Ответи@Mail. Ru: підкажіть як приготувати бульйон з курячої грудки, щоб він був не просто прозркачний, а приємного жовтого кольору?

Ответи@Mail. Ru: підкажіть як приготувати бульйон з курячої грудки, щоб він був не просто прозркачний, а приємного жовтого кольору? підкажіть як приготувати бульйон з курячої грудки, щоб він був не просто прозркачний. а приємного жовтого кольору?

Вікторія Бекхем Гуру (4924), закритий 2 роки тому

Миша Біла Оракул (95728) 2 роки тому

Курочку або в вашому випадку грудку, потрібно промити, залити холодною водою і поставити на плиту. Коли вода закипить, все виливаємо, промиваємо, знову заливаємо холодною водою і ставимо на плиту.

Коли вода з закипить, додаємо туди цілу цибулину в лушпинні, цілу моркву, лавровий лист і перець горошок. Лук зрадить бульйону прозорість, а лушпиння трохи покрасит його в золотистий колір

ШТВ Гуру (3601) 2 роки тому

Бульйон з курячої грудки – це дієтичне блюдо через відсутність у ній жиру.

Тому виходить з неї низькокалорійний курячий бульйон:

• 1 курячу грудку (філе)

• 1 середню цибулину

• 1 середню морквину

• 10 горошин чорного перцю

Крок 1. Мою курячу грудку, кладу в каструлю і заливаю 1,4 літрами фільтрованої холодної води. Ставлю каструлю на плиту, закриваю кришкою і включаю самий сильний вогонь.

Крок 2. Поки вода закипає, мою і чищу цибулю і моркву. Морква розрізаю навпіл. Поруч кладу горошинки перцю.

Крок 3. Коли закипить вода, знімаю всю пінку шумівкою (після цього вона з’явитися не повинна, якщо з’явиться – всю зняти) і додаю в каструлю цибулю, моркву і чорний перець. Варю бульйон на слабкому вогні (3 ділення з 12 – на моїй плиті на меншому вогні суп кипіти не буде) під закритою кришкою, тоді бульйон буде бульйон прозорий.

Крок 4. Через 50 хвилин після закипання води акуратно виймаю курячу грудку, моркву і цибулю з каструлі і проціджую бульйон через ситечко з частою сіткою.

Легкий курячий бульйон готовий! Соліть бульйон прямо перед подачею або вже при приготуванні супу. У цьому випадку куряче м’ясо, з якого можна приготувати ще багато всякої смакоти, буде м’яким і ніжним.

ШТВ Гуру (3601) 2 роки тому

Жовтий колір бульйону з’являється приварки жирненькой курочки. Заради жовтого кольору обсмаженої морквою та ін псувати дієтичний бульйон не варто!

Вікторія Бекхем Гуру (4924). а я чула, що жовтий колір з’являється від суповий, такий сухий і сільської, зовсім без жиру курки. при цьому її треба довго варити і суп буде дуже смачний. це правда??

  • бульйон із курячою грудкою
  • бульон з курячои грудки
  • щоб бульйон був жовтий
  • як забирати пінку шумівкою

Comments are closed!