Освоєння Англійського і схуднення

Освоєння Англійського і схуднення Освоєння Англійського і схуднення У антіметодістов навіть схуднути неможливо

Майк на форумі якось написав, що вчити слова швидко неможливо, що швидке вивчення слів – це як чарівний засіб для схуднення:

всі пропонують, але такого засобу немає і бути не може.

Абсолютно абсурдний аргумент. Абсурдна, бо якраз засіб для гарантованого схуднення існує – це голод. Перестань є, і ти гарантовано і швидко схуднеш. Антіметодісти завжди переходять на свідомо абсурдні аргументи, коли на заперечення, що здавалися їм розумними, вони отримують роз’яснення.

Освоєння мови і схуднення

Чомусь дуже часто порівнюють схуднення і освоєння англійської. І звичайно в песимістичному ключі – і схуднути не дано, і мова освоїти в розумні терміни не дано.

Цитати:

Наведу ще один приклад – способів і методів для схуднення винайдено неміряно (і всі мають право на існування), а вдається досягти результату дуже небагатьом.

Оо, Серьога, а ви виявляється ще той креативщик з двома холодильниками? Ви на форумах для схуднення ще не пишіть? А то з вашим-то креативом скоро туди доведеться))

Просто дивно, наскільки схожа реклама Замяткіна і ця реклама схуднення! Спочатку розповідаємо, як вас всі до цих пір обманювали, чому жодна інша програма не працює, обіцяємо розкрити всі секрети, додаємо побільше захоплених відгуків, і все – ви готові платити будь-яку суму.

З особистого досвіду: я в якийсь момент чітко зрозуміла, що не можна без власних титанічних зусиль зробити 2 речі – схуднути і вивчити іноземну мову 🙂 Усвідомлення цього було жахливо.

Дик будь-яке хобі = рутина в тій чи іншій мірі:) і всі вчать тут на форумі мова для себе, якщо ви не помітили. Невмотивованих тут немає, є тільки ті, фігурально висловлюючись, хто зриваються з дієти частіше, і ті, хто зриваються з неї рідше, а також є збираються сісти на дієту – причому роками. Але всі хочуть схуднути = вивчити англійську:)

І так далі. Дивно багато зіставлень освоєння мови з схудненням!

Чому б ні схуднути? І також, Майку відповісти, як можна це зробити. Бути може, своїм висловлюванням, що схуднути неможливо, він хотів мотивувати мене на пошук ефективного способу схуднення? Може він сподівається на мене? Хто ж ще йому відповість, як скинути вагу?

Так як же скинути вагу?

Нічого не є – це, безумовно, ефективний спосіб схуднути, але це зазвичай удар по здоров’ю, а якщо занадто в цій справі упиратися, то можна й померти. Ось тут один гуру підприємництва зібрав навколо себе безкоштовних працівників, які були готові працювати на його земельній ділянці за безкоштовно, аби мати можливість спілкування зі своїм гуру. Щоб не годувати працівників, він їм вселяв ідеї лікувального голодування. Так одна його прихильниця померла на шестидесятих дні голодування.

До того ж, скинути вагу – це ще не найскладніше. Складніше потім його не набрати – коли людина починає їсти, вага знову повертається.

Загалом, хороший метод схуднення повинен відповідати тим же критеріям, що й освоєння іностранноего мови: він не повинен проходити через екстремальні вольові зусилля – себе не треба гвалтувати, себе треба вмовляти.

Не треба виривати шматок у себе з рота – це насильство над собою. Треба діяти через “хочу” і “подобається”.

Щоб не було ні інтоксикації, ні ексцесів, не потрібно припиняти є – потрібно тільки дуже сильно скоротити їжу. Наприклад, є два рази на день, потроху. Не для того, щоб бути ситим, а для того, щоб, будучи голодним, залишатися в гарній формі і не травмувати тіло.

Три голоду

Є три голоду: голод шлунковий, голод крові, психологічний голод. Для початку треба перестати їх змішувати.

Якщо зводить шлунок, то треба щось з’їсти. Трохи. Чорний хліб або чорні сухарик – що треба. Зовсім небагато буде достатньо.

Голод в крові звичайно переноситься легко. Він зазвичай навіть приємний. Якщо він сильний, то буває погіршення сну, пітливість, втомлюваність при виконанні важкої фізичної роботи, серцебиття і так далі. Але в цілому він, повторюся, зазвичай приємний і корисний.

речі, якщо ти голодував кілька днів, то почавши їсти, ти все одно не впораєшся з цим голодом. Шлунок може бути повним, але кров все ще буде голодною день або два.

Психологічна складова – це та складова, з якою найважче впоратися. Людина може переїсти, але йому все одно буде хотітися. Тому що бажання є може бути бажанням дати собі ласку, якої не вистачає. Тобто, психологічний голод може бути заміною відсутнього сексу або антидепресантом.

Якщо ти сумуєш, ти можеш в один прекрасний момент знайти себе в легкій депресії. І всі думки будуть крутитися навколо їжі.

Це як наркоманія

Це як наркоманія. Так героїновий наркоман, поборовшись тритижневу ломку, може з подивом для себе виявити, що навіть за відсутності фізичної потреби залишається психологічна, впоратися з якою важче, ніж з фізичної.

При чому, якщо ти налаштований голодувати, психологічний голод поступається, і його наче б ні. Але якщо ти демобілізуешься, думаєш, що вже переміг себе, то через якийсь час ти раптом виявляєш, що голод якось непомітно знову склав тобі компанію, і вже давно з тобою, і твої думки вже поволі і непомітно перебудовані на їжу, а не на роботу.

речі, цьому голоду можна трохи поступитися, і не вважати це своєю поразкою. З’їсти трохи, налаштовуючись на продовження голодування.

Саме з психологічним голодом і належить основна робота. Не забороняти собі є, але вчити себе почувати комфортно і будучи голодним, отримувати кайф з цього здорового і приємного у фізичному плані стану. Ну а антідепрессантних складову їжі можна замінити антидепресантною складової другий оральної практики – наприклад, швидкого читання вголос і з виразом книг іноземною мовою.

Це все гіпотези

Це все гіпотези. Я тільки почав з ці експериментувати. Хочете вірте, хочете ні. До речі, а що вам каже з цього приводу ваша інтуїція?

Comments are closed!