Ответи@Mail. Ru: Харчування для качків

Ответи@Mail. Ru: Харчування для качків Харчування для качків

Загальний принцип такий: жерти якомога більше, але невеликими порціями багато разів на день. У день перед тертям треба як слід закинутися вугіллям (каша, макарони, гейнер). в період відновлення – білків і побільше.

якщо на добавки немає грошей, то їжте продукти які там вказані

Хороший гравець

Майстер (2302) 2 роки тому

Нижче, ви дізнаєтеся, як саме варто приймати протеїн.

Довідка:

Протеїн – високомолекулярні органічні речовини, що складаються із сполучених в ланцюжок пептидного зв’язком амінокислот. У живих організмах амінокислотний склад білків визначається генетичним кодом, при синтезі в більшості випадків використовується 20 стандартних амінокислот. Безліч їх комбінацій дають велику різноманітність властивостей молекул білків. Амінокислоти, що містяться в білку, є будівельним матеріалом для м’язів тіла.

У нашому суспільстві склалося стереотипна думка, що будь-які біодобавки шкідливі для організму, а все що ми отримуємо природно – корисно. потрібно розрізняти по-перше-ми тренуємося відповідно витрати енергії у нас підвищені в порівнянні з середньостатистичним чоловіком, по-друге-мета тренування нарощування м’язової тканини, яка неможлива без мінімального надлишку амінокислот.

З цих двох пунктів випливає висновок:

1.Атлету потрібно більше харчуватися

2.Употреблять більше протеїну (м’ясо, продукти харчування, порошковий протеїн…)

Підвищити калорійність раціону нам не складе великої праці, а підвищити процентний вмісту протеїну в загальному обсязі споживаних продуктів.

Високобілкові продукти харчування тварини (яловичина, телятина, курка і т. д.) або рослинні (сир, яйця і т. д.) не засвоюються повністю в організмі. Наприклад, ви з’їли 1кг яловичини з вмістом протеїну 25% (250 грам), теоретично в кров потрапить не більше 30-40% (75-100гр). Але на практиці з урахуванням готування відбувається денатурація (розкладання) білка, на виході ви отримуєте ще менше.

Так само потрібно враховувати, що у кожного виду білка своя швидкість всмоктування. Наприклад, молочний протеїн повністю всмоктується (розкладається на амінокислоти) від 5-8 годин, а в свою чергу сироватковий (частково розкладений молочний) всмоктується в кров від 20хвилин до першої години.

Після тренування організм потребує заправці амінокислотами, так під час занять відбувається його виснаження. Необхідно в найкоротший термін відновити баланс амінокислот. Тому сироватковий протеїн є більш пріоритетним ніж просто їжа. Секрет у тому, що добавка має суворі правила прийому. Порушення цих правил тягне за собою зниження, а то і повну втрату ефективності добавок. І навпаки, приймаючи протеїн за правилами, і вона вас не підведе!

Час прийому протеїну

Найголовніше-це прийняти протеїн відразу після тренування. Дослідження показали, що прийом протеїну дає шанс посилити білковий синтез у м’язах. Для цього підходить сироватковий білок, він швидко засвоюється і амінокислоти потрапляють в клітини, практично, негайно.

Друге за важливістю час прийому протеїну-перед тренуванням. Експерименти показали, що прийом білка до і після тренування має виражений анаболічний ефект. В інший час доби протеїн такого ефекту не має. Приймати протеїн до і після тренінгу куди більш важливо, ніж навіть дотримуватися норму його добового прийому. І нарешті, третій за важливістю прийом добавки на ранок. Після сну м’язи знаходяться в катаболічних стан. Прийом сироваткового білка відразу ж блокує катаболізм.

Рецепт

До і після тренування приймайте суміш з сироваткового білка і казеїну. Дослідження говорять, що обидва протеїну діють один на одного синергічно і на виході дають такий високий анаболічний ефект, який і порівняти не можна з дією тільки одного. Уникайте концентратів. Приймайте тільки білковий ізолят або гідролізат. Вчені виявили, що вранці катаболізм найкраще нейтралізує гідролізат сироваткового білка.

Дозування.

Перед тренуванням прийміть 20 г. білка. Після тренування це кількість потрібно підняти до 40г. Стільки ж протеїну потрібно приймати вранці.

  • ответі маил ру

Comments are closed!