Ответи@Mail. Ru: Чи можна схуднути після 50лет і як це зробити

Ответи@Mail. Ru: Чи можна схуднути після 50лет і як це зробити. Чи можна схуднути після 50лет і як це зробити.

сходіть на процедури LPG, у мене чоловік цим займається, каже що до нього і не в 50 років приходять. Не дешево, але ефективно

Валентина Мудрець

(10504) 4 роки тому

пройдіть повну очистку організму.

$ (Denis_ NY) $ Профі (743) 4 роки тому

зарядка, спорт, всі справи, здорове харчування. все як завжди. для здоров’я. а краса, вона в доброті. ну чого дурня валяти, не станете ви вже 20-річної-то берізкою. та й не треба. ви досвідом, мудрістю і внутрішньою красою світитися повинні. а так скільки скинете – стільки скинете. гормональні зміни нікуди не подінеш. Коли за 50

Обмін речовин все гірше і гірше. Так що доведеться пожертвувати ще 4% від денної норми калорій і залишити не більше 1800 ккал на добу. Для схуднення – все ті ж “мінус 500”.

Зробити схуднення простіше допоможуть регулярні щільні сніданки і строгий розпорядок харчування.

– Коли ви підносите своєму організму сюрприз у вигляді несподіваного страви, рівень глюкози та інсуліну в крові підлітає вище звичайного. У результаті більше калорій відкладаються під шкірою у вигляді жиру, – говорить співробітник Центру досліджень проблем ожиріння в Цинциннаті Дебора Клег.

Ще одна порада – спробувати соєві продукти. Досить замінювати склянку молока і порцію м’яса на соєві аналоги один раз на два дні, і кілограми буду догляд повільно, але вірно.

Валентина Леонтьєва Мудрець (17503) 4 роки тому

Ліндакси

Препаратів для схуднення на остові сибутраміну – безліч, один з них – це Линдакса. Линдакса виробляється в Чехії, фармакологічною компанією “Zentiva” Виробники запевняють, що препарат не викликає звикання, а навпаки – позбавляє від залежності до їжі.

Линдакса – спрямований на людей зі слабкою силою волі, які самостійно не можуть, розлучитися зі своїм способом життя. Якщо ми різко змінюємо своє ставлення до їжі, це в першу чергу, позначається на нашому настрої; ми стаємо більш озлоблені і роздратовані. Страждають наші близькі та друзі, а ми намагаємося випробувати чергову “жорстку” дієту.

Основний принцип дії препарату для схуднення Линдакса заснований на балансування таких речовин, як сератонін і норадреналін.

сератонина, його ще називають “гормоном щастя”, виробляється під впливом глюкози в кишечнику і змушує нас відчувати задоволення від споживаної їжі. Тому ми “заїдає” особисті проблеми і неприємності, підвищуючи тим самим, кількість сератонина в крові.

Линдакса перешкоджає витраті сератонина в організмі, підтримуючи його постійно високий рівень. Тоесть, ми ще не їли, а нам вже приємно і сито. До речі, сибутрамін розроблявся саме, як ліки від депресії, його ще називають пігулкою “гарного настрою”. Таким впливом Линдакса дозволяє уникати негативних наслідків від зменшення калорійності та інших “утисків” в їжі, дозволяє нашому організму позбавиться від втоми.

Але слід нагадати, що окрім достоїнств Линдакса має і серйозні протипоказання: людям страждаючим артеріальною гіпертензією цей препарат точно не, підійде. Линдакса підвищує рівень норадреналіну і впливає на артеріальний тиск.

Рідкісні

Рідкісні відноситься до препаратів центральної дії. Це перші ліки для схуднення, розроблене в Росії.

Рідкісні “глушить” апетит і після вживання препарату залишається тривале відчуття ситості. Також Рідкісні підсилює витрату енергії в організмі. Ці два впливу препарату і забезпечують поступове зниження ваги (за твердженням розробників – не менше одного кілограма на тиждень) і знижують рівень холестерину і глюкози в крові. Таке повільне і поступове зниження ваги – найбільш оптимально. Протягом часу прийому препарату Рідкісні людина звикає до зменшених обсягами їжі і надалі, після відміни препарату, відновлений обмін речовин дозволяє не набирати вагу протягом дуже тривалого періоду.

Можливі побічні ефекти препарату Рідкісні: запори; нудота; сухість у роті; підвищення артеріального тиску і безсоння. Як стверджується, такі порушення тимчасові і нетривалі, і відміни препарату Рідкісні не вимагають.

Протипоказання препарату Рідкісні: не можна вживати з іншими препаратами центральної дії; при психічних розладах; печінкової і ниркової недостатності; ІХС; невідшкодованою артеріальної гіпертензії і порушеннях ритму серця.

Рідкісні приймають один раз на день, в будь-який час. Препарат Рідкісні НЕ харчова добавка, а ліки, до складу якого, також як і в багато інших препарати для схуднення, входить сибутрамін. Тому без рецепта, у звичайних аптеках, Рідкісні купити не можна.

Neuzvestnaj Майстер (1067) 4 роки тому

а ви спробуйте організму очиститися від шлаків.

для очищення організму можна використовувати такий рецепт.

100г чорносливу

100г родзинок

100г кураги

1ст. л. меду + 1ст. л. соняшникової олії.

Comments are closed!

_0.31MB/0.02621 sec