Особливості харчування дитини страждає запорами

Особливості харчування дитини страждає запорами Харчування дитини при запорах

Е слі дитина страждає запорами, то в першу чергу необхідно звернутися до гастроентеролога, здати всі необхідні аналізи і виявити причину цього захворювання. Ми ж можемо, лише

порекомендувати обмежити меню дитини деякими продуктами і урізноманітнити його більш корисними стравами.

Побільше овочів

Н е секрет, що овочі, найбільш корисні не тільки при запорах, але і в раціоні харчування здорової дитини. 2-3 рази на день включайте в дитяче меню терті сирі овочі і подавайте у вигляді салатів, які можна заправити рослинним маслом. Не буде зайвим терта відварений буряк або ж сира морква, також натерта на тертці (без цукру).

Постарайтеся обмежити споживання таких продуктів:

– борошняні вироби, особливо, приготовані з борошна вищого гатунку (білий хліб, свіжа дріжджова випічка, торти);

– манна каша, яка до того, ж і зовсім не корисна для дитячого організму;

– газовані напої;

– цукор і цукровмісні продукти.

Увімкніть кефір та інші кисломолочні страви

C одержати в них лактулоза стимулює розвиток нормальної мікрофлори кишечника. Уважно читайте етикетки – дивіться дату виготовлення і наявність добавок, і тільки після цього купуйте кисломолочні продукти для вашого малюка.

Пиття

Е жедневно, дитина повинна вживати якомога більше рідини. Можна також поїти малюка спеціальної мінеральною водою, знову ж таки без газу, яка сприяє послабленню кишечника і надає м’яку жовчогінну дію. Таку мінеральну воду бажано купувати в аптеці.

Послаблювальну рецептик

В сем відомо, що, наприклад, чорнослив проносить стілець. Тому, не зайвим буде предагает дитині пюре з чорносливу (для дітей до року) або ж цілком у запареному вигляді. Або приготувати лікувальну суміш із сухофруктів і меду, не тільки позитивно впливає на травний тракт, але і що володіє хорошими поживними властивостями:

Візьміть в рівних частинах чорнослив, курагу, родзинки і мед (якщо немає харчової алергії на мед). Сухофрукти проверніть через м’ясорубку і перемішайте з медом. Таку солодку масу включити в щоденний раціон малюка по 2 чайних ложки 2-3 рази на день за 15-20 хвилин до їжі.

Слідкуйте за режимом

Х очется відзначити, що не останню роль у коригуванні харчування дитини, що страждає запорами, грає режим. Намагайтеся годувати дітей свежеприготовленной їжею, без сухом’ятки, в один і той же час, уникаючи нічних годувань.

І наостанок, зауважимо, що призначити дієту і рекомендувати лікувальне харчування має право тільки лікуючий лікар вашої дитини.

  • Меню дитини що страждає запорами
  • меню дитини яка страждає на запор

Comments are closed!

_0.31MB/0.00454 sec