Омолодження за допомогою дієти. Омолодження дієтою з корисних продуктів

Омолодження за допомогою дієти. Омолодження дієтою з корисних продуктів.

За допомогою харчування можна впливати як на “якість”, так і на тривалість життя.

Щоб мати повноцінне життя важливо до 20 – 25 років дати можливість організму як слід сформуватися. Для цього необхідно отримувати з їжею достатню

кількість якісних білків (м’ясо, риба, молокопродукти), вуглеводів, жирів, вітамінів і макро-і мікроелементів . Дітям і підліткам від м’яса відмовлятися не слід, так як воно містить найкращі білки. Раціон з дитинства повинен бути багатий свіжими ягодами, овочами та фруктами. Про вітаміни і мінерали докладніше в розділі БАД і Ліки .

За допомогою харчування можна збільшити тривалість життя до 120 років і більше!

1. Низькокалорійна і Низькобілковий дієта призводить до істотного зсуву в обміні речовин. Це виражається в мобілізації пристосувальних механізмів, спрямованих на зменшення витрат організму, використання більш економічних шляхів забезпечення функцій, зниженні швидкості обміну речовин, зниженні температури тіла, зниження тиску, зниженні руйнівної дії вільних радикалів і цукру крові, посиленого вироблення омолоджуючих гормонів та ін Весь цей комплекс змін виражено збільшує тривалість життя.

2. Продовженню життя сприяє наявність в деяких продуктах геропротекторні речовин, сполук. Особливо це властиво ягодам, овочам і фруктам з максимально темною пігментацією . забарвленням. Це – чорниця, чорний виноград, чорна смородина, буряк і т. п.

Перелік конкретних заходів:

Програма мінімум:

Постарайтеся обмежити споживання м’яса, продуктів, що містять тваринні жири, і деяких видів вуглеводів (цукор, борошняне, рис). Краще, щоб тваринний білок надходив тільки з продуктами моря, молочними продуктами або м’ясом птиці. Весь інший раціон повинен складатися з рослинної їжі. Постарайтеся харчуватися так, щоб Ваша вага був близький до ідеального.

Ідеал, до якого необхідно прагнути:

перше, якщо Вам більше 20-25 років – поступово переходите на рослинну їжу з геропротекторні продуктів. Деяка кількість тваринного білка може надходити з мінімумом знежирених молокопродуктів та морепродуктів. Зведіть до мінімуму або виключіть зовсім споживання солі, цукру, консервантів.

друге, можете почати періодичні голодування, контролюючи власну вагу. Це допоможе найбільш істотно сповільнити обмін речовин і помітно збільшить тривалість життя.

Для досягнення максимального ефекту необхідно починати використовувати спецдієту з 20-30 років і строго дотримуватися її протягом усього життя!

. далі, до глави Кровообіг >>

Comments are closed!

_0.31MB/0.00538 sec