Очищення від шлаків і токсинів, омолодження організму за допомогою трав, харчування, народних засобів

Очищення від шлаків і токсинів, омолодження організму за допомогою трав, харчування, народних засобів Навіщо проводити очищення організму

Людина без утоми експлуатує свій організм, часом не замислюючись, що така робота на знос швидко призведе до його старіння. Забрудненість внутрішніх органів

і шкіри людини токсинами, нітратами та іншими отруйними речовинами, які надходять ззовні, є причиною всіх хвороб, як безпосередньо, так і побічно. Внаслідок такого забруднення значно послаблюються захисні функції організму, який залишається беззахисним перед чинниками, що викликають ту чи іншу хворобу.

У першу чергу страждають органи виділення, так як на них лягає найбільше навантаження по виведення токсинів з організму. Те, що ми вживаємо в їжу щодня, часто навіть з натяжкою не можна назвати їстівним. Продукти харчування напхані нітратами, барвниками, емульгаторами, консервантами, переробити які наша травна система просто не в змозі. У підсумку по мірі все зростаючого засмічення ними організму органи виділення – а найбільше товстий кишечник – зношуються і все гірше і гірше справляються зі своїми функціями.

Саме тому хвороби «підкрадаються» до нас з віком.

І саме тому ніяке медикаментозне лікування не дає довгострокового і стабільного ефекту. Ліки пригнічують симптоми, в той час як для лікування необхідне очищення організму.

Багато лікарів вважають, що алергія – це саме наслідок забруднення організму шлаками. Те, що алергія «молодіє», тобто все частіше зустрічається навіть у грудних дітей, відбувається внаслідок масової відмови жінок годувати грудьми і переходу на штучне дитяче харчування, всупереч вимогам законодавства і здорового глузду далеко не кращої якості. Крім того, маленьких дітей швидко привчають до шоколадкам і кока-колам, у складі яких кожен другий компонент просто небезпечний для здоров’я.

Застуда також пов’язана із забрудненням організму. Підвищена температура – спосіб, за допомогою якого організм бореться з потрапила всередину гидотою; кашель, соплі – механізм очищення від неї. Тому лікарі не рекомендують збивати температуру, якщо вона не більше 38,5 ° С.

Очищення організму слід починати з органів виділення. Є багато способів зробити це – від пропонованих у продажу спеціальних препаратів типу БАДів до голодування. У кожному разі, очищення організму безпосередньо пов’язане з харчуванням. Досвідчені натуропати впевнені, що повністю очистити організм можливе тільки перейшовши на здоровий спосіб харчування. У такому випадку організм перебудується на новий режим роботи. Крім того, звикнувши до здорового харчування. Ви виключаєте можливість повторного забруднення організму.

Деякі проводять профілактичні очищення певних систем органів раз на рік або близько того. А після цього повертаються до колишнього способу життя. У цьому вони схожі на людей, що сидять на дієті, а по її закінченні – вигублюють холодильник, як смерч, і швидко набирають ще більшу вагу, ніж до дієти. Організм не любить таких «перепадів», тому рішення очистити організм має бути першим кроком переходу до здорового способу життя. Ті, хто домігся цього, стверджують, що відчувають себе настільки добре, що навіть не допускають думки про повернення до колишнього. Їм це просто не потрібно.

Способи очищення організму

Comments are closed!

_0.31MB/0.00556 sec