Ответи@Mail. Ru: видужують після ентеритами! ЯКУ їжу можноготовіть собачці???

Ответи@Mail. Ru: видужують після ентеритами! ЯКУ їжу можноготовіть собачці??? видужують після ентеритами! ЯКУ їжу можноготовіть собачці.

Решта відповідей

Тетяна Ібрагімова Штучний Інтелект (202348) 2 роки тому

Чим годувати собаку після ентериту? консультація ветлікаря – дієта для собак, …

Ентерит – це інфекційне захворювання собак, що займає п’яте місце за поширеністю. Зараження відбувається через інфіковані предмети і при контакті з хворими тваринами. Захворіти може собака будь-якого віку, але особливу небезпеку ентерит представляє для цуценят від 2 до 16 тижнів. У цьому віці йде активний розподіл клітин міокарда, лімфоїдної тканини, кісткового мозку і епітелію (вистилає шар) кишечника. Це сприятливе середовище для вірусів, які можуть вразити міокард, товстий і тонкий кишечник або і те й інше. Смертність від цієї хвороби надзвичайно велика, особливо якщо вона протікає в гострій формі. При підгострому перебігу і правильному своєчасному лікуванні у собаки з’являється шанс на одужання. У період хвороби проблемою є не тільки харчування, а й угамування спраги.

Одужуючи, собака потребує енергії для відновлення сил. При цьому її кишечник перебуває у вкрай чутливому стані і потребує дбайливого ставлення. Як же діяти в цій ситуації господареві одужуючої собаки?

Дієтотерапію починають на третій день після припинення блювоти.

Збалансованість дієти необхідна для відновлення порушеного обміну речовин.

Після призначення антибіотиків, після блювоти і проносу мікрофлора кишечника практично зруйнована і потребує відновлення. Травлення в цей момент неповноцінно, тобто не всі поживні речовини засвоюються організмом. Харчова чутливість істотно загострюється і може виражатися в алергічних реакціях на продукти, які раніше алергію не викликали. У якісному харчуванні для собак присутні жирні кислоти Омега-6 і Омега-3 в строго певному співвідношенні 5 і 10:1. Тільки це співвідношення доведено має протизапальну і протиалергічну ефектом.

У кормі повинні бути присутніми рослинні волокна. Вони не перетравлюються, але розщеплюються. При цьому утворюються жирні кислоти з коротким вуглецевим ланцюгом, які є джерелом енергії для колоноцитов (бактерії прямої кишки) і ентероцитів (бактерії тонкого кишечника). У підсумку стимулюється всмоктування калію та води і діарея зменшується.

Присутність в кормі фруктоолігосахарідов (1st Choice, Eukanuba) погіршує умови для розмноження “поганий” мікрофлори, даючи шанс розвиватися і відновлюватися «хорошою». У світлі останніх досліджень стає ясно, що розвантаження кишечника за допомогою голодування вже не самий щадний метод.

Ветеринари рекомендують високоусвояемих дієту не тільки для якнайшвидшого відновлення сил собаки, а й для того, щоб зменшити живильне середовище для патогенних бактерій. Цій вимозі повною мірою відповідають корми преміум і супер преміум класу. У деяких виробників засвоюваність досягає 90%. У такій дієті знижена кількість жирів, що навантажують підшлункову залозу.

Кількість прийомів доводять до 3х-5і на добу. Сухий корм розмочують теплою водою і залишають у вільному доступі на 20 хвилин. Консерви додають в дуже рідкі каші. Кількості та вибір інгредієнтів варто додатково обговорити зі своїм ветеринаром.

Готові корми EUKANUBA, HILL’S, AFFINITY, ROYAL CANINE, HAPPY DOG, 1ST CHOICE мають продукти для проблемного травлення. У крайньому випадку, можна використовувати корми серії лайт.

На закінчення варто зазначити, що корми з повноцінним вітамінно-мінеральним комплексом і про (пре) биотики підвищують опірність організму і зменшують ризик інфекційних захворювань. При цьому, звичайно, важливо робити собаці щеплення за схемою, визначеною ветеринарами.

  • чим и як кормити собаку писля ентериту

Comments are closed!