Ответи@Mail. Ru: Як швидко схуднути? Скоро літо. Пляж і т. п. потрібно схуднути на стегнах. . Поділіться порадами скинути трохи за 1 місяць

Ответи@Mail. Ru: Як швидко схуднути? Скоро літо. Пляж і т. п. потрібно схуднути на стегнах. . Поділіться порадами скинути трохи за 1 місяць Як швидко схуднути? Скоро літо. Пляж і т. п. потрібно схуднути на стегнах. Поділіться порадами скинути трохи за 1 місяць

Ольга * Учень (1), закритий

4 роки тому

Dead Bitch Просвітлений (25899) 4 роки тому

Вправи для ніг (стегон)

1. Сидячи на стільці, піднімайте зігнуті ноги. Виконайте 3 підходи з максимальною кількістю повторень.

2. Сидячи на тренажері, поперемінно разгибайте ноги. Виконайте 3 підходи по 15 повторень у кожному.

3. Лежачи на тренажері, згинайте і розгинати ноги. Виконайте 3 підходи по 20 повторень.

4. Сидячи на тренажері, зводите і розводите ноги. Виконайте 3 підходи але 15 повторень.

5. Присідання. Виконайте 3 підходи по 15 повторень.

6. Лежачи на спині, піднімайте тулуб, виконуючи повороти направо і наліво. Зробіть 3 підходи по 20 повторень.

Вправи для талії

7. Початкове положення – стоячи, ноги розставлені на ширині плечей. Виконуйте нахили тулуба (3 підходи по 15-20 повторень).

8. Початкове положення – лежачи на спині. Повільно піднімайте і опускайте ноги. Виконайте 3 підходи по 15-20 повторень.

9. Лежачи на спині, виконуйте повороти зігнутих ніг до торкання опори бічною поверхнею стегна. Зробіть 3 підходи по 12-14 повторень.

10. Встаньте на коліна, руки вільно вздовж тулуба. Повільно відхилитеся назад, не згинаючи спини, і повільно поверніться у вихідне положення. Виконайте 3 підходи по 6-8 повторень.

Вправи для рук

11. Лежачи на спині, виконуйте жим штанги. Зробіть 3 підходи по 12-15 повторень.

12. Лежачи поперек лави, спираючись стегнами, виконуйте нахили тулуба. Зробіть 3 підходи але 20-30 повторень.

13. Лежачи поперек лави, відводите руки з обтяженням за голову. Виконайте 3 підходи по 15 повторень.

14. Сидячи, тяга на блоковому тренажері. Виконайте 3 підходи по 15-20 повторень.

15. Сидячи, зведення рук па тренажері. Виконуйте 3 підходи по 12-15 повторень.

Вправи для спини

16. Сидячи, тяга на блоковому тренажері. Виконайте 3 підходи по 15-20 повторень.

17. Стоячи, з обтяженням в руках, виконуйте нахили тулуба. Ноги не згинайте. Робіть 3 підходи по 20-30 повторень.

18. Стоячи, тяга штанги до підборіддя. Виконайте 3 підходи по 15 повторень.

1. Стоячи, виконуйте нахили тулуба вперед – 1-3 підходи по 20-30 повторень.

2. Початкове положення – лежачи на спині, прямі ноги підняті перпендикулярно до підлоги. Поперемінно згинайте ноги до торкання коліном грудей. Виконуйте 1-3 підходи але 12 – 15 повторень.

3. Лежачи на підлозі, піднімайте ноги, намагаючись торкнутися пальцями підлоги за головою. Робіть 1-3 підходи по 12 повторень.

4. Лежачи на боці, піднімайте ногу вгору. Робіть 1-3 підходи по 12-15 повторень.

5. Лежачи на боці, спираючись руками і ступнями об підлогу, піднімайте стегна. Виконайте 1-3 підходи по 12-15 повторень.

6. Лежачи па боці, спираючись на руки, піднімайте зімкнуті ноги вгору. Виконуйте 1-3 підходи по 10-12 повторень.

Решта відповідей

Тіммі Спеціаліст Учень (104) 4 роки тому

Качати прес, бігати! Але не в якому разі не сідає на дієту, вона шкодить організму, А також не їсти після 7

Олена Кравченко Мислитель (6662) 4 роки тому

А не хочете схуднути за 10 днів на 10 кг.

Рецепт: (їжа на день: всі десять днів)

Півсклянки рису промиваєте і відварюєте у великій кількості води 20 хв, зливаєте воду, промиваєте, відкидаєте на тарілочку. Ось ця жменька рису на цілий день.

