Ответи@Mail. Ru: як скинути вагу під час вагітності, я вже 2 кг набрала за 2 тижні, от сиджу ем яблука і йогурт?

Ответи@Mail. Ru: як скинути вагу під час вагітності, я вже 2 кг набрала за 2 тижні, от сиджу ем яблука і йогурт? як скинути вагу під час вагітності, я вже 2 кг набрала за 2 тижні, от сиджу ем яблука і йогурт?

щастя Майстер (2494) 3 роки тому

У мене термін 34 тижні. Я намагаюся себе обмежувати.

Перше, яблучно-кефірні катування мені не допомагають (((

Для себе я вибрала продукти які можу їсти і не набирати.

Ранок, чай з булочкою або сирне колечко або шматок пирога (калорії)

Обід, салат з овочів (помідори огірки, сметана, або масло) або молочна каша

Кошастік Штучний Інтелект (129501) НЕ впихати в себе теж не треба, якщо не хочеться, але якщо хочеться треба їсти по трохи можно. Ето навіть не стільки для дитини скільки для самої важливо, організм адже може ослабнути (а це мало хорошого).

Карина Сарієва Гуру (2596) 3 роки тому

ДІЄТА клініки Майо

Не можна вживати ніяких алкогольних напоїв, оскільки це порушує процес усунення жиру з організму. З дієти потрібно зійти хоч би за 24 години до вживання будь-якого алкогольного напою. Призначені ліки приймати можна. Основу дієти складає «суп, що спалює жир». Є цей суп треба щодня – так часто і так багато, як вам хочеться. Чим більше ви його з’їсте, тим більше кілограмів скинете.

При точному дотриманні дієти за тиждень ви повинні скинути від 4,5 до 8 кг. Дуже важливо, щоб ті продукти, які рекомендуються дієтою, ви їли саме в ті дні, в які їх потрібно їсти. Якщо протягом тижня ви втратили 7 кг і більше, потрібно зробити перерву в дотриманні дієти на 2 дні. Продовжити її ви зможете в будь-який час. Не їжте суп поза дієтою!

Вдаватися до семиденної дієти можна так часто, як вам хочеться. Якщо ви її перервали, починайте знову з першого дня. Всього лише за сім днів ви станете легше, як мінімум на 4,5 кг, а можливо, і на всі 8 кг. Ви відчуєте прилив енергії і здоров’я. Додержуйтеся дієти стільки часу, скільки будите відчувати позитивну динаміку в своєму фізичному і моральному стані. Рецепт спалює жир супу: 6 середніх цибулин, декілька помідорів (можна консервованих), 1 невеликий качан капусти, 2 зелених перцю, 1 пучок селери, 2 кубики овочевого бульйону.

Поріжте овочі на дрібні або середні шматочки і залийте водою. Приправте сіллю, перцем і, якщо хочете, каррі або гострим соусом. Кип’ятіть на великому вогні 10 хвилин, потім зробіть маленький вогонь і продовжуйте варити, поки овочі не стануть м’якими. Цей суп можна їсти в будь-який час, коли ви голодні. Їжте його стільки, скільки хочете. Суп не додає калорій. Наповніть ним вранці термос, щоб прихопити з собою, якщо протягом дня ви будите перебувати поза домом. Однак не слід харчуватися виключно цим супом. Раціон необхідно поповнювати і іншими компонентами. День перший. Суп і фрукти. Ви можете, є будь-які фрукти, окрім бананів. У динях і кавунах менше калорій, ніж у більшості інших фруктів. Їжте тільки суп і фрукти. Як пиття можете використовувати непідсолоджений чай або кава (без молока), журавлинний сік або воду (води – якомога більше). День другий. Суп і овочі. Можете є всі овочі, які хочете (сирі, свіжі або консервовані). Допустима і листова зелень. Їжте все це з супом, поки не насититеся. Тримайтеся подалі від сушених бобових, зеленого горошку і кукурудзи. Під час обіду цього дня можна з’їсти печену картоплю з маслом. Не їжте ніяких фруктів. Пийте воду.

День третій. Суп, фрукти і овочі. Їжте суп і всі овочі і фрукти, які хочете, виключивши тільки печену картоплю. Пийте воду. Якщо ви дійсно протягом 3 днів повністю дотримувалися дієти, то цілком могли втратити до цього часу 2,5-3 кг. День четвертий. Суп, фрукти і овочі, включаючи банани і зняте молоко. Можна з’їсти 3 банани і випити так багато води, скільки вийти, паралельно з супом. Їжте так багато супу, свіжих овочів і фруктів, скільки вам хочеться, але бананів тільки 3. День п’ятий. Яловичина і помідори з супом. Можете з’їсти 300-800 г яловичини або банку консервованих помідорів (або тільки свіжих – скільки хочеться). Хоча б раз на день з’їжте суп. День шостий. Яловичина і овочі (особливо листові) плюс суп. Яловичину і овочі їжте досхочу. Якщо у вас є бажання, можете з’їсти 2 або 3 біфштекси і всі зелені листові овочі, які хочете, але ніякої печеної картоплі. Пийте воду.

День сьомий. Коричневий рис, фруктовий сік, овочі і суп. Сьогодні ви можете їсти коричневий (необдірний) рис, непідсолоджений фруктовий сік і овочі. Рис можна додати до супу, а можна до рису додати овочі – різані цибулю і помідори, цвітну капусту. Чи не забороняється приготувати овочі з каррі. Пийте воду.

До кінця сьомого дня, якщо ви строго дотримували дієту, ви втратите від 4,5 до 8 кг.

Категорично заборонені: хліб, алкоголь, газовані (шипучі) напої. Нічого не можна смаженого або готувати з додаванням жиру.

Джерело: Я вважаю цю дієту дуже делікатної, ви завжди будете сита і фруктів досить, так і схуднете без шкоди))) Я ось теж через нед. почну.

Олена та Олексій Селедкова Профі (564) 3 роки тому

Ця дієта не для вагітних. не можна під час вагітності пити так багато води. Жах який таке радити дівчині, яка під серцем дитинку носить.

Comments are closed!