Ответи@Mail. Ru: На скільки можна схуднути катаючись на велосипеді?

Ответи@Mail. Ru: На скільки можна схуднути катаючись на велосипеді? На скільки можна схуднути катаючись на велосипеді?

Віка Куляк Учень (100), закрито 1 рік тому

Оlga Штучний Інтелект (121581) 1 рік тому

В дитинстві багато хто з нас любили кататися на велосипеді. У дорослому житті

цей вид дозвілля відійшов на задній план. А даремно, адже їзда на велосипеді для схуднення – незамінна річ. Величезна перевага цього виду спорту в тому, що всі заняття проходять на свіжому повітрі. Клітини насичуються киснем, що сприяє окисленню накопичилися в тілі жирів. У результаті відбувається руйнування жирів. Велосипед корисний не тільки для схуднення, а й для зміцнення серця, судин, здоров’я в цілому. При цьому поліпшується робота органів дихання, швидкість реакції, координація рухів.

На скільки можна схуднути, зайнявшись велосипедними прогулянками?

За годину їзди на велосипеді витрачається від 400 до 750 калорій. Точна цифра залежить від тривалості прогулянки, інтенсивності або швидкості їзди, а також від маршруту. Очевидно, що на їзду по припиненню місцевості з частими підйомами-спусками витрачається більше калорій, отже, схуднення відбуватиметься швидше. У середньому, за місяць тренувань можна схуднути на 2-8 кг.

велотренування дають потрійний ефект:

• позбавлення від зайвих кілограмів;

• моделювання фігури за рахунок зміцнення і розвитку м’язів;

• зменшення целюліту на стегнах і сідницях.

Особливо корисна їзда на велосипеді тим, хто хоче схуднути в області живота і стегон, надати стрункості ногам.

Як використовувати велосипед для схуднення

Максимальний ефект для схуднення велоспорт дає за умови щоденних тренувань. Тривалість кожного заняття повинна становити 1,5-2 години. Якщо приділяти спорту стільки часу кожен день у вас не вийде, подумайте, як можна поєднати заняття велоспортом з іншими видами діяльності. Адже велосипед – це відмінний вид транспорту, якому, до речі, не страшні ніякі пробки. Можливо, вам буде зручно добиратися на велосипеді на роботу, їздити за покупками або до родичів. Таким чином, вирішується питання з нестачею часу.

Їзду на велосипеді для схуднення слід починати з тренувань тривалістю 15-20 хвилин, далі щодня збільшувати тривалість занять у відповідності зі своєю фізичною підготовкою, поки ви не зможете без праці витримувати 1,5-2 годинні прогулянки. Почастішання серцебиття, підвищення тиску, біль у м’язах і суглобах – все це симптоми того, що організму пора дати перепочинок.

Якщо ви використовуєте велосипед для схуднення, намагайтеся не їсти за годину до і за годину після тренувань. Схуднення буде більш ефективним, якщо разом із заняттями велоспортом ви уріже калорійність свого раціону.

Під час велосипедної прогулянки часто пересихає в роті і хочеться пити. Тому не забудьте захопити з собою пляшку з водою. Пити можна звичайну воду, негазовану мінеральну воду, фруктовий компот без цукру, воду з лимоном, зелений або м’ятний чай, відвари з трав.

При виборі велосипеда для схуднення бажано віддати перевагу моделям з велокомп’ютер, щоб мати можливість контролювати швидкість пересування. Для жінок оптимальна швидкість їзди – 15-20 км / год. При цьому слід брати до уваги свій серцевий ритм. Частота пульсу при велотренування повинна бути в діапазоні 120-150 уд / хв. Якщо навіть при швидкості 20 км / год ваше серце б’ється з частотою, меншою 120 ударів на хвилину, необхідно збільшити швидкість руху, при частоті 150 ударів – зменшити або зробити перепочинок.

Почитайте про подібної інформації, пройшовши за зазначеними посиланнями

Схуднути, катаючись на велосипеді

  • скільки можна скинути на велосипеді
  • через скільки днів буде видно результати катання на велосипеді
  • за допомогою велосипеда можна схуднути ?
  • за скільки можна схуднути з велосипеда
  • за скільки часу можна схуднути на велосипед
  • скільки ваги можна скинути за допомогою їзди на велосипеді
  • скільки кг можна скинути на велосипеді
  • скільки можна скинути на велосипеді кг
  • скільки на велосипеді можна скинути
  • скільки на велосипеді можна скинути?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00684 sec