Делите її на 3 частини (я так робила: сніданок, обід і вечеря) і з’їдаєте одну третину рису за сніданком, одну третину за обідом і одну третину за вечерею) Можна до жменьці рису додавати 7шт РОДЗИНОК або 2 шт кураги

Пити можна все тільки без цукру: чай, кава без молока. мінеральну негазовану воду.

Сама застосовувала цю дієту.

Просто перші три дні так хочеться їсти – звіряче. а в четвер. бажання їжі, як відрізає. і потім просто вже противно є цей рис, АЛЕ ТРЕБА. (ДЛЯ СЕБЯ ЛЮБИМОЙ).

А потім просто підтримувати тонус.

Тарочка Просвітлений (34674) 4 роки тому

Літо вже на порозі, уже хочеться на пляж, а фігура ще так далека від досконалості. Що ж робити? Потрібно якесь ефективний і швидкий засіб для схуднення. І при цьому зовсім не хочеться мучити власний організм немислимими навантаженнями або екстремальними продуктами. Отже, ми хочемо схуднути, при цьому залишаючись бадьорими і життєрадісними. Тобто нам потрібна дієта, яка допоможе ефективно знизити вагу і не голодувати при цьому.

Така дієта існує – гречана. Вона розрахована на один тиждень, але найбільш стійкі дами витримують і до двох тижнів. Саме про неї ми і поговоримо на Donlcc.

Продукти для гречаної дієти

Суть проста: беремо один склянка не роздробленої гречаної крупи, заливаємо двома склянками окропу і залишаємо настоюватися на ніч. Вранці їмо тільки гречку, запиваючи її 1% кефіром. Солити, сластить і додавати масло в гречку не можна. З’їсти за один раз можна «скільки влізе» – несолона гречка має настільки специфічним смаком, що навряд чи ви з’їсте більше 10 ложок за раз. Кефір повинен бути свіжим і не солодким. У перший день гречаної дієти цілком достатньо буде однієї склянки заваренной гречаної крупи (тобто двох склянок готового продукту). Але якщо відчуєте, що можете з’їсти більше, на інші дні заварюйте більшу кількість крупи (пропорція та ж: 1 частина гречки, дві частини води). Але при будь-якій кількості гречки ви можете випивати не більше 1 літра кефіру в день. Тим, хто не мислить свій ранок без чашки кави, можна не відмовляти собі в цьому задоволенні, тільки кава повинен бути слабким і без цукру. Те ж можна сказати і любителькам чаю. На час сидіння на гречаній дієті краще перейти на зелений чай. Якщо буде вже дуже важко їсти одну гречку, можна зробити собі послаблення у вигляді одного-двох яблук або апельсинів в день. В принципі, можна їсти будь-які фрукти крім бананів і винограду. Все залежить від кількості з’їдених фруктів, якщо з’їсти занадто багато, потім просто не зможете повернутися до суворої гречаної дієті. Коли стане зовсім не під силу увесь час їсти несолону гречану кашу, можна присмачити її соєвим соусом. Тільки соус повинен бути низькокалорійний і без солі. Під час гречаної, як під час більшості інших дієт, вкрай не бажано їсти після 6 години вечора. Але якщо вам важко слідувати цьому правилу, залиште на вечір півсклянки кефіру, долийте водою до повного і випийте це перед сном.

Що відбувається з організмом під час гречаної дієти?

Почнемо з того, що гречана крупа дуже корисна, в ній містяться такі мікроелементи як залізо, калій, магній, кальцій. Крім того, гречка зміцнює стінки судин. Вдобавок, що міститься в гречці вітамін В підвищує стійкість організму до стресів і покращує стан шкіри, волосся і нігтів.

Негативна сторона гречаної дієти в тому, що ви не будете отримувати ні солі, ні цукру. Тому цю дієту слід застосовувати з обережністю людям, у яких діабет і / або гіпертонічна хвороба. Несолона гречка виводить з організму шлаки і зайву воду. Через те, що в організм не надходить сіль, періодично можливі головні болі, а також це може спровокувати падіння артеріального тиску. Поки ми сидимо на гречаній дієті, ми обділяємо свій організм і цукром. А цукор – це глюкоза, яка так необхідна мозку для ефективної роботи. Тому під час гречаної дієти ви можете відчути, що голова стала міркувати гірше і шалено хочеться солодкого. Вихід є: розведіть чайну ложку меду в склянці води і випийте цей «напій». Не бійтеся, вся глюкоза дістанеться мозку, а не відкладеться на стегнах.

