Орсотен і Орсотен слім схуднення з витікаючими> Я схудну!

Орсотен і Орсотен слім схуднення з витікаючими> Я схудну! Орсотен і Орсотен слім схуднення з витікаючими

Є що завгодно і не товстіти, мрія кожної жінки, і не тільки ледачою жінки, як ви могли подумати. Але, є й не товстіти, це скоріше з області фантастики. А може тут допоможуть таблетки для схуднення?

Деякий час тому завдяки

агресивній рекламній компанії придбав популярність препарат Ксенікал. Нібито ідеальний засіб для боротьби із зайвою вагою. Їж що хочеш, жир не засвоюється, ти худнеш. Все добре, але коштує дорого. Минув час, стало можливим виробництво дженериків, і з’явилися Орсотен, і Орсотен слім, аналог Ксенікалу.

Дженерик (англ. Generic) – лікарський препарат, виготовлений з речовини, на яке закінчився термін патентного захисту. Фактично копія ліки, виготовлена??іншим виробником. У відмінності від оригіналу, в ціну якого входить вартість розробки препарату, дженерік коштує дешевше. В якості він поступатися не повинен, однак компанії виробляють дженерики не вкладають кошти у проведення клінічних випробувань своїх препаратів, тому об’єктивної інформації про ефективність дженериків немає.

Як діє Орсотен?

Діюча речовина у всіх препаратах одне і те ж – Орлістат. А раз препарат дженерик, вартість на 30% нижче, ніж у оригіналу.

Різниця між Орсотен і Орсотен слім – дозування в першому 120 мг орлістат, у другому 60 мг.

Дія абсолютно теж, що і у Ксенікалу, але побічні ефекти сильніше виражені, можливо, через більш низької якості.

Орсотен і “Орсотен слім” для схуднення дуже популярні, в основному через ціни. Девіз «Навіщо платити більше» поширюється і на таблетки для схуднення.

Схуднення на Орсотене процес тривалий, у препарату є протипоказання, і неприємні побічні ефекти.

Побічні ефекти Орсотена

Побічні ефекти в порядку убування частоти:

    Неодружені калу Маслянисті виділення з прямої кишки Здуття живота Метеоризм Головний біль Інфекції нижніх дихальних шляхів Інфекції сечовивідних шляхів, Дисменорея Безсоння, тривога, слабкість Дефіцит жиророзчинних вітамінів Ректальні кровотечі.

Comments are closed!