляді капсул, видави 10 капсул в будь-який крем для тіла і перемішай.) Це дуже хороший варіант позбавлення від розтяжок і трошки апельсинової скоринки. Удачі.

Якщо хочеш попробуй.

Як скинути 10 кг. за тиждень

Семиденне розвантажувальне голодування. (Рецепт розроблений медиками).

Можна практикувати розвантаження кожного місяця. Втрата ваги при першому розвантаженню – 10 кг. – Стовідсотково гарантована. При повторних – не більш 3-4 кг.

1 день: 1 бут. мінералки ділиться на 6 порцій (але можна і на чотири прийоми).

2: Молоко 0,8 літра протягом дня. У 20-21 годину – одне яблуко.

3.1 бут. хв води протягом дня.

4: Овочевий день. Салат (літрова банка). капуста свіжа, морква, зелень всіляка. У салат додається 1 ст. ложка раст. масла. Салат ділиться на 3 частини. У цей день можна випити 2 ст. води або 2 ст. несолодкого чаю.

5: Молоко 0,8 л. протягом дня.

6: Сніданок: яйце вар. 0,5 чашки чаю. У 11 дня: стакан овочевого відвару (тільки бульйон) з картоплі, капусти, моркви, будь-яких овочів. Обід: 100 гр. м’яса яловичини (100 гр. – це приблизно чотири спіч. коробка) плюс 100 гр. консервованого зел. горошку. Полудник: яблуко. На вечерю – яблуко. У 9 вечора – яблуко.

7. 100 гр. сиру плюс 2 склянки молока або 1 бут. кефіру. Увечері можна тільки 1 ст. чаю без цукру.

Перевага цієї дієти: – доступність, ніякої екзотики і дешевизна. Стовідсоткова гарантія втрати 10 кг. ваги. Дієта для людей з силою волі. Рекомендується починати з понеділка (а краще на 4-ту фазу місяця (убуваючу). Час якої можна подивитися в будь-якому календарі.

шурик Профі (920) 5 років тому

Можу запропонувати програму схуднення на 1 міс від 5кг.

Comments are closed!