Орсотен Слім :: Інструкція :: Опис препарату

Орсотен Слім :: Інструкція :: Опис препарату Орсотен Слім (Orsoten Slim)

* Дані товари розташовані на сайті Piluli. ru

Найменування: Орсотен Слім (Orsoten Slim)

Фармакологічна дія:

Орсотен Слім – препарат, що знижує всмоктування жирів у травному тракті.

Орсотен Слім містить орлістат – речовина, специфічно інгібуючу панкреатичну і шлункову ліпазу, що розщеплюють жири, що надходять з їжею. При прийомі орлістата попереджається розщеплення тригліцеридів їжі, які в нерасщепленной формі не абсорбуються в кишечнику і виводяться з калом у незмінному вигляді. Внаслідок зниження абсорбції жирів препарат Орсотен Слім знижує калорійність їжі і сприяє зниженню маси тіла. Терапевтичний ефект препарату Орсотен Слім реалізується без системної абсорбції орлістата.

Крім зниження маси тіла Орсотен Слім сприяє деякому зниженню рівня загального холестерину і холестерину ліпопротеїдів низької щільності.

Терапевтична дія розвивається протягом 24-48 годин після прийому орлистат.

При пероральному прийомі препарату Орсотен Слім системна абсорбція орлістата незначна. Порядку 96% прийнятої дози в незмінному вигляді виводиться з калом. Орлістат повністю виводиться з організму протягом 3-5 діб.

Показання до застосування:

Орсотен Слім застосовують у комплексі з гіпокалорійной дієтою для лікування пацієнтів з надмірною масою тіла (індекс маси тіла більше 28 кг / м 2) та ожирінням (індекс маси тіла більше 30 кг / м 2).

Спосіб застосування:

Орсотен Слім призначений для перорального застосування. Капсули слід приймати під час або після прийому їжі, але не пізніше ніж через 60 хвилин після прийому їжі. Для зниження ризику розвитку небажаних реакцій і підвищення терапевтичного ефекту в період лікування препаратом Орсотен Слім слід дотримуватися дієти з низьким вмістом жирів (не більше 30% в перерахунку на калорії). Рекомендується ділити їжу рівномірно на 3 прийоми протягом дня. Тривалість терапії та дози орлістата визначає лікар.

Зазвичай призначають прийом 1 капсули препарату Орсотен Слім тричі на добу (з кожним основним прийомом їжі). У разі пропуску прийому їжі або якщо їжа не містить жирів прийом препарату Орсотен Слім можна пропустити.

Максимальна рекомендована добова доза препарату Орсотен Слім становить 3 капсули. При прийомі великих доз орлістата не відзначається підвищення терапевтичного ефекту, проте збільшується ризик розвитку небажаних ефектів.

Курс терапії препаратом Орсотен Слім не повинен перевищувати 6 місяців.

Якщо через 12 тижнів після початку терапії маса тіла пацієнта зменшилася менш ніж на 5% (щодо початкового показника) терапію слід припинити.

Побічні дії:

У період терапії препаратом Орсотен Слім у пацієнтів можливий розвиток таких небажаних ефектів, обумовлених орлістатом:

З боку травного тракту: стеаторея, жирові виділення з прямої кишки, метеоризм, імперативні позиви до дефекації, дискомфорт в області прямої кишки, нетримання калу, біль в епігастральній або абдомінальної області, часта дефекація, діарея. Крім того, в поодиноких випадках відзначали розвиток гепатиту, підвищення активності печінкових ферментів, панкреатиту і жовчнокам’яної хвороби.

Алергічні реакції: кропив’янка, набряк Квінке, бронхоспазм, анафілактичний шок.

Інші: зниження концентрації протромбіну (у пацієнтів, які отримують антикоагулянти), запаморочення, підвищена стомлюваність.

Протипоказання:

Орсотен Слім не використовують для терапії пацієнтів з відомою гіперчутливістю до орлістат.

Орсотен Слім не слід призначати пацієнтам з холестазом і синдромом мальабсорбції глюкозо-галактози.

Орсотен Слім не застосовувати в педіатричній практиці.

Слід дотримуватися обережності при призначенні препарату Орсотен Слім пацієнтам з цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією та гіперхолестеринемією (при проведенні антигіпертензивної або гіпохолестеринемічної терапії), а також зниженою функцією нирок.

Вагітність:

Орсотен Слім не використовують для лікування вагітних жінок.

У період лактації прийом препарату Орсотен Слім допускається тільки після вирішення питання про переривання грудного вигодовування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

Орлістат при одночасному застосуванні знижує плазмові концентрації циклоспорину. Не рекомендується одночасне застосування даних препаратів, проте, якщо уникнути поєднаного прийому циклоспорину і орлістата не можна, слід контролювати плазмові концентрації останнього і у разі потреби коригувати дозу.

Необхідно контролювати протромбіновий час при одночасному прийомі орлістата та пероральних антикоагулянтів.

Препарат Орсотен Слім при одночасному застосуванні може знижувати кишкову абсорбцію вітаміну К, токоферолу, холекальциферолу, ергокальциферолу і ретинолу.

Можливе незначне зниження плазмових концентрацій аміодарону при одночасному застосуванні з препаратом Орсотен Слім.

Передозування:

При прийомі завищених доз препарату Орсотен Слім у пацієнтів можливий розвиток виражених небажаних ефектів орлістата.

Специфічного антидоту немає. Як правило, небажані реакції проходять самостійно і не вимагають специфічної терапії. Однак, при прийомі орлистат в дозах, які значно перевищують рекомендовані, слід контролювати стан пацієнта протягом 24 годин і в разі необхідності проводити симптоматичну терапію.

Форма випуску:

Капсули Орсотен Слім за 21 штуці в блістерних упаковках, в картонну пачку вкладено 2 або 4 блистерні упаковки.

Умови зберігання:

Препарат Орсотен Слім придатний протягом 2 років після випуску за умови зберігання в приміщеннях з температурним режимом від 15 до 25 градусів Цельсія.

Синоніми:

Алай, Ксенікал.

Склад:

1 капсула препарату Орсотен Слім містить:

  • жирові виділення з прямої кишки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00850 sec