Поки ви будете їсти тільки гречку і пити кефирчик, організму доведеться пускати в оборот свої резерви – спалювати жир, щоб забезпечити організм відсутніми живильними речовинами. У результаті прискориться обмін речовин і спалювання жиру піде швидко і легко

Marina Майстер (1305) 4 роки тому

Така ж проблема. Була місяць тому. Я просто перестала займатися переїдання. Особливо на ніч. А вже якщо дуже їсти хочеться – з’їжте Марківку. Вона “важка”, відчуття голоду вельми притупляється. А ще ввечері, коли вже не в моготу, йдіть чистити зуби, тільки не “побиструхе”, а не кваплячись, як слід. Смак пасти притуплює відчуття голоду. І + я перестала літрами пити каву з молоком. Ваги пішло небагато = 2,6 кг. Але! Я два роки не могла натягнути на себе деякі джинсики. А тут, вуаля! І застібаю я їх не лежачи на ліжку 🙂

Світла Просвітлений (46150) 4 роки тому

На холодильник повісьте фотографію стрункої моделі, і коли вам захочеться ввечері небудь з’їсти, у вас перед очима буде перепона, ви захочете стати такою ж стрункою і закриєте дверцята холодильника

Є багато різних дієт, можна слідувати різним, але ти можеш наслідувати необтяжливим моїх порад. Можна їсти продукти, які допомагають скинути вагу:

КАПУСТА (Вітамін С розчиняє жир, калій регулює водообмін + мало калорій)

ЙОГУРТ (Кальцій прискорює обмін речовин, лактоза гасить голод)

МОРСЬКА РИБА (Покращує роботу щитовидки, відповідно прискорює обмін речовин)

ГРЕЙПФРУТ (Вітамін С і гіркі речовини регулюють травлення і поліпшують обмін речовин)

МАТЕ (Велике у мікроелементів + ??прискорюють метаболізм)

АНАНАС (У його м’якоті є фермент бромелін кіт. розщеплює жир). Їжте все, але потроху.

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ – РУЙНУЄ ЖИРОВІ грудок

аскорбінки (ЛИМОН) – НАЛАГОДЖУЄ ЖИРОВОЇ БАЛАНС

ХВОЩ – ВИВОДИТЬ отруйні речовини, МЯГКИЙ діуретики

АВОКАДО – ДЛЯ ВСЬОГО. КАВУН

БРОККОЛИ – вітамін С (велика кількість)

ПОМІДОРИ – ЗНИЖУЮТЬ тягу до солодкого

+ випивається рідини ДО 2 літрів на день.

Кефірний. Кефір сприяє виведенню кінцевих продуктів жирового обміну, покращує травлення, позбавляє від відчуття тяжкості в шлунку, покращує колір обличчя. Позитивний ефект відчувається протягом години – за цей час засвоюється 91% кефіру. Ноу-хау: 1,5-2 л знежиреного кефіру, ацидофіліну, кисляку або йогурту без цукру роздягли на 5-6 порцій і випий протягом дня. Щоб голод не мучив, кожен раз приймай 5-6 таблеток харчової целюлози, що створює відчуття наповненого шлунка.

Апельсиновий. Снідати, обідати й вечеряти апельсинами – не менше 1,5-2 кг на день. У кожному – 45 мг кальцію і 100 мг (добова доза!) Вітаміну С. Помаранчева м’якоть діє як м’яке проносне, сприяє виведенню з організму шлаків, токсинів і надлишку жирних кислот, що надійшли з їжею. У апельсині багато клітковини, вдовільняючою голод, і всього 40 ккал на 100 г. Ноу-хау: Можна приготувати помаранчевий салат з 6 апельсинів, 4 морквин, 0,5 кг білокачанної капусти, чашки виноградних ягід і 4 чайних ложок кунжуту. Морква потри на дрібній тертці, решту порежь, заправ лимонним соком, змішай – салат готовий! Змішай свіжовичавлений апельсиновий сік з грейпфрутовим (за смаком) – такий коктейль діє як спалювач жиру і знижує апетит.

Обов’язково інтенсивні заняття спортом, хоча б 3 рази на тиждень-біг, заняття на прес, крутіння обруча, гімнастика, спорт, танці, шейпінг, плавання.

Джерело: сподіваюся, що допомогла вам у вашому питанні

  • целюлози на стегнах

Comments are closed!

_0.32MB/0.00495 sec