Ответи@Mail. Ru: Від щоденного бігу по скільки км можна схуднути і на скільки? Або одного бігу недостатньо?

Ответи@Mail. Ru: Від щоденного бігу по скільки км можна схуднути і на скільки? Або одного бігу недостатньо? Від щоденного бігу по скільки км можна схуднути і на скільки? Або одного бігу недостатньо?

недостатньо. на дієти теж не потрібно сідати. фізичні навантаження і раціональне харчування

ось це те чо потрібно

Роман Петров Гуру (3348) 5 років тому

міняйте навантаження, від ткаого стресу вага легше скинути (біг, плавання, ролики, самокат і т. п.)

Skom Майстер (1830) 5 років тому

Я читала американські статті про шкоду бігу.

Кажуть, що при бігу відбувається содраганіе внутр. органів, і це може завдати багато шкоди (тести показали що у 50% піддослідних, опускалися майже і погіршувався загальний стан).

пірат Просвітлений (32108) 5 років тому

Швидка ходьба ефективніше бігу спалює калорії. Так само треба обмежити споживання вуглеводів. І позайматися на тренажерах.

tanjer soto Мудрець (11149) 5 років тому

Якщо бігати протягом години зі швидкість близько 10 км / год (це приблизно в 2 рази швидше середньої швидкості пішохода). спалюється трохи більше 600 кал. Для того, щоб спалити 1 кг жиру, потрібно витратити трохи більше 7800 кал. Виходить, для того, щоб скинути 1 кг, потрібно так бігати 13 днів.

Кілька зауважень.

10 км – це досить велика дистанція для непідготовленої людини. Більше 5 відразу навряд чи вийде.

Розрахунки дано для постійної швидкості. Якщо Ви будете бігти повільніше, зупинятися, переходити на крок – витрата енергії буде іншим.

Витрата енергії залежить від ваги. Ці розрахунки дано для ваги близько 55 кг. Якщо Ви важите менше – витрата енергії буде менше (відповідно, бігати доведеться більше).

Якщо Ви до цього не займалися спортом і зайвої ваги у Вас в принципі небагато, то маса тіла може вирости. Це відбувається за рахунок зростання обсягу м’язів (які, до речі, важче жиру). Я свого часу за місяць бігу примудрилася набрати 2 кг 🙂 Те ж саме стосується силових вправ. Правда, це вже зовсім інші кілограми – це не жир, а красиве, добре протонированная тіло.

Насчет тренажерних залів. Бігати на доріжці в тренажерному залі на порядок легше, ніж на вулиці. Там немає нерівного асфальту, спусків, підйомів, клумб, які треба оббігати, і т. д. Мені, чесно кажучи, в залах нудно, я займаюся тільки на вулиці. Але це Вам вирішувати.

Петро Алесандров Оракул (74686) 5 років тому

дивлячись скільки бігати. краще повільно, але довго. сало найбільш активно починає горіти після 40 хвилин навантаження, а це вже не менше 7 км, так що десятку трусах по-любому треба, а до цього готовий не кожен.

  • на скільки можна похудати за місяць щоденного бігу?
  • Бигати 10 км и поhудати
  • за скільки днів можна схуднути при щоденому бігу
  • скільки кал треба спалити щоб скинути 1 кг
  • Скільки хв треба бігати щоб скинути 1кг
  • Чи помагає біг схуднути?і скільки можна скинути?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00469 sec