Ответи@Mail. Ru: як скинути боксеру вагу до змагань більше 4-5 кг?!

Ответи@Mail. Ru: як скинути боксеру вагу до змагань більше 4-5 кг?! як скинути боксеру вагу до змагань більше 4-5 кг?!

Багато бігати, менше жерти, більше потіти

максим литвинів Майстер (2285) 2 роки тому

а він знає в якій саме категорії ваговій йому треба здобути перемогу і чи треба взагалі

перемагати саме в цих змаганнях? і взагалі: у чому сенс БОКСУ-ЖИТТЯ?

Томас Мюллер Майстер (2329) 2 роки тому

Процес “сгонки” ваги слід будувати так, щоб знизити масу тіла за рахунок резервного жиру і води, не торкнувшись при цьому м’язової тканини. Спортсменам-єдиноборці не рекомендується скидати вагу більше, ніж на 3,5 кг, а юним атлетам більше 2 кг. Відповідно, необхідно стежити, щоб різниця між тренувальним вагою і верхньою межею ваговій категорії, в якій спортсмен хоче виступати, не перевищувала 2-3,5 кг.

У спортивній практиці існує три варіанти зниження ваги: ??форсований (3-5 днів). прискорений (1-2 тижні) і тривалий (до 3 місяців). Форсоване зниження маси тіла ідетпреімущественно за рахунок обмеження споживання рідини і великих втрат води з потом (тренування в теплому одязі, парна лазня). При цьому в результаті різкої дегідратації організму відбуваються зміни в крові, вона густіє, підвищується її в’язкість. У підсумку збільшується навантаження на серце. Відбувається втрата електролітів, глікогену м’язів і печінки, порушується вуглеводний обмін. Утруднюється подача кисню і поживних речовин до органів і тканин, розвивається гіпоксія, можливе зниження працездатності. Зменшення жирової маси за такий короткий період не відбувається. (Е. Попов, 1989).

Тривала регулювання ваги також не байдужа для організму. Встановлено, що при цьому сповільнюється зростання у юних спортсменів, виникає негативний баланс азоту, калію, магнію і кальцію, знижується вміст гемоглобіну

В результаті досліджень встановлено доцільність поступової (1-2 тижні). а не аккордной і тривалої регулювання ваги. Вона включає поєднане з інтенсивним тренуванням зниження калорійності їжі до 1200-2400 ккал / день, заміну цукру медом, фруктами, ягодами. Дієта повинна бути багата білками, вуглеводами, залізом і вітамінами. Необхідно застосування саун і парних лазень (не частіше двох разів на тиждень по 20-30 хв.) Для активації обміну речовин і тренування судинної системи. Можливе обмеження споживання рідин і тренування в спеціальних “сгоночних” (капронових) костюмах (за 2-4 дні до змагань). а також застосування натуральних потогінних і сечогінних речовин і чаїв паралельно з препаратами кальцію і магнію (аротат калію, панангін, аспаркам, квадевіт). Для втамування спраги краще використовувати соки і їдальню (а не лікувальну) мінеральну воду, типу нарзану, Арзні, Єсентуки № 20

В період “сгонки” ваги з раціону слід виключити сосиски, ковбаси, шинки та м’ясні консерви, т. к. технологія їх приготування передбачає добавку нітратів. У великих концентраціях ці хімічні речовини небезпечні, а з урахуванням того, що наш біологічний фільтр – печінку в період “сгонки” ваги перевантажений, необхідно знизити надходження в організм білка у вигляді м’ясних продуктів.

Крім цього необхідно відзначити, що при вживанні великої кількості тваринних білків, в результаті їх розпаду, в різних клітинах і тканинах накопичується значна кількість сечової кислоти та інших азотистих сполук, які насилу виводяться з організму. Накопичуючись, вони разом з сечовий кислотою, що утворилася після розпаду власних м’язових білків (при інтенсивній роботі) “закисляют” м’язи, позбавляючи їх швидкості скорочення і еластичності. Для розчинення сечової кислоти і виведення її з тканин в кров і потім з сечею з організму необхідно “ощелачіваніе” тканин, що досягається шляхом включення в раціон овочів і фруктів.

  • аспаркам худати
  • треба худнути боксеру

Comments are closed!