Особистий досвід: Як я схудла на сім кілограмів за місяць

Особистий досвід: Як я схудла на сім кілограмів за місяць Особистий досвід: Як я схудла на сім кілограмів за місяць

Хочу поділитися особистим досвідом схуднення. За місяць до новорічного корпоративу я зрозуміла, що далі так жити не можна: ні в одні джинси

не міщуся, навіть домашні халати тріщать по швах, що вже тут говорити про вечірніх сукнях…

Я не могла дивитися на своє відображення в дзеркалі без сліз. «Нічого, я тебе і такий люблю» – Намагався втішити чоловік і цим поблажливістю ще більше засмучувала. І я зважилася на кардинальні заходи…

Їм тільки гречку і 1% кефір. У будь-яких кількостях. Більше нічого не можна. Пити можна тільки свіжозаварений зелений чай. Спочатку відчувала себе жахливо, але через два дні втягнулася і автоматично жувала гречку, сидячи перед телевізором або монітором.

Почала обливатися холодною водою у ванні і бігати вранці. Рівно п’ять кіл на стадіоні – ні більше, ні менше. Якщо втомлювалася, то переходила на швидкий крок. Моєю метою не було себе вимотати до межі, а просто активізувати життєву енергію.

Від виду гречки вже нудить. Вводжу в раціон інші крупи: пшеничне та рис. Стає трохи легше. Від солі і цукру відмовилася зовсім. Іноді дозволяю собі шматочок вареного буряка або моркви. Вага почав падати. Вага показують вже не 70, а 68 кг.

Вичитала в інтернеті комплекс вправ для підтяжки живота і стегон. Коли Сашко не бачить, мучу себе до знемоги на гімнастичному килимку. Щоб було веселіше, включаю улюблену латину.

Почала крутити обруч. Найпростіший, металевий, такі в школі на фізкультурі видають. Триста разів в один бік і стільки ж – в іншу. За три дні вправ почали сильно боліти боки, потім з’явилися легкі синячки. Нічого, прорвемося…

Ем 5 разів на день. Вранці – рис з морквою, вдень – шматочок нежирної курки і гречка, в полудень – знову гречка, з кефіром, а на вечерю – стакан кефіру. Ну і перекус у вигляді свіжого яблучка.

Я влізла в улюблені джинси. Насилу, правда, але блискавка зійшлася. Радості не було меж. Навіть Саша здивувався і похвалив, мовляв, стройнеешь на очах. Я піднялася духом і навіть перестала мріяти про шоколадці. З’їла гречки із задоволенням. Взагалі, я помітила, що коли мета стає ближче, перешкоди все менше помічаєш. Вони навіть починають подобатися.

Я додала в свій раціон ананаси і кислу капусту – ці продукти допомагають спалювати жири. Тільки моя лікар-гастроентеролог порадила обов’язково ввести в меню і більш спокійні продукти (вівсянка, картопляне пюре), інакше зайва кислота може загострити шлункові проблеми. Так я і зробила. Поки – тьфу-тьфу! – начебто шлунок не турбує…

Пройшов місяць

Ви не повірите, але на корпоратив я таки прийшла в шикарному вечірньому платті. Останній раз я його одягала на зустріч шкільних випускників десять років тому. Блискавка легко зійшлася на спині. Я втратила рівно 7 кілограмів і 200 грамів. Звичайно, я розумію, що така стрімка втрата ваги може обернутися настільки ж швидким його поверненням. Але гра коштувала свічок.

Згодом я буду просто підтримувати фігуру більш гуманними способами. Чого і вам бажаю.

Comments are closed!