Оксісайз для схуднення – Відео-Техніка дихання Oxycise – Клуб молодості, краси та здоров’я

Оксісайз для схуднення – Відео-Техніка дихання Oxycise – Клуб молодості, краси та здоров’я Дихальна гімнастика Оxycise з Мариною Корпан і Джилл Джонсон

Пальму першості серед самого жиросжигающего фітнесу впевнено тримають дихальні системи. Найвідоміші з них – популярний Бодіфлекс

Грір Чайлдерс і стрімко набирає популярність Оксісайз другий американки Джилл Джонсон . дозволяють схуднути без жорстких дієт і вимотують тренувань.

Принцип дії і у бодіфлекса, і у Оксісайз схожі: глибоке дихання обогощает кров активним киснем, стимулюючи спалювання жирових клітин в області напружених під час вправи м’язів.

Оксісайз, так і перекладається з англійської «киснева гімнастика». Основна відмінність оксісайз і бодіфлекс в техніці дихання. Джилл Джонсон запропонувала нову, більш м’яку техніку дихання. Свою систему Oxycise! вона розробляє і розвиває вже більше 10 років.

В Оксісайз замість затримки дихання і шумного видиху «пах» йде довгий видих. Дихальний цикл в Оксісайз супроводжує виконання вправи, на відміну від бодіфлекс, де глибоке дихання виконується перед вправою.

У Оксісайз, за??рахунок відсутності затримки дихання, менше протипоказань, що робить його доступним групі осіб, яким бодіфлекс протипоказаний, людям з гіпертонією і хворобами очей і навіть вагітним.

Займатися Оксісайз можна в будь-який час, але, все-таки, ранкові тренування більш ефективні. Тривалість тренування 15-20 хвилин.

Дихальні гімнастики . крім того, що допомагають схуднути і позбутися від жиру в проблемних місцях, покращують роботу травного тракту, очищають легені, зміцнюють спину і хребет, покращують стан шкіри, роботу серця і жіночої статевої системи, заряджають бадьорістю й енергією. Як бачите, одні тільки плюси! Правда, варто почати займатися? Єдина умова – тренування повинні бути регулярними, тоді й результат не змусить себе чекати. Через 10 днів вже можна перевіряти обсяги. Вони повинні помітно зменшитися. Вимірювання проводяться за наступними точкам: живіт – верхня частина, талія, живіт – нижня частина, стегна і ноги – верхня частина. Схему вимірювань тіла дивіться тут.

Що краще Бодіфлекс або Оксісайз?

Яку з дихальних гімнастик вибрати Оксісайз або Бодіфлекс – це індивідуальний вибір, вони обидві ефективні. У Бодіфлекс дещо важче освоїти правильне дихання, в Озсісайз трохи важче вправи. Наприклад, російський тренер з дихальної гімнастики Марина Корпан рекомендує для підтримки форми і відновлення після пологів займатися Оксісайз. Для швидкого схуднення хороший агресивний Бодіфлекс, але більш м’який Оксісайз, теж дає чудові результати схуднення.

Техніка дихання Оксісайз

Найголовніша складова дихальних гімнастик – це, звичайно, правильне дихання, що допомагає спалювати жир . тому з нього й почнемо.

Під час виконання вправи в Оксісайз спочатку йде вдих і три маленьких довдоха, а потім видих і три, теж, маленьких довидоха.

Як і в Бодіфлекс, дихання Оксісайз можна розбити на етапи:

1 етап. Початкове положення

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, стопи паралельно один одному, коліна злегка зігнуті, плечі вниз-назад. Таз подайте вперед-вгору, сідниці напружте. Зафіксуйте його нерухомо. Утримуйте таз в цьому положенні під час виконання вправи.

2 етап. Вдих. Живіт надути

Спокійно, рівно вдихніть повітря через ніс, при цьому надуваючи живіт. Посмішка на обличчі не завадить, тому що допомагає проходженню повітря і підтягне м’язи обличчя.

3 етап. Три довдоха

Виконайте через ніс три коротких довдоха, при цьому, на кожен довдох надувайте більше живіт.

4 етап. Видих. Живіт втягнути

Виконайте ротом, через напів-зімкнуті губи (Не трубочкою!), сильний видих і втягніть живіт, м’язи максимально напружені, голову намагайтеся не опускати.

5 етап. Три довидоха

Виконайте через рот три коротких довидоха, при цьому, на кожен довидох втягуйте ще більше живіт.

Вдих – Три довдоха – Видих – Три довидоха – це один підхід. Чотири підходи – це один дихальний цикл Оксісайз. За словами Джилл Джонсон, щоб схуднути, в день потрібно робити як мінімум 30 таких циклів.

Навчається правильному диханню Оксісайз, краще подивившись оригінальне авторське відео або уроки професійного фітнес-інструктора.

Дивитися онлайн демонстраційне відео техніки дихання Оксісайз у виконанні Джилл Джонсон:

На російській мові найкраще Оксісайз представлений тренером з бодіфлексу і Оксісайз Мариною Корпан.

  • бодіфлекс де проводити вимірювання
  • бодіфлекс тренує серце
  • Вправи на дихання щоб зменшився живіт
  • надувся живіт відео
  • чи правда що правильне дихання допомагає схуднути

Comments are closed!