Ответи@Mail. Ru: Як швидко схуднути і не набрати вагу заново?

Ответи@Mail. Ru: Як швидко схуднути і не набрати вагу заново? Як швидко схуднути і не набрати вагу заново?

DeТочка Мудрець (10343) 5 років тому

Як я худла.

У мене завжди була хороша фігура, але все змінюється. Ти начебто потихеньку набираєш, умовляючи себе що округлість, це теж нічого і навіть дуже сексуально. Поки одного разу проходячи повз дзеркало, ти не зрозумієш, що відображення тобі абсолютно не подобається. Так було і зі мною, приміряючи щойно куплений чарівний білий кожушок я підійшла до дзеркала, що б помилуватися на своє відображення і о жах на тлі чудового пухнастого хутра виділявся солідний другий подбородочек. Це стало останньою краплею, треба було щось робити, треба було худнути.

У простого смертного живе під гнітом всілякої реклами, і обговорення цієї проблеми по телебаченню, складається відчуття, що схуднути вкрай складно, якщо взагалі можливо. Забігаючи вперед, скажу, що я схудла на 7 кг за три тижні, абсолютно не напружуючись.

Мені потрібна була інформація, і я почала студіювати всілякі статті в Інтернеті. Треба було зрозуміти, що робити і як. На мій погляд, у людини існує безліч помилкових вірувань в те що: з віком порушується обмін речовин і він набирає вагу, що якщо за конституцією ти розташований до повноти то схуднути можна, що якщо ти п’єш гормональні препарати то ти обов’язково погладшаєш і не зможеш схуднути. І таких висловлювань може бути безліч. Істина ж полягає в тому, що наш організм схожий на комп’ютер, наступний однієї єдиної програмі, і ця програма дуже проста.

Середньостатистична людина, що не займається фізичною працею, витрачає на життєдіяльність організму: роботу нирок, печінки, серця, щоб ви просто дійшли від ліжка до ванної кімнати, приблизно 1500 кілокалорій на день. Якщо ви з’їдаєте їжі набольшее кількість надлишок організм відкладає (просто викинути він його не може). а якщо менше то додає з цього самого запасу і ви худнете. Це найголовніше, що ви повинні усвідомити, для того щоб схуднути – нахапає, спалюється запас, а надлишок запасається.

Тепер поговоримо про те, що ж все-таки є. Хочу відразу застерегти вас, голодувати ні в якому разі не можна. Якщо людина починає голодувати, організм незважаючи, ні на що починає запасати. Ви неповинні, відчувати себе голодною. Як же це можливо запитаєте ви? Можливо, і це зовсім не складно, запевняю вас.

Отже, ви заходите на сайт калорійності продуктів і передплачуєте продукти до 100 – 150 калорій, з них виберете те, що ви любите. Я вважаю, що це дуже важливо, є тільки ті продукти, з цього списку які приносять задоволення. Крім цього ви обов’язково повинні їсти м’ясо, хоча б трохи. У м’ясі міститься компонент, що відповідає за тонус шкіри, інакше вона стане в’ялою. А також обов’язково їсти щодня полівітаміни, купите подорожче, щоб склад був трохи краще. Ну і найголовніше – існують продукти, що прискорюють спалювання жирових прошарків організму це кефір, сир і яблука.

Для себе я вибрала кефір. Ви можете пити його стільки, скільки захочете, тільки беріть одновідсотковий кефір. Це повинен бути основний продукт у вашому раціоні. Відчули голод, випили склянку кефіру, живете далі, знову відчули, що зголодніли, знову випили. Все інше їсте в перервах. Кефір дуже корисний для шлунка, він відновлює мікрофлору, геть забиває відчуття голоду і сприяє очищенню організму, але якщо ви відчули що він вам набрид, перервіться на день інший, раджу також їсти яблука і сир, але це тільки якщо ви їх любите. Я, наприклад, не люблю. Якщо вам дуже хочеться чогось сісти, обов’язково з’їжте тільки трохи і їжте, повільно смакуючи кожен шматочок. Можливо, це потрібно нам для смакових відчуттів рецепторів у роті, і звичайно для відчуття щастя.

Джерело: не мій досвід, з инета

Решта відповідей

Comments are closed!