Орсотен Слім для схуднення: відгуки худнуть, інструкція

Орсотен Слім для схуднення: відгуки худнуть, інструкція Орсотен Слім для схуднення: відгуки худнуть, інструкція

Орсотен Слім знижує засвоєння жирів за рахунок свого активного компонента – орлістата. Орлістат блокує механізм розщеплення жирів в шлунково-кишковому

тракті, і ті виводяться з організму в первісному вигляді. Таким чином, калорійність спожитої їжі штучно знижується.

Існує два типи Орсотена – перший, просто Орсотен, показаний до застосування при ожирінні, несучому-яку загрозу здоров’ю, і призначається лікарем, другий (Слім) можна купити без рецепта. У Слиме активної речовини наполовину менше (60 мг. Проти 120 мг).

Продається в капсулах.

Орсотен: інструкція із застосування

Прийом зазвичай призначається по 1 капсулі тричі на день, разом з їжею (пити його слід або під час їжі, або відразу після, але не пізніше, ніж через годину). Якщо ви чомусь не поїли один раз з трьох або в цій порції зовсім не містилося жирів, прийом можна пропустити.

Курс прийому Орсотена не може перевищувати 6 місяців, незалежно від того, наскільки знизилася маса тіла.

Протипоказання:

Вагітність, період лактації, вік до 18 років, індивідуальна непереносимість орлістата, цукровий діабет, порушення функцій нирок, печінки, жовчовивідних шляхів, артеріальна гіпертензія, гіперхолестеринемія.

Не дуже добре взаємодіє з алкоголем, особливо з його великими дозами.

Побічні дії:

Позиви до дефекації, іноді мимовільна дефекація, діарея, біль в животі або дискомфорт у цій області, метеоризм, маслянисті виділення, іноді поразка ясен, можливі свербіж і висип, відчуття втоми і тривоги, головний біль.

Орсотен Слім – препарат для тих, хто хоче понизити калорійність їжі (що не є неодмінно головною умовою набору ваги). Але якщо ви вже знаходитеся на знежиреної дієті, цей препарат стане поганим вибором – виводити йому буде нічого, і прийом втратить сенс. Крім того, він дійсно виводить жири, але механізм, який Орсотен блокує, відповідає також за засвоєння вітамінів груп А, К, Д і Е і бета-каротину, так що необхідно приймати ці вітаміни – причому в ті періоди дня, коли ви не п’єте сам препарат.

Побічні дії цього препарату в основному пов’язані з шлунково-кишковим трактом і виділенням, але індивідуально може проявитися ряд інших неприємних наслідків. Якщо ви не знаєте про те, як ваш організм відноситься до активного компонента цього препарату, не починайте пити його без консультації лікаря – так само як і тому, що орлістат переробляється печінкою і жовчним міхуром, і при порушенні роботи цих органів (нехай і непомітному в повсякденному житті і достатньому для перетравлення звичайної їжі), прийом також може бути небажаний.

Орсотен краще не пити, якщо ваш ІКТ в нормі і ви хочете просто скинути кілька кілограмів – таки це ліки в першу чергу від ожиріння, навіть якщо ви хочете використовувати Слім-версію. Не забувайте, що деяка кількість жирів організму все ж необхідно для повноцінного функціонування. Будьте готові до того, що походи в туалет різко почастішають. Цей препарат підходить, з естетичної точки зору на процес його дії, в першу чергу тим, хто дуже багато часу проводить вдома.

Також у відгуках можна прочитати, що ефективність саме у втраті ваги цього препарату дещо перебільшена, в першу чергу через те, що відбувається після скасування його прийому: якщо ви продовжите харчуватися за колишньою схемою, що містить жири, вони будуть вже засвоюватися як звичайно, і вага швидко досягне колишньої точки. Після відміни препарату необхідна коригування харчової звички.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00396 sec