Ответи@Mail. Ru: чи можна схуднути від ананаса?

Ответи@Mail. Ru: чи можна схуднути від ананаса? чи можна схуднути від ананаса?

Мерлін Гуру (4593) 5 років тому

він сприяє спалюванню ккаллорій

Maqbul Мислитель (9798) 5 років тому

схуднути ні-це

міф. але він допомагає швидше спалювати жири. так що не розтовстієш..

Серьога Мудрець (14648) 5 років тому

ВСЕ це лож, піздеш і провокація. У ананасі і правда содержт речовини разлогается жир, АЛЕ потрапляючи в травну систему вони просто знищуються травними ферментами не досягаючи місця призначення. А ось цукор міститься в ананасі може навіть навпаки допомогти вам видужає якщо їх кілограмів уплітати, але стільки вам не з’їсти)))) А так взагалі всі фрукти корисні, притому не тільки вітамінами а й антиоксидантами.

Марі Просвітлений (21648) 5 років тому

Чимало людей, які мріють скинути вагу, змушують себе об’їдатися ананасами. Вони впевнені, що входить до складу плода фермент бромелайн спалює підшкірні жири. Оману в квадраті! По-перше, цього ферменту там практично немає, його набагато простіше знайти в папайе. По-друге і в головних – бромелайн розщеплює білки і ніякого відношення до жирів не має. Скинути вагу допоможуть інші екзотичні плоди. Каліфорнійські вчені з Сан-Дієго провели експеримент з сотнею товстунів. Третина з них посадили на грейпфрутову дієту – перед сніданком, обідом і вечерею вони з’їдали по половинці грейпфрута, іншу третину «піддослідних кроликів» змушували три рази перед їжею випивати склянку грейпфрутового соку, а в контрольній групі харчувалися точно так само, але без використання тропічного плоду. Через три місяці їдці грейпфрута скинули в середньому 1,6 кг, ті, хто пив сік, схудли на 1,5 кг, а інші залишилися в колишньому вазі. Такий ефект вчені пояснили здатністю грейпфрута знижувати в крові рівень інсуліну. Це не тільки допомагає скидати вагу, але ще й захищає від цукрового діабету.

Але хочеться відразу попередити жінок, вже присутніх бігти в магазин за грейпфрутами. Не поспішайте. Зовсім недавно в «Британському журналі раку» було опубліковано просто шокуюче дослідження, проведене приблизно в тих же краях вченими Південно-Каліфорнійського і Гавайського університетів: у жінок, які з’їдають в день приблизно чверть грейпфрута, ризик розвитку раку грудей збільшується на 30%. У грейпфруті знайдено речовину, яка блокує фермент, що руйнує жіночі гормони. Заспокоює лише той факт, що в цьому дослідженні брали участь жінки старше 50, у яких вже почалася менопауза. І можливо, у більш молодих представниць прекрасної статі цей ризик буде набагато менше – так влаштований жіночий організм.

Але все-таки цей фрукт не тільки чорною фарбою Мазан.

– Нещодавно з’ясувалося, що він перешкоджає розвитку виразки шлунка і сприяє її загоєнню, – розповідає Костянтин спагії. – І це не жарт – кислий і, здавалося б, агресивний для шлунка плід не тільки не протипоказаний хворим на виразку шлунку, але і корисний. Польські вчені з Ягеллонського університету з’ясували, що екстракт цієї кислого плоду в два рази скорочує вироблення кислоти шлунком і пригнічує розвиток бактерій, що сприяють розвитку виразки. Звичайно, ліків він не замінить, але в період осінньо-весняних загострень виразки грейпфрути для профілактики слід їсти один раз на 2-3 дні.

Comments are closed!